Strona 14 z 29
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 290

Dlaczego ciężarne nie upominaja się o swoje prawa?

Senior Member Awatar Aroma24
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-08-18 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Pandora Zobacz posta
    Odbije pałeczkę. Ciężarne mają siłe, żeby do Centrum Handlowym zapieprzać na zakupy, a w kolejce 5 minut dłużej nie moga postać.
    Wsadzasz wszystkie osoby starsze do jednego worka, a chamstwo to osobna jednostka, która jest w każdym przedziale wiekowym.
    hehe i tak się można przegadywać Ja nie biegam bo szkoda mi pieniędzy na drogie ciuszki dla małego z których za miesiąc wyrośnie. Wolę przejść przez ulicę i do ciuchów się wybrać gdzie po 10 minutach wracam do domu bo nogi odmawiają posłuszeństwa. Potwierdzę że młodzi jak i starzy ludzie mają swoje humory. I potrafią być chamscy. Nie wsadzam wszystkich staruszków do jednego worka bo musiałabym moich dziadków i sąsiadów do niego wsadzić razem z tymi "świętymi". Tak jak pisałam wcześniej znam wielu super staruszków i mam z nimi dobry kontakt a niektórych trzeba po prostu ignorować, a jak wiadomo ignorancja jest oznaką "niewychowania" więc koło się zamyka. Lepiej ignorować niż wdawać się w niepotrzebne konflikty. Dziękuję Pandora za miłą wymianę zdań Pozdrawiam

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Izunia273

Mieszka w
    Ul. Frezjowa 18, 87-300 Brodnica
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-14 zobacz kalendarz
    Data
    14052014
    Bo to nic nie daje ,,,, będąc w zaawansowanej ciązy jechałam autobusem koło mnie siedział młody chłopak odwrócił sie w moja strone i powiedzial ,,,,wiem ze powinienem Pani ustapic miejsca bo jest PAni w ciąży ale ja byłem 6 godzin w szkole i też potzrebuje odpoczynku

Junior Member
    Izunia273

Mieszka w
    O mnie
    Data
    14052014
    Lekarz wysłał mnie do laboratorium żebym w ciąży zrobiła wyniki , na drzwiach wielka kartka kobiety w ciąży przyjmowane są poza kolejnością, więc ominęłam wszystkich i weszłam ,,,,niestety po wyjściu zostałąm zlinczowana dowiedziałam się ze tak sie nie robi , że niektore osoby wstaly wczesnie rano zeby byc pierwsze ze jestem mloda ( mam 32 lata) i jak troche postoje to nic mi nie bedzie i jak tu walczyć o swoje prawa? Gdy odpowiedziałam ze jestem w ciązy dlatego weszłam to mi odpowiedzieli że nie pierwsza i nie ostatnia

Mieszka w
    Bielsko-Biała
    O mnie
    Izunia273 A później przychodzisz do lekarza na wyznaczoną godzinę 9 a przed Tobą tabun ludzi na 10. I czekasz na swoją kolej bo inni przyszli wcześniej żeby być pierwszym... ;P Znam to z ośrodków do których chodzę i nie będę mówić kto tak robi bo usłyszę że się czepiam danej grupy ludzi :P

Po prostu nie dochodzić swoich praw i stać z podkulonym ogonem

Senior Member Awatar F4rba
    Mieszka w
    Koszalin
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-10-16 zobacz kalendarz
    Dlatego jak jestem umawiana na godziny to zawszę pytam osoby siedzące na którą godzinę są. Jeśli mają na późniejsze to mówię: o ja mam na 9 i teraz moja kolej. Kiedyś jedna Pani powiedziała moją godzinę : bardzo się zdziwiłam i powiedziałam, że tez mam na tą samą i zaraz pójdę wyjaśnić z pielęgniarką. Oczywiście Pani sie zmieszała i powiedziała, ze musiała pomylić godziny.

Junior Member
    Izunia273

Mieszka w
    O mnie
    Data
    14052014
    Aroma24 jak ostatnio poszłam do lekarza to 4 panie miały wizytę na godzinę 9 włącznie ze mną

Mieszka w
    Bielsko-Biała
    O mnie
    Izunia273 No to nie źle. Cuda się dzieją na tym świecie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    ainy

Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-04-12 zobacz kalendarz
    a ja chciałam się podzielić zupełnie nowym poziomem bezczelności, z którym się spotkałam. Brzuszek mam już bardzo duży (co przy drobnej figurze rzuca się w oczy). Do tego stopnia, że czasami ludzie pytają mnie, czy to nie bliźniaki Na dodatek niedawno dowiedziałam się, że termin mam nie za miesiąc a.... w tę środę. Wracałam z mężem z przychodni wyjątkowo zatłoczonym autobusem. Jakaś starsza pani ustąpiła mi miejsca, z czego chętnie skorzystałam (i tutaj dodam, że akurat z tego powinnyśmy korzystać nawet, jeśli czujemy się dobrze - nie chodzi o to, czy jesteśmy dzielne i możemy jeszcze postać, ale o to, że to bezpieczniejsze dla dziecka. Stojąc w autobusach czy tramwajach łatwo uderzyć o coś brzuszkiem, ktoś może popchnąć, szturchnąć, możemy się przewrócić. Po co ryzykować). Na następnym przystanku wsiadł jakiś dziadek z kobietą z dzieckiem na rękach (wnuczką, córką, nie wiem, nie wnikam). I zrobił ogromną aferę, że powinnam jej ustąpić miejsca. Nie ma szans, żeby brzucha nie widział, więc wykluczam opcję pomyłki. Przez resztę dnia nie mogłam otrząsnąć się z szoku.

Mieszka w
    Bielsko-Biała
    O mnie
    Ech ci ludzie... Ainy wcale ci się nie dziwię ze byłaś w szoku... W autobusach są specjalne miejsca dla matek z dzieckiem wiec tam powinni byli się skierować a nie naskakiwać na ciężarną... Jak to się stało ze o tyle przeskoczył termin? błąd lekarza? Czy może problemy ze zdrowiem?

Senior Member Awatar Nadulina
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-12-02 zobacz kalendarz
    Też jestem w szoku. Nie raz wchodzę z dzieckiem na ręku do autobusu,ale zawsze proszę jakieś młode osoby o ustąpienie miejsca, widząc,że nie mają nogi w gipsie, czy też czy nie są w ciąży. Czasem się cieszę,że już w ciąży nie jestem, bo jednak miałam wrażenie chwilami,że byłam wręcz napiętnowana, jakbym sobie dziecko zrobiła żeby mieć większe prawa :/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów