Strona 7 z 17
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 167

Ludzie mnie zaskakują :) Jak traktuje się kobiety ciężarne?

Senior Member Awatar kasia.s.
    Mieszka w
    gdansk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-07 zobacz kalendarz
    Angie dobre pomysł genialny

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaspirowa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-02 zobacz kalendarz
    Moze i dobry ale nie sprawdzi sie u wszystkich

Mieszka w
    gdansk
    O mnie
    Ja bym to nazwała beszczelnością kontrolowaną oczywiście z plusem dla ciężarówek. Oby więcej takich pomysłów

Oj tam, ciężarówki nie mogą być bezczelne, przecież to wyklucza się samo przez się Sposób dla nikogo nie szkodliwy, a jeśli działa, to trzeba korzystać

Senior Member
    ewas

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Stasiek - wyjątkowo punktualny chłopak urodził się 5 marca 2012 :)
    Wpisów
    1
    u mnie brzuszka jeszcze nie widać, więc nawet nie liczę, że ktoś ustąpi mi miejsca w tramwaju czy autobusie tak sam z siebie, ale póki co jeszcze nie potrzebuję takich uprzejmości :P Ale za to jestem wyczulona na palących na przystankach... kiedyś miałam to w nosie, ewentualnie wychodziłam za przystanek, gdzie tego "smrodu" już nie czuć. Ostatnio jednak stwierdziłam, że co mi tam, ławeczka po pracy mi się należy ( a pracuję jako niania 3latka, więc po całym dniu jestem lekko mówiąc wykończona). Tak więc jak widzę, że ktoś odpala papieroska to uprzejmie informuję (serio - bardzo uprzejmie) iż na przystanku jest zakaz palenia. I jeszcze mi się nie zdarzyło żeby ktoś mnie zignorował. Zazwyczaj palący odchodzi od ławeczek cobym dymu nie wydychała, z równie uprzejmymi przeprosinami :P Wystarczy do ludzi z uśmiechem zagadać...

Mieszka w
    gdansk
    O mnie
    grunt to odpowiednie podejście do sprawy

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    No to ja Wam napiszę o wczorajszym miłym zaskoczeniu
    Byliśmy z mężem w Starostwie Powiatowym odebrać nowy dowód rejestracyjny samochodu. Czekamy pod pokojem, wychodzi jakiś pan, spojrzał się na mnie, zawrócił do pokoju i pyta dziewczyny z jednego stanowiska czy ma kogoś do obsłużenia. Ta mówi, że nie, pan wychodzi i do mnie, żebym poszła drugimi drzwiami dowód odebrać Poza kolejnością Mówię panu, że to mąż odbiera dowód a ja tylko razem z nim jestem, a pan na to, że i tak czekać nie będę przecież i mamy iść razem w takim razie tam
    Mnie się zrobiło bardzo miło z tego powodu, ale spojrzenia ludzi, którzy czekali były po prostu zabójcze hihi

Używanie znaków interpunkcyjnych nie gryzie, a ułatwia czytanie innym forumowiczom :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Joasia
    Mieszka w
    Masovia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-05-27 zobacz kalendarz
    Wpisów
    2
    Ja po porodzie nie mogłam przywyknąć, że nie mam już brzuszka i prawa do pierwszeństwa Ale powiem Wam, że na pasach częściej puszczają mnie jak idę z wózkiem niż wtedy gdy byłam w ciąży

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Kasiek, oby więcej takich miłych panów i pań w Starostwach Powiatowych, sklepach, przychodniach - może się coś wreszcie zmieni i skończą się te zabójcze spojrzenia ludzi, którzy czują się pokrzywdzeni przez to, że kobieta w ciąży wchodzi poza kolejnością

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    asia, ja myślę, że ich dobiło również to, że to mój mąż odbierał dowód ale z racji, że był ze mną to wszedł poza kolejnością Pewnie sobie niejedna osoba pomyślała, że wykorzystuje mój brzuch

Używanie znaków interpunkcyjnych nie gryzie, a ułatwia czytanie innym forumowiczom :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów