Ankieta: Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży

Strona 22 z 60
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 596

Ogólnopolska kampania społeczna „Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży”

Senior Member
    kasia21

O mnie
    Jestem Mamą 08.07.2011 Córeczka / Fasolka 22.11.2013
    Wiecie co ja kiedys nie rozumiełam tego ze kobiecie w ciazy może byc ciezko postac troche i wg do puki sama teraz jestem w ciazy i wkurwia mnie to ze w przychodni na głupią krew czy co kolwiek trzeba czekać na maxa nikt cie nie pusci powaznie ludzie to serca nie maja a na wielkanoc to 3 godziny czekalam w kolejce do spowiedz nikt mnie nie pusci nikt rozumiecie to wg to te stare babcie to sa na maxa beszczelen ostatnio bylam na badaniu krwi i jedna mi zwalila swter a ja juz mam duzy brzuch bo to juz koncówka i mowi do mnie ze swetr mi spadł a ja do niej ze ja po niego sie nie schyle i wg a ona do mnie ze cos marudzila i wkoncu go podniosla zwali a potem jeszcze marudzi !! szok

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko,a ja ...Twoja mama!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar meg
    Mieszka w
    Bath, Anglia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-07-13 zobacz kalendarz
    w ostatni weekend wybrałam się z siostrą i koleżanką do Reala. jeździ do niego autobus, a z racji tego, że to sobota był zatłoczony. wsiadłam sobie i widzę, że wszystkie miejsca zajęte, większość przez starszych ode mnie ludzi ale zaraz za kierowcą były 4 miejsca na przeciw siebie, a na 3 dziewczynki po 15-16 lat. nikt się jednak nie ruszył więc moja siostra puka jedną w ramię i pyta czy mogłaby zejść - ta zaskoczona wstała, a ja usiadłam. niby sytuacja miła jednak dziewczynki całą drogę były oburzone i w szoku, że jak to ich koleżance ktoś kazał wstać w ogóle, by ktoś inny usiadł ! puszczały komentarze w stylu "to może my też wstaniemy żeby panie sobie usiadły !" ja nie wiem co w tym dziwnego, że ciężarna usiadła w zatłoczonym autobusie :/ dzisiejsza młodzież na prawdę przyprawia mnie o ogromne zdziwienie. mnie rodzice inaczej wychowali, a wcale stara nie jestem bo mam 23 lata.. już jej chciałam powiedzieć, że jak będzie w takim stanie kiedyś, to też będzie potrzebowała usiąść i ciekawe jak się poczuje gdy inni będą odwracać głowy, ale stwierdziłam, że to nie ma sensu..
    "Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje!"

Senior Member Awatar kasia.s.
    Mieszka w
    gdansk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-07 zobacz kalendarz
    Hej ja niedawno byłam u mnie w banku na osiedlu specjalnie poszłam z rana (zaraz po otwarciu) kolejka the best, baby w okienku widziały brzuch mój ale co tam (wolą odwracać głowy) a ludzie w kolejce to samo.Stałam tak pół godz myślałam,że padnę...

Innym razem poszłam na pocztę też rano, otwieram drzwi za mną idzie dziadek i jeszcze pretensje ma w zasadzie nie wiem o co chyba oto,że mu drzwi nie trzymałam (zaczął mnie wyzywać, olałam to) jak miałam odchodzić od okienka to ledwo zdążyłam zapiąć torebkę a dziadziuś się pcha na mnie niczym struś pędziwiatr a dodam,że miał laskę.A mówią mochery,że to my nie wychowani jesteśmy

Senior Member Awatar maryla26
    Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Karolek urodził się 09.08.2011,o 1.20:)
    Ja przestałam współczuć starszym, bo tutaj biedni, schorowani, itp a tu jakby mogli toby w maratonie biegali, a język to mają tak cięty, że uszy więdną.....

Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Ale jak zwykle wszystko zaczyna się od góry, gdyby była odpowiednia polityka prorodzinna, to byłyby zasady których trzeba by było przestrzegać, a tak to trzeba liczyć na uprzejmość, albo samemu walczyć o swoje.....

Senior Member
    aga.ambrozuk

O mnie
    jestem mamą dwóch córeczke
    Wpisów
    1
    Cytat Zamieszczone przez maryla26 Zobacz posta
    Ja przestałam współczuć starszym, bo tutaj biedni, schorowani, itp a tu jakby mogli toby w maratonie biegali, a język to mają tak cięty, że uszy więdną.....
    zgadzam się mimo iż są zapewne wyjątki, to często spotyka się starsze osoby, które dosłownie wpychają się na miejsce...

Senior Member Awatar kasia.s.
    Mieszka w
    gdansk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-07 zobacz kalendarz
    Opieka prorodzinna to jedno, samotne matki nie dostają od państwa żadnej pomocy a pełna rodzina też nie ma co na dużo liczyć.(chodzi mi tu np. o długość macierzyńskiego) A po drugie w urzędach, na pocztach czy bankach powinna wisieć informacja o pierwszeństwie kobiet w ciąży. U mnie w gdańsku takie coś już dawno jest czasem przeszłym.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    kasia.s nie tylko u Ciebie. Ja jakiś czas temu na poczcie o mało nie zemdlałam w kolejce, a niestety byłam sama bez męża. Nikt nie zwrócił na to nawet uwagi. Znieczulica totalna po prostu.

Używanie znaków interpunkcyjnych nie gryzie, a ułatwia czytanie innym forumowiczom :P

Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Informacje o pierwszeństwie dla kobiet widzę tylko w marketach, a propos kas pierwszeństwa i u mnie w przychodni ogólnej, w innym miejscach szukam, ale nie znajduję...... Dzięki Bogu w szpitalu jest osobna Izba Położnicza i nie trzeba czekać w kolejce......

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    U nas też izba przyjęć położniczo-ginekologiczna jest w osobnym budynku, więc nie ma użerania się z ludźmi czekającymi na przyjęcie itp.
    Niestety nigdzie w miejscach publicznych, poza marketami, nie widzę informacji o obsługiwaniu kobiet w ciąży/ z małymi dziećmi poza kolejnością.
    Chociaż o mojej ostatniej akcji w Tesco mogłyście poczytać niedawno. Ciąża to nie choroba, ale to stan, w którym wiele kobiet w ciąży nie może długo stać w jednym miejscu bo robi im się słabo. Ja właśnie do takich należę. Po sklepie mogę chodzić bo jest dobrze, ale tylko stanę na dłużej to zaczynam czuć się osłabiona, mieć mroczki w oczach, robi mi się gorąco i często muszę usiąść. Pół biedy jak mąż płaci przy kasie ( ja mogę wyjść przed kasy i usiąść) , gorzej jeśli ja płacę swoją kartą to muszę odstać swoje i tyle.

Używanie znaków interpunkcyjnych nie gryzie, a ułatwia czytanie innym forumowiczom :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów