Ankieta: Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży

Strona 18 z 60
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 596

Ogólnopolska kampania społeczna „Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży”

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    Ja dzisiaj też miałam miłą sytuację, wsiadłam do autobusu z reklamówką ubrań i pan, który ewidentnie wracał z pracy ustąpił mi miejsca widząc mnie z brzuchem na wpół żywą od temperatury Ale za to jakie spojrzenia na mnie padały w pociągu jak wsiedli ludzie wracający z pracy a ja sobie siedziałam zadowolona i czytałam gazetę Mam sobie kartkę na szyi przywiesić czy co?

Używanie znaków interpunkcyjnych nie gryzie, a ułatwia czytanie innym forumowiczom :P

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Martynika

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-09-28 zobacz kalendarz
    Ja mam już duży brzuch jak na 20 tydzień, ale rzadko się zdarza, żeby mi ktoś miejsca ustąpił. Ostatnio jechałam też z reklamówą tramwajem i wszyscy siedzący udawali, że mnie nie widzą. Tylko jeden pan zaproponował, żebym usiadła, ale miał gdzieś z 70 lat a ja nie czułam się źle, więc odmówiłam. Najlepsze jest to, że mi raczej starsi ludzie chcą ustąpić. Jak dobrze się czuję to i tak sobie postoję, ale czasem mam wrażenie, że zaraz padnę na twarz albo będę wymiotować i wtedy fajnie by było sobie usiąść.

Senior Member Awatar Kaspirowa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-02 zobacz kalendarz
    Teraz jazda autobusem to istny koszmar :0 Autobusy mają takie małe okienka , są pełne ludzi i nagrzane.Nie wiem jak przeżyję lato.Niestety nie każdy ustąpi miejsca kobiecie w ciąży.

Senior Member Awatar Joasia
    Mieszka w
    Masovia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-05-27 zobacz kalendarz
    Wpisów
    2
    O Kochana, współczuję... Dlatego nie chcę do Warszawy nigdy się sprowadzić- chyba, że życie mnie do tego zmusi... Wszędzie daleko... Ja na upartego mogę na piechotę dotrzeć w najodleglejszy zakątek miasta. A poza tym i autobusy nie są strasznie zatłoczone- szczególnie teraz, gdy młodzież do szkoły woli rowerem albo na piechotę

Junior Member Awatar MarzenaQC
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-08-05 zobacz kalendarz
    Niestety nie tylko Warszawa ma taki problem.Ja mieszkam we Wrocławiu i jeżeli zdarzy się ,że ktoś ustąpi miejsca to tylko kobieta.Ekipa siedzących wypasionych studentów udaje głupa ,że nic nie widzi.Żenujące.

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    U mnie to nawet kobiety miejsca nie chcą ustąpić, zmierzą wzrokiem tylko mój co raz większy brzuch i odwrócą ostentacyjnie głowę. Jeśli już ktoś ustąpi to facet.

Używanie znaków interpunkcyjnych nie gryzie, a ułatwia czytanie innym forumowiczom :P

Senior Member Awatar kasia.s.
    Mieszka w
    gdansk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-07 zobacz kalendarz
    hejka ja do tej pory tylko 3 razy spotkałam się z życzliwością ze strony naszego społeczeństwa...eh porażka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    To i ja się dorzucę ze swoją historią. Co prawda komunikacją publiczną jeżdże tylko raz w tygodniu, ale akurat jak jadę to w godzinach szczytu. Standardem jest to, że bus pełen uczniów wracających ze szkoły i wszyscy się patrzą na brzuch i siedzą dalej. Ostatnio się jakaś grupa młodych chłopaków wpakowała i pchali się tak, że już nikt inny nie wszedł do busa. Tak więc zostałam na przystanku z dwiema paniami i starszym panem - no cóż - nie mieliśmy siły przebicia. Ostatnio (29 tydzień) już coraz ciężej stać, więc muszę chodzić na pierwszy przystanek, a i to nie gwarantuje, że uda mi się usiąść. Ale ostatnio nawet jedna pani, tak koło 50tki, nawet mnie przepuściła, bo stwierdziła, że jak nie ona to chyba nikt mi nie ustąpi i ogólnie głośno zaczęła utyskiwać na dzisiejsze czasy. Podziękowałam więc i wsiadłam. I na szczęście, bo inaczej bym stała.

A na laboratorium poleciła mi znajoma pielęgniarka, żeby przychodzić w sobotę. Bo też jest otwarte, a mało ludzi o tym wie, i w sobotę zazwyczaj pustki.

Senior Member Awatar Joasia
    Mieszka w
    Masovia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-05-27 zobacz kalendarz
    Wpisów
    2
    A wczoraj wpierniczyła się przede mnie babka w sklepie w kolejkę. Trzeba mieć tupet! Ale już się nie darłam, jakoś w ciąży chyba złagodniałam- wolę nie wchodzić w konflikty z ludźmi, bo bywają naprawdę nieprzyjemni...

Senior Member Awatar Kaspirowa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-02 zobacz kalendarz
    Ja niestety jeżdze codziennie nasza kochana komunikacja i na dodatek 2 godziny w jedna strone.Mecze sie ale tylko do maja . Choc panstwowy lekarz to chcial abym tak cala ciaze dojezdzala.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów