Ankieta: Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży

Strona 26 z 60
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 596

Ogólnopolska kampania społeczna „Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży”

Senior Member Awatar jadranka
    Mieszka w
    Zabrze
    O mnie
    Mama Tymona
    Ja dzisiaj przezyłam szok w banku. Otóż stałam w ogromnej kolejce. Za mną taka kobieta i pyta mnie: czy mam zamiar tutaj tak stać w tym stanie i nie upominać się o swoje prawa. Na co ja, że to nie ma sensu, bo ludzie będą marudzić a po co się stresować niepotrzebnie. Na co ona, że jak nie ja to ona się odezwie. Jak powiedziała, tak zrobiła i kiedy z pierwszego wolnego okienka odchodził klient to ona spytała pracownika, czy kobiety w ciąży przyjmują bez kolejki. Pracownik, że owszem, jesli klienci nie mają nic przeciwko a ona spod byka spojrzała na takiego kolesia i mówi: no chyba pan przepuści tę panią? Facet mnie przepuścił i o dziwo nikt się nie wkurzał.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    agniesi

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-01 zobacz kalendarz
    Wpisów
    4
    oby więcej takich przypadków !!

Senior Member Awatar ilona_p
    Mieszka w
    Trójmiasto
    O mnie
    mama studentka
    Data
    11.10.2011
    Ja muszę przyznać, że jestem załamana postawą innych ludzi. Gdziekolwiek się pojawię, ludzie od razu udają, że ślepną. :P Jeden jedyny raz zdarzyło mi się, że zostałam przepuszczona w kolejce do kasy - chyba jakoś w 17 tyg, gdzie byłam pewna, że brzuszka nikt jeszcze nie widzi. Natomiast ostatnio pewien pan przegiął na maksa - chciał się przede mnie wepchać, bo miał tylko 0.5 litra wódki do skasowania! Ja miałam raptem kilka produktów, powiedziałam mu, że chyba wstydu nie ma Skutecznie podniósł mi ciśnienie!

Senior Member
    kamilcia

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-10-08 zobacz kalendarz
    Data
    8.10.2011
    a ja ostatnio byłam w tesco z koleżanką ciężarówką i podchodzimy do kasy a tam:ktoś akurat obsługiwany, parka ok30, pani na wóżku inwalidzkim w starszym wieku i chyba mąż oraz my.koleżanka mówi do pani na wózku żeby podeszła pierwsza skasować bo wkońcu jest w kasie pierszeństwa i ma prawo.a ona i jej mąż chyba nie śmiali tylko machneli rękoma i powiedzieli że już trudno.na to koleżanka powiedziała że ci przed powinni sie tego spodziewać jak podeszli do takiej kasy a ja dodałam że tym bardziej kiedy są młodzi i zdrowi!a ci sie tylko przysłuchiwali.jak już pani miała ich kasowac to powiedzieli do pani na wózku prosze ale ona już nie chciała. żal mi takich osób<tych młodych że są tak nie wychowani a niby ludzie w tym wieku to taacy wykształceni!> z kumpelą sie śmiałyśmy że pewnie nie zle nas obgadali i nawyzywali jak już odeszli hihihi
    ale mnie się wydaję również że pani kasjerka powinna powiedzięć przepraszam w tej kasie najpierw obsłużę panią na wózku a później te panie w ciąży.już nawet nie chodzi o nas choć też ale głównie o inwalidów!

Senior Member
    aga.ambrozuk

O mnie
    jestem mamą dwóch córeczke
    Wpisów
    1
    ja mam zawsze pecha, bo jak idę do tesco, to kasy pierwszeństwa są akurat nieczynne...

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    aga u mnie ostatnio też hihi. Ale dziś miałam bardzo miłą sytuację bo pani w warzywniaku, która stała przede mną przepuściła mnie bo po co mam stać z takim dużym brzuchem

Używanie znaków interpunkcyjnych nie gryzie, a ułatwia czytanie innym forumowiczom :P

Senior Member Awatar maryla26
    Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Karolek urodził się 09.08.2011,o 1.20:)
    Mnie wczoraj rozbroiła postawa kobiety w wieku ok 40 lat. Stałam w kolejce w tesco, ale w tym mini tesco, stałam za starszym panem, a że było mało miejsca to kolejka zawijała, kasjerka obsłużyła dwie osoby, kolejka się przesunęła, ja mam podchodzić do taśmy a przede mnie wbija się owa kobieta, no to jej mówię, że kolejka jest tam ( za mną 3 osoby) a ona, że ona już tu stała. Na to słyszę głos z kolejki -pani stała??Jeszcze minutę temu dzieciaka pani goniła po sklepie a my tu już z 3 stoimy, a poza tym jak pani nie wstyd przed ciężarną się wpychać.... Widziała, że nie miała szans i poszła na koniec.....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    Jak widać są bezczelne kobiety, ale i są ludzie, którzy staną w "obronie" ciężarówki

Używanie znaków interpunkcyjnych nie gryzie, a ułatwia czytanie innym forumowiczom :P

Senior Member Awatar maryla26
    Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Karolek urodził się 09.08.2011,o 1.20:)
    Co najlepsze, to byli sami faceci.....

Senior Member
    Nyna

Mieszka w
    Okolice Leszna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-10-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.10.2011
    Ja ostatnio stałam w bardzo długiej kolejce w aptece i jakoś nikt się nie kwapił, żeby mnie przepuścić. A były same młode babki, które mogły sobie wyobrazić, że stanie z takim dużym brzuchem nie jest komfortowe. Ale oczywiście zdarzają się miłe sytuacje, tylko czemu przeważnie chcą ustąpić mi starsze osoby? Nie miałabym serca wchodzić przed nich, więc bardzo serdecznie dziękuję i odmawiam.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów