Ankieta: Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży

Strona 19 z 60
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 596

Ogólnopolska kampania społeczna „Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży”

Senior Member Awatar Joasia
    Mieszka w
    Masovia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-05-27 zobacz kalendarz
    Wpisów
    2
    Ale to od maja idziesz na zwolnienie czy jak? Da CI w końcu trochę odpocząć, bo chyba niespecjalnie chciał?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaspirowa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-02 zobacz kalendarz
    Panstwowy nadal nie chcę dać Muszę iść prywatnie po zwolnienie, i od czerwca już nie pracuję.

Mieszka w
    Masovia
    O mnie
    Wpisów
    2
    O matko, ale kombinowania. Co im zależy...

Senior Member Awatar Kaspirowa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-02 zobacz kalendarz
    Uparł się facet choć mam wskazania do zwolnienie ale co ja poradzę.

Senior Member Awatar meg
    Mieszka w
    Bath, Anglia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-07-13 zobacz kalendarz
    no wreszcie się tu mogę pochwalić miłym doświadczeniem z zakupów w carefourze, gdzie (jak pewnie wszystkie wiecie ) kasy pierwszeństwa robią przy stoisku z alkoholami, a tam rzadko ktoś w ogóle obsługuje.. weszłam by zaopatrzyć się w wodę mineralną, jogurt i musli bo miałam akurat chęć, no i podeszłam do tej nieszczęsnej kasy, przy której zazwyczaj mała jest kolejka. stanęłam i czekam kiedy usłyszałam jak młodziutka (z wyglądu) kasjerka prosi mnie na początek (a przede mną stała tylko starsza babka z pełnym koszykiem ) zaskoczona i zadowolona podeszłam, a ona z uśmiechem zapytała kiedy rodzę, "co to będzie?", i jak się czuję, bo ona całe lato z brzuszkiem przechodziła i wie co to znaczy bardzo miło mi się po tych zakupach zrobiło
    "Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje!"

Junior Member Awatar MarzenaQC
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-08-05 zobacz kalendarz
    Ja muszę przyznać ,że w marketach bardziej zwracają uwagę na kobiety w ciąży.Kiedyś miałam taką sytuację w Biedronce.Mało tego.Ekspedientka nie dość,że skasowała mnie jako pierwszą to otworzyła na tą chwilę nową kasę żebym nie musiała czekać.Miłe Mogłoby tak być częściej,hehe.

Senior Member Awatar maryla26
    Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Karolek urodził się 09.08.2011,o 1.20:)
    To zależy na jaki market się trafi... W wielu nadal kobiety w ciąży są niezauważane nawet przez kasjerki, dlatego ja korzystam z pomocy ochroniarzy...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Masovia
    O mnie
    Wpisów
    2
    Izba przyjęć w szpitalu. Jak wół na wejściu napisane, że kolejki nie dotyczą kobiet w ciąży- jesteśmy przyjmowane poza kolejką. I co? Jedna babcia stoi, zaraz przyszła druga i się wepchała przede mnie. Dopiero pani z Izby Przyjęć spytała się w czym może mi pomóc a te dwie zignorowała... No gdzie jak gdzie, ale na Izbie Przyjęć jeszcze ignorować to porażka...

Senior Member Awatar meg
    Mieszka w
    Bath, Anglia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-07-13 zobacz kalendarz
    ja w biedronce czuję się wręcz niewidzialna już tu jedną taką nieprzyjemną sytuację opisywałam, gdzie baba mi mało z tyłka garażu wózkiem nie zrobiła i jeszcze się wykłócała..
    "Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje!"

Senior Member
    kamilcia

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-10-08 zobacz kalendarz
    Data
    8.10.2011
    ja nie mila sytuacje mialam w tramwaju.wsialam na petli więc usiadłam gdzie chciałam aż tu nagle kiedy tramwaj zaczął sie powoli zapełniać weszła babcia o lasce.siedząca za mną dziewczyna wstała dla niej ale babcia stanęła nade mną i powiedziała że oa chce usiąść właśnie tutaj.ja nie lubie sie kłócić jeszcze z taką wiekową babcia wiec wstałam a dziewczyna spowrotem usiadła kiedy to zobaczyła kobieta siedząca na przeciwko wstała i kazała mi usiąść ale bylo mi tak głupio ją podsiadać więc odmówiłam ale ta nalegała wiec podziękowałam i usiadłam. ludzie są różni ale ja naprawde byłam zaskoczona ta babcią bo nie rozumiem dlacczego musiała usiąść właśnie tam.i mile zasoczyła mnie pani nr3:-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów