Ankieta: Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży

Strona 30 z 60
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 596

Ogólnopolska kampania społeczna „Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży”

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    ewas - Staram się nie rozpieszczać w sensie materialnym,ale jak już nie mam siły to dla świętego spokoju mówię mu ,żeby wsadził lizaka do koszyka. Jaś na zakupach się po prostu nudzi - więc wynajduje sobie własną zabawę. Ale np. kiedyś zbił specjalnie talerz w markecie. I całe szczęście ,że był to talerz kupowany na sztuki ,bo zapłaciłam kilka złotych - a nie kilkaset ,bo tyle kosztuje cały serwis. Nie dostał wtedy obiecanego wcześniej autka i za karę poszedł do sklepowego wózka ... Natomiast tutaj gdzie ja robię zakupy są wózki - ale bez siedzisk dla dzieci, więc musze się męczyć.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar SAW
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-12-03 zobacz kalendarz
    Ludzie mnie zaskakują ! Nie dość, że nigdy nikt mnie nie przepuścił w kolejce to jeszcze miałam taką sytuację, że ktoś wbił się przede mnie w sumie to nawet z dwa razy. Totalnie mnie przeraża to, że były to kobiety :P!

Senior Member Awatar ilona_p
    Mieszka w
    Trójmiasto
    O mnie
    mama studentka
    Data
    11.10.2011
    U mnie to zależy od dnia. Czasem ktoś mnie mega pozytywnie zaskoczy, a czasem mam wszystkich dość. Dziś akurat padło na to drugie. I tak bywa niestety częściej.

Senior Member Awatar MYSIA-PYSIA
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem w ciąży mam termin na 16styczeń 2013
    Witam!dziewczyny.Moje zachowanie w ciąży bardzo się zmieniło,zrobiłam się odważna i trochę z tupetem podchodzę do życia.Ostatnio w tesco na zakupach ustawiłam się w kasie dla uprzywilejowanych gdzie przede mną stali zwylki klienci na cały głos skomentowałam to że przede mna sami inwalidzi stoją....pani kasjerka kazała mi podejść do kasy i przesunęła tych nie uprzywilejowanych miałam dziką satysfakcję kiedy widziałam ich miny...jak nie byłam w ciąży nigdy nie stawałam do kas uprzywilejowanych!

Cytat Zamieszczone przez MYSIA-PYSIA Zobacz posta
    Witam!dziewczyny.Moje zachowanie w ciąży bardzo się zmieniło,zrobiłam się odważna i trochę z tupetem podchodzę do życia.Ostatnio w tesco na zakupach ustawiłam się w kasie dla uprzywilejowanych gdzie przede mną stali zwylki klienci na cały głos skomentowałam to że przede mna sami inwalidzi stoją....pani kasjerka kazała mi podejść do kasy i przesunęła tych nie uprzywilejowanych miałam dziką satysfakcję kiedy widziałam ich miny...jak nie byłam w ciąży nigdy nie stawałam do kas uprzywilejowanych!
    Bezczelność ludzka-inaczej tego nie potrafię nazwać.
    Alicja - 30.11.2011r,14:42, 2300g, 50cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)
    Kornelia - 30.11.2011r, 14:44, 2360g, 49cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)

Agata - 30.11.2012r, 21:03, 4340g, 57cm, 10 pkt w skali Apgar, 40tc (SN)

Senior Member Awatar ilona_p
    Mieszka w
    Trójmiasto
    O mnie
    mama studentka
    Data
    11.10.2011
    Też bym chciała umieć tak się zachować I chyba zacznę, bo ostatnio sterczałam jak kołek w autobusie, dopóki nie zwolniło się miejsce.

Wczoraj, stojąc na przystanku autobusowym normalnie krew mnie zalewała... Były dwie starsze kobiety. Nie wymagam nigdy, aby mi teraz wszyscy dogadzali, ale kurde jedna siedziała, zaś druga... stała, ale jej zakupy siedziały na 3/4 ławki.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez Darius012 Zobacz posta
    Wczoraj, stojąc na przystanku autobusowym normalnie krew mnie zalewała... Były dwie starsze kobiety. Nie wymagam nigdy, aby mi teraz wszyscy dogadzali, ale kurde jedna siedziała, zaś druga... stała, ale jej zakupy siedziały na 3/4 ławki.
    Ja bym się zapytała czy te zakupy są tak zmęczone jak ja.

Cytat Zamieszczone przez Pandora Zobacz posta
    Ja bym się zapytała czy te zakupy są tak zmęczone jak ja.
    Wiesz, gdybym dłużej miała stać to bym zapytała. ;]

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez Darius012 Zobacz posta
    Wiesz, gdybym dłużej miała stać to bym zapytała. ;]
    To jest na takiej samej zasadzie jak czekanie przykładowo w Ośrodku Zdrowia.
    Wielokrotnie spotkałam się z tym ,że Szanowne Panie kładły swoje małe dzieci na krzesełkach obok zamiast na kolana a inni musieli stać.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów