Ankieta: Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży

Strona 46 z 60
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 596

Ogólnopolska kampania społeczna „Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży”

Junior Member Awatar magdalenka24
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-08-12 zobacz kalendarz
    Wpisów
    2
    Ostatnio byłam w tesco na zakupach i były bardzo duże kolejki. Poszłam do kasy dla Kobiet w ciąży.Ja jestem niska i drobna i mimo tego że jestem w 25 tygodniu ciąży nie widać tego po mnie choć brzuszek już mam. To nikt mnie nie chciał wpuścić przed siebie tłumacząc się: "Ja się śpieszę a Pani pewnie jest taka normalnie a nie że Pani w ciąży jest". Niestety nie ma szacunku dla Nas - Kobiet w Ciąży. Mam nadzieję że kiedyś się to skończ.
    Pozdrawiam.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar xnatti
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-20 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez magdalenka24 Zobacz posta
    Ostatnio byłam w tesco na zakupach i były bardzo duże kolejki. Poszłam do kasy dla Kobiet w ciąży.Ja jestem niska i drobna i mimo tego że jestem w 25 tygodniu ciąży nie widać tego po mnie choć brzuszek już mam. To nikt mnie nie chciał wpuścić przed siebie tłumacząc się: "Ja się śpieszę a Pani pewnie jest taka normalnie a nie że Pani w ciąży jest". Niestety nie ma szacunku dla Nas - Kobiet w Ciąży. Mam nadzieję że kiedyś się to skończ.
    Pozdrawiam.
    i dlatego ja zawsze mam przy sobie karte ciazy :> jakby ktos mi uwierzyc nie chcial

Junior Member Awatar Monisia111333
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-02 zobacz kalendarz
    Data
    5.07.2013
    Ja również popieram ta akcje chociaż ja nie spotkałam się z przykrymi sytuacjami wobec mnie a jestem w 7 miesiącu ciąży ...wręcz prawie każdy ustępuje mi miejsca w komunikacji miejskiej a nawet w kolejce w sklepie jak widać nie wszyscy ludzie maja znieczulice dla kobiet w ciąży i oby takich osób było więcej pozdrawiam serdecznie.

Junior Member
    Sylwia Stolarczyk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-06-23 zobacz kalendarz
    Przerażający jest fakt jak znieczulica panuje wsród ludzi , zero kultury i zrozumienia , jeszcze nie spotkalam sie zeby ktos przepuscil mnie w kolejce

Junior Member Awatar moksia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-07-12 zobacz kalendarz
    Witam
    Akcja jest potrzebna a plakaty przydałoby się powiesić w przychodniach, najlepiej w gabinetach lekarskich. Jestem w pierwszej ciąży, wiem, że dowiedziałam się dość późno bo dopiero na początku czwartego miesiąca ale czy to jest powód, żeby Pani doktor patrzała na mnie jak na wariatkę? Zachowanie lekarza, tym bardziej że była to kobieta i byłam u niej pierwszy raz bardzo mnie zdziwiło...w momencie kiedy w pokoju obok mierzyła mi ciśnienie i ważyła pielęgniarka weszła Pani doktor, z pretensjami, że ma zbyt dużo ciężarnych na dzisiaj i to chyba jest przesada, następnie kiedy już znalazłam się w gabinecie, spotkało mnie nieprzyjemne badanie, po którym to wszystko mnie bolało przez tydzień, oczywiście tętno dziecka również zostało zmierzone ale bez żadnego słowa...dopiero po moim pytaniu czy jest prawidłowe usłyszałam "tak" i to wszystko może oprócz faktu, że pod koniec wizyty pojawiła się pielęgniarka i Pani doktor nie omieszkała znowu skomentować faktu, że pacjentek jest za dużo, już jest późno a ona ma malarza... dostałam tylko skierowanie na badania i zero informacji choćby na temat tego jakie witaminy kupić... na szczęście zmieniłam lekarza i teraz wszystko jest w porządku i zawsze mogę zapytać jeśli czegoś nie wiem, nie muszę prosić o potwierdzenie co z tętnem maluszka Nie rozumiem z jakich powodów niektórzy wybierają zawód ginekologa chyba normalne, że będzie spora ilość kobiet ciężarnych, po co męczyć pacjentki i siebie taką postawą?

ja kiedyś spotkałam się w autobusie jak starsi ludzie patrząc na kobietę z widocznym brzuszkiem mówią: "chciała się pier...to niech teraz stoi.."szok co to ma znaczyć?te starsze 'Panie i Panowie' też chyba mają dzieci, jesli chodzi o mnie to mnie brak słów do takich tekstów/ludzi nie umiem tego skomentować

brak szacunku dla kobiet w ciąży objawia się chyba najczęściej w środkach komunikacji, jednak w przychodniach też czasami traktuje się źle ciężarne, zwłaszcza te które są po raz pierwszy w ciąży i nie wiele jeszcze wiedzą, ale chyba szacunek też im się należy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Karolina Kochan

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-08 zobacz kalendarz
    Ostatnio stałam w kolejce u rzeźnika. Stania było gdzieś na 40 minut, jestem w widocznej ciąży, było duszno a ludzie udawali, że tego nie widzą. W pewnym momencie ekspedientka zaprosiła mnie do kasy prawie z końca kolejki. Bardzo dobrze, że są tacy ludzi, dzięki nim jest nam łatwiej! Życzę wszystkim ciężarówkom właśnie takich miłych ludzi, nie tych, którzy odwracają głowę.

Cytat Zamieszczone przez Karolina Kochan Zobacz posta
    Ostatnio stałam w kolejce u rzeźnika. Stania było gdzieś na 40 minut, jestem w widocznej ciąży, było duszno a ludzie udawali, że tego nie widzą. W pewnym momencie ekspedientka zaprosiła mnie do kasy prawie z końca kolejki. Bardzo dobrze, że są tacy ludzi, dzięki nim jest nam łatwiej! Życzę wszystkim ciężarówkom właśnie takich miłych ludzi, nie tych, którzy odwracają głowę.
    to jest jakiś cud i wyjątek...

Member Awatar tree-house
    O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2010-11-04 zobacz kalendarz
    Bardzo potrzebna akcja, bo coraz mniej osób rozumie ciężarne, albo nie chce rozumieć.

Często np. w autobusach widać jak ciężarna stoi a wszyscy siedzący udają że nic nie widzą.
    Kiedyś byliśmy z żoną w markecie, i strasznie się czuła jak spytałem czy mogą nas przepuścić to... Nie chcielibyście widzieć ich min (mało nas nie zjedli)
    * Tree-house.pl
    "Rodzicielstwo to też pasja..." Wysokiej jakości zabawki i akcesoria dla dzieci i rodziców w bardzo dobrych cenach... OD TERAZ WYSYŁKA GRATIS !!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów