Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Majówka z dziećmi

Junior Member
    patrycja121

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-15 zobacz kalendarz

Majówka z dziećmi

Hey dziewczyny
    Wiosna coraz bliżej, a ja nie mam pomysłu na to gdzie wyjechać z dziećmi na majówkę. Mogłybyście polecić fajne miejsca?
    Pozdrawiam

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Liquore

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-07-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez patrycja121 Zobacz posta
    Hey dziewczyny
    Wiosna coraz bliżej, a ja nie mam pomysłu na to gdzie wyjechać z dziećmi na majówkę. Mogłybyście polecić fajne miejsca?
    Pozdrawiam
    Cześć Patrycja.
    Na Majówkę mogę polecić Warszawę - w naszej stolicy znajduje się bardzo wiele atrakcji które warto jest zobaczyć z dziećmi jak na przykład:
    Warszawskie zoo
    Centrum Nauki Kopernika
    Muzeum Powstania Warszawskiego
    Łazienki
    Muzeum Karykatury
    Jest tego bardzo wiele.
    Jeśłi szukasz noclegu to mogę Ci polecić hotel, w którym byliśmy ostatnio z mężem i wróciliśmy bardzo zadowoleni: http://www.bwportos.pl/ -świetne warunki i całkiem niedrogie ceny.

Senior Member Awatar Manna
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Mama Dawidka
    My na majówkę wybieramy się do Poznania-do ZOO będzieee superrr

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez Manna Zobacz posta
    Hehe! A ja odradzam.
    Sama myślałam o tym (jestem spod Poznania) - ale zrezygnowałam.
    W okresie letnim są mega kolejki w weekendy do zoo, a co dopiero w majowy weekend.

Senior Member Awatar Nadulina
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-12-02 zobacz kalendarz
    Kraków zaprasza Krakowskie Zoo, podziemia rynku, aquapark, dużo kopców oraz parków

Cytat Zamieszczone przez Manna Zobacz posta
    My również jedziemy do Poznania ! Słyszałam, że tamtejsze zoo jest świetne tak więc na pewno wybierzemy się do niego z dzieciakami
    Nocleg planujemy zarezerwować sobie w osobny apartamencie. Już dawno się z mężem przekonaliśmy, że jest to o wiele wygodniejsze rozwiązanie niż noclegi w hotelu, szczególnie jeśli ma się dzieci O wiele lepiej jest mieć własną kuchnię i samemu przygotowywać sobie śniadania i kolacje. Nie jest się tak uzależnionym od jedzenia na mieście.
    Mieszkanie znaleźliśmy tutaj: http://www.dwienoce.pl/a:search/ca:4...1-02-2014/gs:2 - jest wiele ofert noclegów w Poznaniu, jak i zresztą w innych miastach (wcześniej ze strony rezerwowaliśmy sobie noclegi w Krakowie).

Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Mama Dawidka
    Cytat Zamieszczone przez majeczka29 Zobacz posta
    My również jedziemy do Poznania ! Słyszałam, że tamtejsze zoo jest świetne tak więc na pewno wybierzemy się do niego z dzieciakami
    Nocleg planujemy zarezerwować sobie w osobny apartamencie. Już dawno się z mężem przekonaliśmy, że jest to o wiele wygodniejsze rozwiązanie niż noclegi w hotelu, szczególnie jeśli ma się dzieci O wiele lepiej jest mieć własną kuchnię i samemu przygotowywać sobie śniadania i kolacje. Nie jest się tak uzależnionym od jedzenia na mieście.
    Mieszkanie znaleźliśmy tutaj: http://www.dwienoce.pl/a:search/ca:4...1-02-2014/gs:2 - jest wiele ofert noclegów w Poznaniu, jak i zresztą w innych miastach (wcześniej ze strony rezerwowaliśmy sobie noclegi w Krakowie).
    Trochę drogo ja już mam zarezerwowane 2 noclegi dla 3 osób za 312 zł! rezerwacja przez www.booking.com i tam właśnie jest również kuchnia do dyspozycji,internet a sam hotel ma świetne opinie.Już nie możemy się doczekać!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Mama Dawidka
    Cytat Zamieszczone przez Pandora Zobacz posta
    Hehe! A ja odradzam.
    Sama myślałam o tym (jestem spod Poznania) - ale zrezygnowałam.
    W okresie letnim są mega kolejki w weekendy do zoo, a co dopiero w majowy weekend.
    My będziemy tam 2,5 dnia więc na pewno zdążymy coś zobaczyć

Junior Member
    amatorka turystyki

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-06-18 zobacz kalendarz
    My rok temu byliśmy w Kołobrzegu, teraz dla urozmaicenia wybieramy się do środkowej Polski, a dokładniej do ośrodka wypoczynkowego Łubinowe Wzgórze, w okolicy Lublina. Jednym z plusów tego miejsca jest wiele atrakcji dla dzieci, połączonych ze sportem, dlatego mam nadzieję że moje chłopaki nie będą się nudzić.

Senior Member Awatar eMSi
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Mam córeczkę ur. 19.01.2011
    A my kupiliśmy sobie ogródek działkowy pod miastem. Jest tam mała altanka, którą trzeba odświeżyć i urządzić po swojemu i trochę zieleni. Mamy w planie postawić tam jakiś domek dla Młodej, piaskownicę, huśtawkę, no a latem duuuuuuuuży basen. W zasadzie kupując to myśleliśmy głównie o dziecku, ale też nie zapomnieliśmy o sobie. mamy w planach spędzać tam jak najwięcej czasu, choć oczywiście nie damy się zwariować... zoo w Poznaniu też jest w planie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów