Strona 29 z 29
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 290

Dlaczego ciężarne nie upominaja się o swoje prawa?

Cytat Zamieszczone przez aladrag Zobacz posta
    Ech, biurwa stan umysłu - genialne
    Ale wracając do tematu, to bardzo smutne, że spotykacie się z takimi reakcjami ludzi, zwłaszcza kobiet bo przecież one powinny być o wiele bardziej wyrozumiałe i pamiętać jak ciężko jest zwłaszcza w tych ostatnich miesiącac stać w kolejce, poruszać się komunikacją miejska.
    Nie mówię tego głośno na ulicy , bo nie chcę wyjść na aferzystkę , ale uważam , że to skandal... przecież nawet prawo , przepisy to egzekwują. Jest w tramwaju mijsce dla ciężarnej , tak , czy nie? A jak jest daleko to co mam się czolgać przez tłum... szkoda gadać...

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Laurusia69

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-27 zobacz kalendarz
    Ja też się nie upominałam, a to dlatego, że moją ciąże dopiero było widać w 8 miesiącu. Do tego, jak mnie wzięli na badania krwi bez kolejki to większość ludzi na mnie z oczami i głupie komentarze między sobą. Mam 20 parę lat, ale niestety wyglądam na 15/16. Ludzie często bardzo niestosownie mnie komentują. Już parę razy zrobiłam scenę i mój mąż. Jestem prawie dwa lata mężatką, a tu ludzie mnie biorą za nastolatkę co "wpadła" i na złość mi miejsca nie ustępują

Senior Member Awatar Nadine_
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-06-23 zobacz kalendarz
    Ja nie umiem się upomnieć o swoje, po prostu nie umiem, wolę mdleć w kolejce niż powiedzieć że mam pierwszeństwo, wiem że ludzie tego nie zrozumieją a ja po co mam się tresować z powodu braku wyrozumiałości.

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Laurusia69 Zobacz posta
    Ja też się nie upominałam, a to dlatego, że moją ciąże dopiero było widać w 8 miesiącu. Do tego, jak mnie wzięli na badania krwi bez kolejki to większość ludzi na mnie z oczami i głupie komentarze między sobą. Mam 20 parę lat, ale niestety wyglądam na 15/16. Ludzie często bardzo niestosownie mnie komentują. Już parę razy zrobiłam scenę i mój mąż. Jestem prawie dwa lata mężatką, a tu ludzie mnie biorą za nastolatkę co "wpadła" i na złość mi miejsca nie ustępują
    To oczywiście trudne, ze wygladasz młodo, chociaż nie ma to żadnego znaczenia. A jakbyś miała 17 lat i była w ciąży, to mogłabyś stać w kolejce i mdleć? NIkogo nie powinno interesować , ile masz lat, tylko jak sie czujesz. Urodzisz zaraz dziecko, które będzie zarabiało na ich emerytury

Member
    Antossia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-19 zobacz kalendarz
    Też się nie upominałam o miejsce w komunikacji jak czułam się dobrze, bo zawsze starsza pani jest bardzo chora i musi siedzieć albo inni którzy raptem nie zauważają, że jedzie z nimi kobieta w ciąży. Raz jadąc do pracy już pod koniec ciąży usiadłam w autobusie, bo było pełno miejsc dookoła a ja akurat nie czułam się najlepiej (z resztą na 2gi dzień trafiłam do szpitala z nadciśnieniem) ale z biediem czasu jak autobus zaczął jechać coraz dalej robiło się tłoczno. Jedna starsza Pani zrobiła mi awanturę, dlaczego jej miejsca nie ustąpie przecież jestem młoda, a że byłam w dość obszernej kurtce i do tego plecak z dokumentami miałam przed sobą na kolanach nie było widać, że jestem w ciąży. Więc ja zaczęłam tłumaczyć, że jestem w ciąży i nie czuje się dobrze. Pani dalej sie kłóciła ja siedziałąm dalej a dookoła znieczulica.

Junior Member
    jaginek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-11-22 zobacz kalendarz
    Kochane, piszę pracę magisterską na temat naszych praw (sama jestem w 9 miesiącu) i ich przestrzegania u pracodawców. Czy mogłabym was prosić o wypełnienie krótkiej ankiety, która pomoże mi w badaniach?

http://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/5814cc01b1281/

Z góry dziękuję za wasz czas!

Straszne jest to, że nie tylko młodzi ludzie wykazują się taką znieczulicą, ale często również dorośli, którzy powinni wiedzieć jak się zachować widząc kobietę w zaawansowanej ciąży.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dokładnie, znieczulica ludzka jest naprawde ogromna.
    Ostatnio edytowane przez kattarzyn2 ; 09-11-16 o 16:37

Member
    Bertrand

O mnie
    Będę tatą 2012-08-31 zobacz kalendarz
    Wpisów
    1
    Cytat Zamieszczone przez Pandora Zobacz posta

Ale nie można oczekiwać ode mnie, że ustapię.
    Bo tu liczę się w tym momencie ja.
    Trochę chamsko tylko brzmi, że jak ktośnie ustepuje ciężarnej, to nie jest kulturalny.
    Czasem taka osoba o wiele gorzej się czuje.
    Ale dlaczego nie jest się wtedy kulturalnym?
    Można się źle czuć i wytłumaczyć to kobiecie.

Dla mnie też jestem ważny, ale jakbym widział ciężarną kobietę i nie ustąpił, to czułbym się tak źle, że nie usiedziałbym w tym miejscu.

Junior Member Awatar modusstu
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-10-08 zobacz kalendarz
    Dzisiaj byłam mega zaskoczona w autobusie, bo Pani w ciąży stała i nawet słówkiem nie pisnęła żeby ktoś jej ustąpił...czasem tego nie zauważamy, ale dobrze, że ktoś się spostrzegł i sam ustąpił bo wyglądała bardzo blado

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów