Strona 3 z 29
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 290

Dlaczego ciężarne nie upominaja się o swoje prawa?

Senior Member Awatar Nadulina
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-12-02 zobacz kalendarz
    Ja się cała ciążę upominałam,ale nie dziwię się,czemu kobiety w ciąży się nie upominają. Nie raz spotkałam się z oburzeniem, bardzo nieprzyjemnymi komentarzami np " to trzeba se było dziecka nie robić", "brzuch ma to sobie myśli,że jej wszystko wolno" itd :/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez kaja2308 Zobacz posta
    Toż to czyste chamstwo a nie brak życzliwości. To są twoje słowa którymi określiłaś osoby które nie ustępują kobietom ciężarnym miejsca. Właśnie twoimi słowami określam ciebie. Z resztą o niektórych kobietach ciężarnych powiedziałaś święte krowy nie zważające na potrzeby innych. Nie daj boże spotkać się z tobą w kolejce albo w autobusie. kobieta w ciąży wisiała by nad tobą a ty i tak nie ustąpiła byś miejsca. No i masz rację chamska jesteś Forumowiczko.
    Ja proponuję nauczyć się czytania ze zrozumieniem.
    Póki co wyrwałaś wypowiedzi z kontekstu z kilku różnych tematów, połączenie ich to mieszanka wybuchowa.
    Wiec radzę albo zacytować całość, albo zamilczeć.

Ja piszę o tym, że mam problemy z kręgosłupem, ale mimo to też ustępuję miejsca, ale jednak są dni kiedy ledwie chodzę (za jakiś czas mogę wylądować na wózku ) i w tym momencie moje potrzeby są ważniejsze.

Member
    asiaasia

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-12-24 zobacz kalendarz
    Data
    24.12.2013
    Dziewczyny, ciąża to nie jedyny powód do przywilejów. Nie ma po co wytykać sobie, która z tych przyczyn jest ważniejsza. Tu przecież chodzi o to by uświadomić społeczeństwo o tym jak powinno zacząć się zachowywać i że, jeśli jest się zdrowym, młodym to można ustąpić a nie udawać, że problemu nie ma.
    Chill
    W oczekiwaniu na pierwsze dziecko, postanowiłam popracować nad drugim - http://mamabajtla.pl/
    Zapraszam

Member
    kaja2308

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-01-01 zobacz kalendarz
    Pandora
    W zakładce nasze akcje patronaty.... wypowiedziałaś się na temat ustępowania miejsca kobietom w ciąży. Także moja wypowiedź powyżej odnosiła się do konkretnej twojej wypowiedzi a nie wyrwałam jej z kontekstu i nie połączyłam jej z kilku tematów. A temat utkwił mi w pamięci bo wtedy nazwałaś kobiety ciężarne świętymi krowami.
    Wyszczekana jesteś...nie ma co
    Ostatnio edytowane przez kaja2308 ; 14-12-13 o 19:53

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Pandora
    W zakładce nasze akcje patronaty.... wypowiedziałaś się na temat ustępowania miejsca kobietom w ciąży. Także moja wypowiedź powyżej odnosiła się do konkretnej twojej wypowiedzi a nie wyrwałam jej z kontekstu i nie połączyłam jej z kilku tematów. A temat utkwił mi w pamięci bo wtedy nazwałaś kobiety ciężarne świętymi krowami.
    Wyszczekana jesteś...nie ma co
    Zacytuj CAŁOŚĆ w którym wytłumaczyłam dlaczego tak napisałam.
    Bo wprowadzasz w błąd nie tylko mnie, ale również innych, którzy to teraz czytają.
    Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, przykro mi.
    Ale nie wyrywaj moich wypowiedzi z kontekstu.

W innym przypadku nie mamy o czym dyskutować.

Znajdź jeszcze te wypowiedzi w których napisałam, że kobieta ma prawo się o swoje prawa ubiegać i ma mieć w d... czy ktoś się krzywo patrzy czy nie.

Upomnienie nic nie dają, wręcz przeciwnie, w sklepie przy kasie oznaczonej , napisem: kobiety ciężarne bez kolejki, wepchnęły mi się dwie kobiety na oko 40 lat. A gdy zapytałam czy nie widzą że jestem w ciąży, odpowiedziały ,ze kiedy one były w ciąży nie było fanaberii.

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez Minikorka Zobacz posta
    Upomnienie nic nie dają, wręcz przeciwnie, w sklepie przy kasie oznaczonej , napisem: kobiety ciężarne bez kolejki, wepchnęły mi się dwie kobiety na oko 40 lat. A gdy zapytałam czy nie widzą że jestem w ciąży, odpowiedziały ,ze kiedy one były w ciąży nie było fanaberii.
    I w takim przypadku powinni zadziałać pracownicy danego sklepu.
    Ja w ogóle nie mogę wyjść z podziwu jak widzę kolejki dla uprzywilejowanych obsługiwane przez kasjerki, ale obsługuje się osoby jak najbardziej nieuprzywilejowane,bo wtedy działa zasada ,,byleby szybko".

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar F4rba
    Mieszka w
    Koszalin
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-10-16 zobacz kalendarz
    Raz poprosiłam młodego mężczyznę o ustąpienie miejsca w autobusie, bo czułam się podle. Usłyszałam wiele przykrych słów nie tylko do niego ale i jego towarzyszki. później w ciąży czułam się dobrze więc nie korzystałam z przywilejów. Na samym końcu ciąży jednak zostałam miło zaskoczona. Byłam w aptece, kolejka ogromna, ale ustawiłam się grzecznie na końcu. W międzyczasie jakiś pan bez kolejki podszedł się o coś zapytać i podniósł się raban, ze jak to tak itp. Po jakimś czasie pani, która najgłośniej krzyczała powiedziała żebym podeszła do okienka, bo mam pierwszeństwo. Nie powiem, zrobiło mi się miło, a i mój kręgosłup był wdzięczny tej pani, że nie musi cierpieć w kolejce

Senior Member
    ewas

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Stasiek - wyjątkowo punktualny chłopak urodził się 5 marca 2012 :)
    Wpisów
    1
    Toż to czyste chamstwo a nie brak życzliwości. To są twoje słowa którymi określiłaś osoby które nie ustępują kobietom ciężarnym miejsca. Właśnie twoimi słowami określam ciebie. Z resztą o niektórych kobietach ciężarnych powiedziałaś święte krowy nie zważające na potrzeby innych. Nie daj boże spotkać się z tobą w kolejce albo w autobusie. kobieta w ciąży wisiała by nad tobą a ty i tak nie ustąpiła byś miejsca. No i masz rację chamska jesteś Forumowiczko.
    chciałam coś napisać, ale ręce mi opadły:P skoro wróciłaś do wcześniejszego tematu to mogłaś też doczytać DLACZEGO Pandora nie ustępuje:P

Senior Member Awatar Kajoj_ek
    Mieszka w
    Będzin/Płock
    O mnie
    Jestem tym kim (czym) jestem. Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź. Oboje będziemy szc
    Data
    30.10.2011/25.10.2013/10.09.2015
    A ja tam nigdy się nie dopominałam o ustąpienie miejsca czy przepuszczenie mnie w kolejce.Raz miałam sytuacje kiedy już z wielkim brzuchem w końcu usiadłam
    i nagle do autobusu weszła staruszka stanęła nade mną i patrzyła na mnie swoimi wielkimi oczami.Pewnie myślała,że zejdę,W końcu jakaś pani za mną jej ustąpiła.Całą drogę mnie obgadywały.Mówiły jaka to młodzież jest nie kulturalna itd..Mój luby za to walczył jak lew,o miejsce w busie czy kolejce.Raz zapytał jakiegoś chłopaka no co dobrze ci się siedzi,a on spojrzał na niego i w momencie miałam miejsce

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów