Ankieta: Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży

Strona 9 z 60
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 596

Ogólnopolska kampania społeczna „Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży”

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    Zanim byłam w ciąży chorowałam na kręgosłup. Niestety jazda podskakującym autobusem czy trzęsącym się tramwajem to dla mojego kręgosłupa po prostu katorga. Stąd zawsze jak tylko mam możliwość usiąść to to robię. Głęboko w dupie mam komentarze na swój temat, że jestem niewychowana itp., już się przyzwyczaiłam i przestałam reagować. Chociaż nie raz się wdawałam w dyskusję z jakimś broniącym praw pasażerem (sam nie ustępuje miejsca) i zamykałam im usta pytając czy mam przedstawić im zaświadczenie lekarskie o chorym kręgosłupie i czy chcą się ze mną zamienić. Nastawała cisza i koniec tematu

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar inga
    Mieszka w
    małopolska
    O mnie
    27.04.2011 Iza i 1.12.2014 ;-)
    no i dobrze a wiele jest młodych osób wasnie co sa chorzy albo w ciąży i nie widac nawet bo maja małe brzuszki .

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Teraz w ciąży czuję się jeszcze gorzej bo bóle kręgosłupa są silniejsze a niestety nie mogę nic na nie wziąć. Pomimo 3 miesiąca już raz musiałam się kłócić o miejsce w tramwaju. Jakiś moher zaczęła się kłócić ze mną, że jestem bezczelna udając, że w ciąży jestem to się zdenerwowałam i wyjęłam jej kartę ciąży z pytaniem czy chce poczytać. Babsztyl spaliła buraka i uciekła.

Mieszka w
    małopolska
    O mnie
    no nieżle ja na szczęscie nie miałam takiego przypadku ale na tydzien przed porodem mam do pup ciekawe czy ktoś bedzie mielał jęzorem jak wejde bez kolejki bo wejde napewno nie bede czekac dwie godziny w kolejce jak ostatnio

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Ja mam wizytę w PUP na 10 kwietnia i na szczęście jak przyjeżdżam to zawsze jest luz, jestem około 8 rano a nie każdemu chce się wstać jak jest urząd otwarty do 15 Jako, że gdzie indziej jestem zameldowana a gdzie indziej mieszkam to muszę do PUP jechać prawie 40km Więc bus o 7 rano i wio

Junior Member Awatar karmen
    Mieszka w
    Zduńska Wola
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-06-07 zobacz kalendarz
    tak tak kolejki kolejki i jeszcze raz kolejki......
    ludzie sa bezduszni....
    sama sie o tym dzisiaj przekonalam aZ 2 razy i to w ciągu paru godzin:

1) Poszłam do przychodni - musiałam morfologię zrobić - wchodzę a tam pełno ludzi i ani jednego miejsca siedzącego. Rozebrałam się i stanełam. Nikt sie nie ruszył chociaż brzuszek już bardzo widoczny. Nawet matka, która z córką była ne wzięła jej na kolana. No cóż ciężarna może sobie postać nie... dziecko musi wygodnie siedzieć... Co miałam zrobić stałam ok pół godziny....

2) Po badanich musiałam iść do Urzędu Skarbowego a tam znów pełno ludzi do tego stanowiska co ja stało ok 20 osób nie miałam wyjścia stanełam w kolejce zdjelam kurtke bo gorąco niesamowicie i czekałam... czekałam przeszło godzinę... A przede mną małżeństwo stało i facet co troche gapił się to na moją minę to na brzuszek z dzikim szyderczym uśmiechem... Nikt oczywiscie też nie spytał czy może by mnie wpóścić bo po co... przecież jak wszyscy stoją to wszyscy ciężarna też... Przecież ciąża to nie choroba.

Senior Member
    Marajka

Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    czekamy na Groszka 20-23-25.07.'15
    Żeby nie było tak pesymistycznie to ja muszę pochwalic moich sąsiadów Mieszkam obok starszego małżeństwa koło 80tki, oboje schorowani.Wiedzą,że jestem w ciąży i Mąż daleko. Zapukają do mnie , zapytają co słychac, zaproszą na herbatę, spytają czy w czymś nie pomóc, czy się dobrze czuję. Sąsiad korki mi naprawił, pomógł przetkac zapchaną kanalizację, mimo,że sam niedawno przebył operację. Także, nie każda babcia czy dziadek to wredny moher. Moi sąsiedzi są przykładem,że zdarzają się życzliwi, sympatyczni starsi ludzie Jestem im niesamowicie za to wdzięczna. Takim cudownych ludzi jak Oni ze świecą szukac.
    Szczęśliwa mama

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar dziudzia
    Mieszka w
    Małopolska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-28 zobacz kalendarz
    Data
    28 kwiecień 2011
    Dzisiaj byłam w przychodni na pobraniu krwi, uśmiałam się trochę, choć zła też byłam, bo kolejka spora, a pielęgniarka co pacjent to jakieś dziwne przerwy robiła, a na mnie czekał mąż, który do pracy się spieszył. Tak to bym po prostu poczekała bez nerwów i starszy pan wypatrzył chyba brzuszek i puścił mnie przed siebie żebym usiadła, no miło się zrobiło, bo mało kto widzi mój brzuch jeszcze pod swetrami a tu zaraz leci jego żona z pyskiem i rękami uniesionymi co on wyprawia że przepuszcza ludzi, a on jej dyskretnie dawał znaki że mam brzuch Nie to ona jest chora i zaraz zemdleje, przecież też czeka w kolejce! Później już całą kolejkę musiałam znosić awanturującą się panią, jakaś pani puściła też proszącą kobietę że jej cukier spadł, ta znów z pyskiem! No koszmar! Ja się dobrze czuję i mogę czekać w kolejce, nie raz po pół dnia czekałam u specjalisty do którego co miesiąc chodzę! Bardziej wkurzają mnie tacy nie kulturalni ludzie, którzy nie widzą nikogo tylko swoją chorobę, tacy słabi ale jak przyjdzie się wykłócać to siłę mają jak żaden chory!

Senior Member Awatar kasia.s.
    Mieszka w
    gdansk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-07 zobacz kalendarz
    Czesc wszystkim Ja na pobraniu krwi byłam wczoraj ( już drugi raz) i choć nie widać mi brzucha wchodzę do gabinetu i nie patrzę na nikogo, choć żadnych kobiet w ciąży do tej pory nie widziałam. A robię tak bo przy pierwszej wizycie się wkurzyłam. Siedziałam sobie w kolejce po jakimś czasie przyszedł sobie pan mundurowy (policjant, dość młody) chwilę posiedział i wlazł sobie bez kolejki ( a wcześniej pytał kto ostatni) no to stwierdziłam ze skoro on może to ja też a czemu nie!!!!

Mieszka w
    małopolska
    O mnie
    bo kombatanci i jakies mundurowe sa bez kolejki u nas wisi taka kartka ale kobiety w ciazy nie widac kartki. a u mnie jeszcze 2 miesiace dobrze ze ciaza nie trwa tak długo bo bym sie musiała zabarykadowac w domu nie wiem ile jeszcze dam rady wychodzic do koscioła czy urzędów ale to co trzeba to narazie mąż musi załatwic . ahhh karmen ja tez tak miałam jak byłam na pobraniu krwi dziecko siedziało z mama i nic a ja jedna stałam .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów