Strona 5 z 17
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 167

Ludzie mnie zaskakują :) Jak traktuje się kobiety ciężarne?

Senior Member Awatar Kaspirowa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-02 zobacz kalendarz
    U mnie w Warszawie w niektórych autobusach czy metrze sa plakaty rozwieszane wlasnie o odmiennym stanie kobiety w ciazy i napisane "Przyjacielu ustąp miejsca Kobiecie z brzuszkiem " Ale na niektórych takie plakaty w ogóle nie działają Spotkalam sie tez w sklepie z uzywana odzieża ze bylo kasa z pierwszenstwem dla kobiet w ciazy i ja sama z niej skorzystałam.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar darmicmac
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-10-24 zobacz kalendarz
    Sama nie wiem czy bym się tak mogła wepchać nawet jakby był taki napis. Czasem tylko jeszcze wierzę w życzliwość ludzką i że mnie ktoś wpuści widząc taki napis. Ale jak bym była wkurzona to może i bym weszła

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    darmicmac, jeśli jest kasa pierwszeństwa, to znaczy, że sklep ma wewnętrzne przepisy o tym, że ciężarna może zostać obsłużona poza kolejnością. U mnie w autobusach na dodatek wyświetlają na monitorach reklamowych informacje, aby ustąpić miejsca w pierwszej kolejności ciężarówce, a dopiero później wymieniają osoby niepełnosprawne i starsze

Używanie znaków interpunkcyjnych nie gryzie, a ułatwia czytanie innym forumowiczom :P

Senior Member Awatar maryla26
    Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Karolek urodził się 09.08.2011,o 1.20:)
    Ja korzystam, bo zawsze byłam osobą która zauważała kobiety w ciąży, czy z dzieckiem....... I mam gdzieś komentarze ludzi.......

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Są jeszcze uprzejmi starsi ludzie na tym świecie Wpadłam do Piotra i Pawła po chleb, idę do kasy, kasuje się babka, a przede mną starszy pan ze sporymi zakupami. Odstawiał koszyk, zauważył mój brzuch i powiedział, żebym skasowała się przed nim bo po co mam stać i czekać skoro tylko jeden chleb mam do kupienia Podziękowałam, przeszłam przed niego i jeszcze raz podziękowałam po skasowaniu się już. A już zaczynałam myśleć, że same mohery na tym świecie są. Zwłaszcza, że rano byłam w laboratorium dowiedzieć się o koszt morfologii i moczu bez skierowania. Kolejka chyba z 15 osób to zapytałam kto wchodzi pierwszy i czy mogę wejść tylko zapytać o cenę bo nie mają cennika wywieszonego. Dziewczyna, która wchodziła oczywiście nie miała nic przeciwko, ale kiedy po niecałej minucie wyszłam z gabinetu to usłyszałam od jakiegoś mohera, że nie mogę poczekać, że się wcinam itp.

Używanie znaków interpunkcyjnych nie gryzie, a ułatwia czytanie innym forumowiczom :P

Senior Member Awatar Panda
    O mnie
    Jestem mamą dwóch chłopców
    Ja doświadczenia mam różne jak każda z nas - czasem ludzie odwracają głowę i udają, że nie zauważają mojego pokaźnego brzuszka (najczęściej w kolejkach na stacji benzynowej), a czasem życzliwie pytają i chcą pomóc. W Auchanie, w którym robię zakupy jest kilka kas uprzywilejowanych i kilka razy mi się zdarzyło, że kasjerka wywoływała mnie na początek. Raz jak nie zauważyła, sama się grzecznie upomniałam, ale oczywiście natychmiast zareagowała przepraszając, że nie zauważyła wcześniej. Ale opowiem Wam jeszcze taką miłą sytuację - kiedyś siedzieliśmy z narzeczonym w pizzerii na dworze, na ogrodkach i usiadły koło nas dwie młode kobietki. Nagle jedna prosi drugą, żeby zmieniły stolik a pytana dlaczego odpowiedziała "chcę zapalić papierosa a obok siedzi Pani w ciąży i nie chcę jej smrodzić". Wzruszyłam się bardzo :-)

Senior Member Awatar Kaspirowa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-02 zobacz kalendarz
    A mi się zdazylo ze ludzie odpalali papierosa tuz przy mnie i to ja musiałam zmienic miejsce ;/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Alice
    O mnie
    Jestem mamą Blaneczki;* Moje Słońce urodziło się 13.09.2011
    A ja ostatnio byłam z mamą na zakpuach w kauflandzie.. stałyśmy w dość sporej kolejce..i podeszła do nas jedna z kasjerek i pyta:" czy mogę się skasować przed wami? bo mam przerwę i śniadanie kupuję" yyy.. zatkało mnie.. mama odpowiedziała:" proszę!" a ja dodałam:" szkoda,że nikt nie chce mnie tak przepuszczać"!! czasem wydaje mi się, że ludzie udają ślepych i strasznie unikają kontaktu wzrokowego z ciężarnymi.. drażni mnie to, bo przecież nam nie jest lekko!

Senior Member Awatar maryla26
    Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Karolek urodził się 09.08.2011,o 1.20:)
    Alice szacun dla kasjerki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I piąteczka w środek czółka za takie zachowanie...........

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Robimy dziś z mężem zakupy w Piotrze i Pawle, idziemy standardowo do kasy gdzie są alkohole (jest kasą do 10 artykułów), ale zorientowałam się, że przecież my mamy z 2 razy tyle Idę już do drugiej kasy i co słyszę? Pani kasjerka woła mnie i pyta dokąd ja idę Bo u nich to jest też kasa pierwszeństwa i mnie ograniczenie nie dotyczy Aż mi się miło zrobiło bo przy 2 innych kasach było po kilka osób i trochę byśmy postali

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów