Ankieta: Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży

Strona 28 z 60
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 596

Ogólnopolska kampania społeczna „Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży”

Senior Member Awatar Nat27
    Mieszka w
    Pruszcz Gdański
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2011
    Witam
    ja aktualnie jestem w 8msc ciazy i nigdy nie zdazylo mi sie aby ktos ustapil mi miejscaczy mnie przepuscil a dodam ze to druga ciaza;(

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Kasieńk@

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-11-04 zobacz kalendarz
    Witajcie
    Widze że nie tylko ja mam problemy z przepuszczaniem w kolejce, ustępowaniem miejsca itp. Kiedyś miałam taka sytuację że jechałam ze swojego miasta busem do miasta swojego faceta. Jak weszłam do busa spytałam się czy mogę usiąść kolo jednego pana a ten pan pow że niestety ale nie (a na siedzeniu obok leżała jego córcia jak królewna). Zacisnęłam zęby i stałam w tym busie w takim nagrzanym jak w piekarniku. Aż w końcu jechało małżeństwo i mąż do żony powiedział tak zobacz stoi pani w ciąży i nikt miejsca jej nie ustąpił. A jak wreszcie miałam wychodzić z tego busa to ten pan się spytał czy faktycznie mi nikt miejsca nie ustąpił a ja powiedziałam ze nie. W końcu kierowca powiedział na cały głos ze niestety ale nie którzy są chowani a nie wychowani.
    Owszem zdarzają się sytuacje ze ustępują miejsca w busie lub miejsca na ławce na przystanku tramwajowym nawet w kolejce w przychodni na badania

Senior Member Awatar mycha-t
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-12-16 zobacz kalendarz
    witajcie... ja byłam niedawno na wakacjach nad morzem i zostałam miło zaskoczona dwa razy w trakcie baaaardzo długiej kolejki do toalety w restauracji... pierwszy raz stała przede mną pani z trójką dzieci w wieku powiedzmy 6-8 lat i mówi do mnie, że mnie przepuści i ładnie wytłumaczyła dzieciom, że ta pani ma dzidziusia w brzuszku i nie może stać, a kolejnym razem młoda dziewczyna chciała mnie przepuścić tyle, że przed nią kilka osób udawało że mnie nie widzi, akurat podziękowałam jej grzecznie bo stwierdziłam że wytrzymam jeszcze jedną osobę ale było to bardzo miłe... ale szkoda że takie rzeczy zdarzają się tak rzadko..

Senior Member Awatar ilona_p
    Mieszka w
    Trójmiasto
    O mnie
    mama studentka
    Data
    11.10.2011
    To faktycznie miłe Mnie jeszcze nic takiego nie spotkało. W kolejkach to się wszyscy co najwyżej gapią na mnie - chyba wyglądam trochę "za młodo" i pewnie dlatego. W październiku będę musiała korzystać trochę częściej z komunikacji miejskiej, zobaczymy jak to będzie wyglądało

Ja mam nadzieję, że jak mi brzuszek porządnie urośnie, to częściej będę spotykała się z uprzejmością ludzi niż z brakiem aprobaty albo unikaniem, bo coś się boję, że w razie nieprzyjemnych sytuacji nie będę w stanie ugryźć się w język... Tym bardziej, że to nie chodzi tylko o mnie, ale o dzieciaczka...

Senior Member Awatar Kaspirowa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-02 zobacz kalendarz
    Ja jestem juz na samej koncówce a rzadko zdazaja sie sytuacje ze ktos ustapi miejsca czy przepusci mnie w kolejce Naprawde sa to nikłe wyjatki,juz nie pamietam aby ktos mnie przepuscil w kolejce i zawsze musze stac swoje.Kazdy ma w dupie

Senior Member Awatar Alice
    O mnie
    Jestem mamą Blaneczki;* Moje Słońce urodziło się 13.09.2011
    A mnie nikt przez całą ciążę ani razu nie przepuścił.. a wręcz przeciwnie jak nigdy zdarzyło mi się być pytanym czy to ja kogoś przepuszczę bo komuś np się śpieszy..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Kasieńk@

O mnie
    Hmmm to już nie ta kultura jest. Każdy ma to gdzieś i to głęboko. Moja teściowa mi opowiadała jak to było dawnej jak była w ciąży

Senior Member Awatar mycha-t
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-12-16 zobacz kalendarz
    wiecie a ja jestem ciekawa jak zachować się w sytuacji gdy sama stoję w kolejce a za mną dziewczyna również w ciąży, tyle że bardziej zaawansowanej? czy powinnam coś w takiej sytuacji zrobić, no bo przepuszczenie jej o jedno miejsce kiedy i u mnie widać już bardzo duży brzuszek nie ma większego sensu... ale gdyby ona stała na końcu a pomiędzy nami więcej osób to czy powinnam zareagować, poprosić żeby podeszła przede mną czy będąc w ciąży dziwnie by to wyglądało??

Junior Member
    Kasieńk@

O mnie
    Hmmm......ja się nad tym w ogóle nie zastanawiałam nad taką sytuacją. Ale z drugiej strony zadałaś ciekawe pytanie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów