Strona 1 z 6
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 52

Nietypowe zabawki dla dzieci

Administrator Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek

Nietypowe zabawki dla dzieci

Jeśli zastanawiacie się, jakie zabawki kupić dziecku, albo w co się z nim bawić, by pobudzić kreatywność, polecamy Wam ten filmik

Katarzyna Babicka i Klaudia Wcisło projektują oryginalne zabawki dla dzieci, które pobudzają dziecięcą wyobraźnię. Starają się dobierać unikalne wzory, żeby zachęcić dzieci i rodziców do kreatywnej zabawy. Projektantki opowiedziały w studiu "Dzień Dobry TVN" o swojej współpracy i o swoich niezwykłych zabawkowych propozycjach.

źródło: X-news

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Mama899

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-24 zobacz kalendarz
    wyglądają obiecująco dla mnie najwazniejsze jest zeby byly bezpieczne i kreatywne

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Jeszcze żeby ceny były ogólnodostępne ...

Ja uważam że bardzo miłe są prezenty które zrobi się dziecku samemu .

Prezenty dla milusińskich

Cytat Zamieszczone przez Kon67 Zobacz posta
    Ja uważam że bardzo miłe są prezenty które zrobi się dziecku samemu .
    Ja z kolei uważam, że nic nie zastąpi dziecku czasu, który spędza z rodzicami. Można go spędzać kreatywnie np. na wycieczkach, bądź na wspólnej zabawie i nauce.

Pomysły na ekozabawki znajdziecie na http://ekodzieciaki.mos.gov.pl/ekozabawa/ekozabawki
    polecam jako gospodarz na ekodzieciaki.pl

Generał Mrówczasty

Szaleństwo "EKO" ogarnęło już nawet zabawki Zapewniam Was, że bardziej od eko zabawki dziecko ucieszy się na wieś o wycieczce np. do Parku Dinozaurów.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Zabawkę można zrobić ze wszystkiego - nawet ze zwykłego pudełka, z motka wełny, z kawałka materiału... Nie trzeba wydawać majątku na super zabawki - eko czy nie eko. A najlepsze są takie, gdzie dziecko ma możliwość działania: wkładania, wyjmowania, zamykania i otwierania, wsypywania i wysypywania. Mój syn miał taka ulubioną zabawkę: to był taki plastikowy wagonik na sznurku, gdzie można było coś załadować. Braliśmy go zawsze ze sobą na spacer i wkładał tam żwir, patyczki, kamyczki...

Junior Member
    KirtLorenz

O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2014-04-14 zobacz kalendarz
    Dziecku trzeba spędzić czas z tata i mamą, to dla niego najlepszy prezent.
    Znacie jakiś hotel na wesele lublin? W lublinie szukam sali.

Junior Member Awatar Marta Jassiniak
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-09-20 zobacz kalendarz
    To ja spojrzę na to z innego punktu widzenia, bo najważniejsza jest nie sama zabawka, ale dostosowanie jej do zainteresowań i predyspozycji dziecka - nie kupujmy dziecku namiotów tipi jeśli wiemy że bardziej byłby zainteresowany samochodem. Wtedy dopiero możemy zmaksymalizować "skuteczność" zabawki - dobra zabawa i efekty rozwojowe.

________
    Organizacja urodzin dla dzieci Wrocław - Figlik

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów