Ankieta: Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży

Strona 27 z 60
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 596

Ogólnopolska kampania społeczna „Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży”

Senior Member Awatar xagusiakx
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nadia urodziła się
    Nyna mam tak samo, tzn raz w netto podeszla do mnie dziewczyna ktora stala na samym poczatku a jakies 10 osob za nia i pyta czy nie chce stanac przed nia. To bylo mile. Ale ogolnie jak wchodze do autobusu to mlodzi od razu wgapiaja sie w okna albo komorki, ze niby mnie tam nie ma, a pani okolo 70lat wstala i mowi" usiadz sobie, w ciazy nie wolno stac, kierowca szarpnie i pani upadnie", normalnie sie wzruszylam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maryla26
    Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Karolek urodził się 09.08.2011,o 1.20:)
    Xagusiak gdzie Ty się podziewasz???Na sierpniówkach już część lipcowo - sierpniowych dzieciaczków, a Ciebie nie ma....

Senior Member Awatar maryla26
    Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Karolek urodził się 09.08.2011,o 1.20:)
    A wracając do tematu, to miło jak ktoś nas zauważa, albo ustąpi miejsca.... Mam nadzieję, że Ci młodzi zazwyczaj, którzy nas nie widzą, kiedyś przekonają się jak to jest, kiedy żona w ciąży musi się domagać swego, bo każdy się spieszy i nikt nie raczy się nią zainteresować....

Senior Member Awatar kasia.s.
    Mieszka w
    gdansk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-07 zobacz kalendarz
    Hej ja ostatnio dosłownie wepchnęłam się babci na miejsce siedzące w tramwaju. Zamurowało kobietę

Senior Member Awatar ilona_p
    Mieszka w
    Trójmiasto
    O mnie
    mama studentka
    Data
    11.10.2011
    I bardzo dobrze. Miałaś do tego święte prawo. Niech ktoś inny ustępuje babciom. Od nas niech się na razie odczepią. Ja wczoraj byłam w Carefourze, kasa pierwszeństwa jak zwykle nieczynna. Dobrze, że przynajmniej wielkiej kolejki nie było i szybko wszystko załatwiłam. Z resztą, nawet jeśli kasa pierwszeństwa jakimś cudem jest otwarta, to stoją przy niej sami "inwalidzi I grupy"

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    My dziś byliśmy w Tesco na zakupach i oczywiście standardowo kasa pierwszeństwa też zamknięta. Poszliśmy do kasy samoobsługowej bo akurat były wolne dwie, przy pozostałych zwykłych kasach tłumy ludzi. Ledwo zdążyłam się skasować, brałam resztę z szufladki a tu baba we mnie wjeżdża koszykiem i się pcha na mnie. Normalnie miałam ochotę ją zabić. Mąż tylko obrzucił ją spojrzeniem jakby miał ochotę ją zabić, ale już mi się nic nie chciało komentować

Używanie znaków interpunkcyjnych nie gryzie, a ułatwia czytanie innym forumowiczom :P

Mieszka w
    gdansk
    O mnie
    Kasiek na mnie tez wiele razy wpadali z wózkami a wkurza mnie najbardziej taka baba czy facet idący po sali sprzedażowej zagapiony gdzieś w regał ale przed siebie nie spojrzy.
    Dopiero jak wpadnie na paletę z towarem lub kogoś innego to nagłe przebudzenie, już niedługo będę z wózkiem córki jeżdzić po sklepie zobaczymy ile ludu będzie całkiem przypadkiem na mnie wpadać.
    Już siedzę jak na szpilkach bo na dziś mam termin

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    kasia.s oby poszło jak najszybciej i jak najłagodniej

Używanie znaków interpunkcyjnych nie gryzie, a ułatwia czytanie innym forumowiczom :P

Mieszka w
    gdansk
    O mnie
    Mam nadzieję moja siostra np rodziła 20 minut tylko najbardziej boję się bólu z krzyża bo tak każdą miesiączkę przechodziłam i słyszałam, że takich bóli mogę się spodziewać w czasie porodu

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    No niestety tego można się spodziewać, zwłaszcza jak w taki sposób się miesiączkę przechodziło. Bóle miesiączkowe też spowodowane są skurczami macicy.
    kasia.s powiem Ci tylko tyle, ja bóle krzyża przed ciążą przerabiałam na co dzień. Raz zdarzyło się, że leżałam 2 tygodnie plackiem, brałam maksymalną dawkę Tramalu (silniejsze tylko w szpitalu mogłabym dostać), nic nie pomagało, nie mogłam ruszyć nawet palcem u stopy bo powodowało to ból. Kiedy chciałam skorzystać z wc to mąż musiał mnie tam zanosić bo ja nie byłam w stanie sama kroku zrobić, a i wtedy wyłam z bólu. Przeżyłam to, więc i poród przeżyję hihi. Tyle, że tu nie będą trwać 2 tygodnie przez 24h na dobę a krócej, więc pocieszam się tą myślą hihi

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów