Ankieta: Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży

Strona 21 z 60
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 596

Ogólnopolska kampania społeczna „Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży”

Senior Member Awatar maryla26
    Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Karolek urodził się 09.08.2011,o 1.20:)
    Żałosne jest to, żeby kobieta kobiecie musiała miejsca ustępować... Gdzie kultura facetów????? Gdzie ich dobre wychowanie???? To już jest na prawdę szczyt wszystkiego, żeby tylko kobiety rozumiały temat.... Tragedia jak dla mnie......

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaspirowa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-02 zobacz kalendarz
    Ja tez ustąpiłam miejsca kobiecie w ciąży bo ledwo stała na nogach i miała większy brzuch ode mnie,niestety tak się dzieje.Gdyby nie ja to nikt by jej miejsca nie ustąpił.

Member
    pinky

O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin porodu to 20.01.2012
    Jechałam w autobusie, miejsca siedzace były zajęte. W pewnym momencie do autobusu wszedł staruszek, ledwo stał. Nikt nie zszedł. Podniosłam się, człowiek usiadł. Kobieta z dzieckiem zajmowała 2 siedzenia, tylko spojrzała na mój brzuch i odwróciła głowę. A wystarczyło posadzić dziewczynkę na kolanach. Nikt mi nie zszedł. Nie chodzi mi o sam fakt stania ale o bezpieczeństwo, nagłe hamowanie i tłok. Autobus jechał ok 40 minut. Po pewnym czasie udało mi sie wepchac na jakieś tylne siedzenie, którego nikt nie zauważył. Takie są realia.
    Kiedys jechałam już z wózeczkiem i nagle przed wejściem do biblioteki jakiś mężczyzna otworzył mi drzwi. Byłam w szoku, bo juz mało kto to robi. Nie liczę na ludzką pomoc.

Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Jeśli umiemy liczyć, to musimy tylko na siebie, bo inaczej co chwilę spotykałoby nas rozczarowanie....

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    Taką akcję mieliśmy w sobotę w Tesco w Stargardzie, nie wytrzymałam już i kasjerce nagadałam
    Stoimy w kasie pierwszeństwa, kasują się jacyś państwo po 60tce, przed nami babka około 50 z 2 zgrzewkami napojów i kilkoma innymi rzeczami i my. Stoję i czekam, pani została skasowana a kasjerka się jej pyta czy ma kartę na punkty. Pani oświadcza, że nie i chce ją założyć. No to się zaczyna wypisywanie danych. Myślałam już, że mnie coś trafi. Za nami stanęła grupka chłopaków z napojem do skasowania (flaszka już zapłacona była heheh) i do kasjerki, czy długo jej jeszcze zejdzie. Reakcji brak. Czekam dalej, mąż już strzela piorunami z oczu w stronę kasjerki. Pani dalej wypisuje dane klientki i tłumaczy jej coś. Nie wytrzymałam już i się jej pytam, czy długo ma zamiar się tym jeszcze zajmować bo ja tu czekam. Na co kasjerka oburzona do mnie mówi, że ta pani też jest klientką i musi ją obsłużyć. Mąż nie wytrzymał i do kasjerki z tekstem czy jest ślepa i nie widzi, że żona w ciąży jest??????? Ja też już nie wytrzymałam i mówię do szanownej kasjerki, że nie po to idę do kasy pierwszeństwa, która jest dla mnie przeznaczona bo mam siły stać w kolejce, a ta pani może się skasować w kilkunastu innych kasach, które są dla wszystkich przeznaczone!!!!!!!!!!!!!!!!! Po za tym ankietę pani może sobie sama wypełnić na boku i ją za chwilę oddać. Pani klientka nic się nie odezwała do nas, chyba jej się głupio zrobiło a kasjerka chyba się zorientowała dopiero wtedy na jakiej kasie siedzi. Ale pani jeszcze bezczelnie po skasowaniu poprosiła o papieroski bo o nich zapomniała, kasjerka wyszła do innej kasy po nie, aż w tym czasie już dziewczyna siedząca na kasie obok się nas zapytała czy nas skasować bo widziała całą sytuację. Na szczęście pani wróciła i dosyć szybko poszło. Jednak słowa przepraszam nawet nie usłyszałam. Kasjerka skasowała nas bez słowa i mąż tylko na odchodnym rzucił jej do widzenia. Żałuję, że nie poprosiłam pani o przedstawienie regulaminu korzystania z kas pierwszeństwa, ale następnym razem to zrobię. Stałam grzecznie i czekałam na swoją kolej, nie wpychałam się przed nikogo chociaż mam do tego prawo a tu jeszcze takie traktowanie.

Używanie znaków interpunkcyjnych nie gryzie, a ułatwia czytanie innym forumowiczom :P

Senior Member Awatar Kaspirowa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-02 zobacz kalendarz
    Ja ostatnio byłam w supermarkecie gdzie w ogóle nie bylo kas pierwszeństwa dla kobiet w ciazy a kolejka była spora.Nikt mnie nie przepuścił więc musiałam stac i czekac na swoja kolej . Kazdy teraz ma w dupie ze kobieta w ciazy stoi w kolejce , nawet młodzi sie spiesza gdzies i nikt nie ustąpi swojego miejsca.

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    Kaspirowa, ale z taką bezczelnością jak w sobotę w Tesco to ja się pierwszy raz spotkałam

Używanie znaków interpunkcyjnych nie gryzie, a ułatwia czytanie innym forumowiczom :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Widać chyba trzeba zacząć bezczelnie korzystać z przywilejów.....

Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    My mieliśmy ostatnio podobną sytuację w Ikea... Kasa z pierwszeństwem zajęta przez zwykłych śmiertelników z pełnymi koszami, za nimi jedna kobieta w ciąży, a za nią ja no i oczywiście nikt nas nie widzi, nawet pani kasjerka.. Po dłuższej chwili stania, pani przede mną zostawiła męża bo już nie dawała rady i poszła usiąść, my skorzystaliśmy z uprzejmości pana który stał w kasie obok i nas przepuścił... Po skasowaniu mąż podszedł do kasjerki z kasy pierwszeństwa i głośno powiedział jej że żałosne jest to, że w kolejce z pierwszeństwem stoją dwie kobiety w ciąży z rzeczami dla dzieci i nikt ich nie zauważa, pani zaczęła przepraszać, ale mąż jej powiedział, że i tak napisze im na ten temat odpowiednią opinię,.,,,,

Senior Member Awatar szalonka27
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-12-05 zobacz kalendarz
    ostatnio byłam w banku zapłacic rachunki ku zdziwinieniu było pusto, wszystkie okienka wolne, ucieszyłam się bo padałam z nóg i chciałam to szybko załatwić bo spieszylam się na usg.podeszłam do pierwszego okienka a kobita mówi ze ma przerwe i mam isc obok,podeszlam obok to nastepna szybko wystwilia kartke,chwilowo nieczynne zapraszamy obok,myslałam ze krew mnie zaleje bo przy nastepnym kobita rozmawiała przez tel. i tez mnie nie obsluzyła.stanełam bezradnie na środku,zaczełam masowac brzuch i to dopiero po kilku min. zrwociło uwagę , młoda dziewczyna mnie poprosiła i grzecznie obsłużyła,jeszcze zapytała czy się się czegoś napiję.jak widać to nawet w pustym banku trzeba swoje wystac i sie nawkurzac.zajeło mi to 15min. to tak jakbym stała w kolejce za 4 osobami,gdyby nie ta mloda dziewczyna to chyba bym stała aż pojawi sie wiecej klientów,bo jedna ciężarna to nie kilent,pocholerę sie fatygować,żenada

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów