Strona 13 z 17
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 167

Ludzie mnie zaskakują :) Jak traktuje się kobiety ciężarne?

Senior Member Awatar Odrodzona
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-07-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pisshy Zobacz posta
    To ja Wam powiem, co ostatnio spotkało moją przyjaciółkę Nastolatką już nie jest, ale jest drobniutka, szczupła (no, brzuszek ma,o to 7. miesiąc , ale z tyłu to trudno poznać, że jest w ciąży), młodo wygląda... Mówiła mi, że ostatnio, kiedy szła w różowych kaloszach, ktoś za nią powiedział "No pięknie, dzieci mają dzieci..." Niby komplement, że tak młodo wygląda, ale co to w ogóle za komenatrze :/

Ja mam 20 lat i nie raz się w ciąży spotkałam z takim tekstem ;/ a teraz jak wychodzę na spacer z synkiem to zawszę słyszę o jaki śliczny braciszek jak odpowiadam że to mój syn to często spotykam się z oburzeniem ....
    Raz miałam nawet sytuację w przychodni że podeszła do mnie babka i powiedziała że w takim młodym wieku to mogłam tyłek wsadzić w miskę zimnej wody a nie chłopakowi dawać a teraz mam dziecieka ;/

Październikowe mamusie i ich maluszki :
    http://mjakmama24.dlarodzinki.pl/thr...rod%C3%B3w-%29

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    Ja miałam 26 lat jak urodziłam Majkę, ale babka raz mi w sklepie, w kolejce do kasy, wyskoczyła, że taka gówniara i już w ciąży. To jej grzecznie odpowiedziałam, że ta "gówniara" ma 26 lat, męża od prawie 4 i nic jej do tego w jakim wieku dziewczyny w ciążę zachodzą. Babka zrobiła się czerwona, szybko zabrała zakupy i poszła :P

Używanie znaków interpunkcyjnych nie gryzie, a ułatwia czytanie innym forumowiczom :P

Senior Member Awatar KarolaK
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą bliźniaków - chłopcy urodzili się 28.03.2012
    Hehe dobre ja mam 28 i też to słyszę

Ale dziewczyny, to tylko oznacza, ze młodo wyglądamy Powinnyśmy się cieszyć
    36+6 tydz. 28.03.2012, CC, Filip 3300g, 51cm i 10p Apgar, Jarek 1980g, ok 47cm i 2p Apgar

https://www.facebook.com/FitTwinsowaMama?ref=hl Fit Twinsowa Mama

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    No ja tej pani powiedziałam jeszcze, że miło mi bardzo, że tak młodo wyglądam :P

Używanie znaków interpunkcyjnych nie gryzie, a ułatwia czytanie innym forumowiczom :P

Senior Member Awatar Kajoj_ek
    Mieszka w
    Będzin/Płock
    O mnie
    Jestem tym kim (czym) jestem. Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź. Oboje będziemy szc
    Data
    30.10.2011/25.10.2013/10.09.2015
    Ja nigdy nie spotkałam się z żadnymi komentarzami,ale ten wzrok.Do tej pory dziwnie patrzą.
    jeszcze lepiej jak mój luby prowadzi wózek.Fakt wygląda troszkę nietypowo :>

Senior Member Awatar Odrodzona
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-07-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kajoj_ek Zobacz posta
    Ja nigdy nie spotkałam się z żadnymi komentarzami,ale ten wzrok.Do tej pory dziwnie patrzą.
    jeszcze lepiej jak mój luby prowadzi wózek.Fakt wygląda troszkę nietypowo :>
    a czemu nietypowo ? jeśli mogę wiedzieć ?

Październikowe mamusie i ich maluszki :
    http://mjakmama24.dlarodzinki.pl/thr...rod%C3%B3w-%29

Mieszka w
    Będzin/Płock
    O mnie
    Jestem tym kim (czym) jestem. Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź. Oboje będziemy szc
    Data
    Lubi skórzane kurtki,glany itd.Jak się ubierze w te swoje ciuchy to starsze panie patrza na nas jakby chciały powiedzieć ludzie ! zabierzcie im to dziecko .Jak oni wyglądają
    Kiedyś pani nas obserwowała przez całą trasę jazdy autobusu aż w końcu mój luby zwrócił jej uwagę.Fakt troszkę się jej głupio zrobiło i momentalnie się odwróciła.Generalnie staramy się nie przejmować,bo nie mamy tak na prawdę czym

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Matko, ale ludzie mają tupet, żeby z takimi komentarzami wyjeżdżać prosto w twarz... Jeszcze jak się słyszy za plecami, to pół biedy, można olać :P

Mieszka w
    Będzin/Płock
    O mnie
    Data
    Nie ma co się przejmować na zapas.generalnie stwierdziłam,że poziom tolerancji i kultury w naszym kraju nie jest zbyt wysoki.
    Teoretycznie powinniśmy się niby uczyć od ludzi starszych.A ja się pytam czego? kultury? O nie !

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez Odrodzona Zobacz posta
    Ja mam 20 lat i nie raz się w ciąży spotkałam z takim tekstem ;/ a teraz jak wychodzę na spacer z synkiem to zawszę słyszę o jaki śliczny braciszek jak odpowiadam że to mój syn to często spotykam się z oburzeniem ....
    Raz miałam nawet sytuację w przychodni że podeszła do mnie babka i powiedziała że w takim młodym wieku to mogłam tyłek wsadzić w miskę zimnej wody a nie chłopakowi dawać a teraz mam dziecieka ;/

Moja znajoma ma 22 lata ,ale jest bardzo niska i bardzo drobna i kiedyś na spacerze jedna kobieta (starsza) skomentowała ją: ,,Taka młoda a już d... wystawiała. Co to się dzieje ,że 15 latki rodzą dzieci".
    Znajoma osłupiała i nie wiedziała co powiedzieć.

Ja nigdy się z takimi komentarzami nie spotkałam.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów