Strona 3 z 17
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 167

Ludzie mnie zaskakują :) Jak traktuje się kobiety ciężarne?

Senior Member Awatar maryla26
    Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Karolek urodził się 09.08.2011,o 1.20:)
    Mojego męża wczoraj w sklepie zirytowało zachowanie kasjerek.... Kasa z pierwszeństwem, tak jak i inne pełna, w kolejce dwie kobiety w ciąży, ja i przede mną inna kobietka... Często korzystamy z tego sklepu i już kilka razy to kasjerki interweniowały, kiedy ludzie nie zauważali kobiet z brzuszkiem... Mnie wpuścił pan, który stał w kasie obok, a pani przede mną zostawiła męża i poszła usiąść, robili chyba zakupy na przyjście maluszka bo koszyk był pełen takich artykułów. Mój mąż bez skrępowania podszedł i zwrócił jej uwagę i głośno powiedział, że na ludzi rzadko można liczyć, ale żeby już nawet na kasjerki nie można było, to niech lepiej zdejmą to pierwszeństwo bo i tak trzeba walczyć o swoje.....

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar suwina
    Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-12 zobacz kalendarz
    Wpisów
    7
    W autobusach ( a jeżdżę nimi prawie codziennie na uczelnię) jest ok, ludzie często oferują wolne miejsce. Ale w sklepie zero zrozumienia. Rozumiem, że każdy się spieszy i chce jak najszybciej do domu. Ale stojąc w kasie pierwszeństwa, facet przed mną spojrzał na mnie, potem na brzuch odwrócił się i nic stał sobie dalej Nie miałam ochoty prosić się o jego miejsce w kolejce więc jakoś to wytrzymałam i dotrwałam na swoim miejscu. Ale to tylko jedyny taki negatywny przypadek.

Reszta Torunia jest bardzo sympatyczna, czasem nawet zagadują i pytają jak się czuję, czy to chłopiec czy dziewczynka

SUWINA to się ciesz że w Toruniu pozytywnie ) Nie wszędzie tak jest,, uwierz mi )

Senior Member Awatar Mama*sierpien*
    Mieszka w
    Piotrków Tryb.
    O mnie
    Mama Kingi i Sylwii
    Data
    15/08/2011
    w autobusie spotkalam sie z uprzejmoscia pisalam juz o tym w innym wontku starsza pani ok.65-70 lat ustapila mi miejsca zebym usiadla.

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    Mnie niestety ostatnio same niezbyt przyjemne sytuacje spotykają. A dzisiaj to wręcz starsza babka wbiegła przede mnie do kasy, żeby tylko się skasować przede mną. Co z tego, że ja miałam w koszyku tylko 2 rzeczy a ona cały kosz zakupów. Na dodatek była to kasa do 10 artykułów a ona miała ich dużo więcej. Chciałam się jej już zapytać czy czytać potrafi, ale ugryzłam się w język w końcu

Używanie znaków interpunkcyjnych nie gryzie, a ułatwia czytanie innym forumowiczom :P

Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Ja kiedyś byłam świadkiem, to było jakiś rok temu, jak pani kasjerka przerwała kasowanie i wygoniła z kasy panią ok 50 lat, kasa do 10 art, pani wyłożona na całej taśmie. Kasjerka skasowała może ze 3 rzeczy po czym zobaczyła, że za tą babą stoi ciężarna, zapytała tą 50tkę czy to wszystko jej, po czym kazała jej to natychmiast spakować i iść do innej kasy, a było podobnie bo stara wbiła się przed tą ciężarną..... I nie było kasjerce ciężko przerwać całą transakcję i wycofać skasowane rzeczy......

Senior Member Awatar Kaspirowa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-02 zobacz kalendarz
    Wszystko zalezy od kasjerki Ale czesto kasjerki maja wszystko w dupie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasienka_P_
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamusią Karolinki 23.02.2011 :) i Kamilki 24.09.2013
    Wpisów
    2
    Cytat Zamieszczone przez Kaspirowa Zobacz posta
    A mnie to denerwują te kasy dla kobiet w ciąży Bo jest wiele osób które sie tam wpychają,patrzą sie na mnie i zero reakcji.Oni muszą byc pierwsi ,napis ze kasa z pierwszeństwem dla kobiet w ciazy nie zauwazaja w ogole.Przez nich ja musze stac w kolejce.
    Ale te kasy są po to, żebyśmy jako kobiety w ciąży mogły przejsć na początek tej kolejki, a nie czekać jak w zwykłej kasie. Kasjerki często nie widzą, czy tam stoi ktoś z pierszeństwem.

Kiedyś zdażyło mi się, ale tylko raz spotkać kasjerkę, która pilnowała, aby przy jej kasie z pierszeństwem były maks 2 osoby, kiedy przy innych kasach było po 15 osób. Od razu krzyczała na kleintów, że to kasa z pierszeństwem i ona musi widzieć kobietę w ciąży albo inwalidę, i aby nie bali się podejść, super! I to było w sieci Carrefour.
    Innym razem na hali sprzedażowej też w Carrefourze zaczepiła mnie pracownica, zeby powiedzieć, ze zarządzeniem dyrekcji każda kasa w ich sieci daje pierszeństwo kobietom w ciąży, więc żebym nigdzie nie czekała tylko podszła bez kolejki. Tego nigdy bym sie nie spodziewała.

Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Oby więcej takich troskliwych sieciówek....

Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Wczoraj byliśmy na zakupach w tesco, po czym jedziemy wózkiem do kasy, oczywiście ta z pierwszeństwem zawalona, bez skrupułów podeszłam do przodu uświadamiając pana z pełnym koszykiem, że jestem w ciąży, co już widać i że mam w tej kasie pierwszeństwo, państwo z kolejki zaczęli to komentować tekstami typu, jak się źle czuje to ma w domu siedzieć, na co mój mąż odpowiedział, ciąża to nie choroba a odmienny stan, skoro państwo tego nie potrafi uszanować, to państwa problem, a żona będzie w przywilejów korzystać, bo jej się to należy, następnym razem proszę zwracać uwagę, do jakiej kasy pani podchodzi, po czym za nami ustawiła się kolejna para z brzuszkiem....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów