Ankieta: Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży

Strona 17 z 60
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 596

Ogólnopolska kampania społeczna „Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży”

Senior Member Awatar Joasia
    Mieszka w
    Masovia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-05-27 zobacz kalendarz
    Wpisów
    2
    Madziula, spokojnie Część tych, którzy są za obroną życia poczętego, robią to ślepo naśladując Kościół (nie mówię, że to źle, bo i takie głosy się liczą w tym przypadku). Tak jak z miłością bliźniego- przytakują Księdzu głową na kazaniu, a wyjdą z kościoła i nawet nie zastanawiają się, że kogoś krzywdzą... Najgorsze, że człowiek nie wie jaki sam będzie w ich wieku Mam nadzieję, że mój mąż w porę mnie trzepnie gdzie trzeba i jak trzeba, jeśli tylko zacznę być taka zgorzkniała i bezlitosna dla ludzi wokoło. Szczególnie takich, których powinnam rozumieć (jak np. kobiety w ciąży ).

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar villemo
    Mieszka w
    Opole
    O mnie
    Moja córeczka Lidusia urodziła się 7 lipca 2011r.
    Wpisów
    6
    Dzisiaj byłam bojowo nastawiona, poszłam na pobieranie krwi i stoję w kolejce do rejestracji i widzę, że przyszedł jakiś weteran i zamiast na koniec kolejki to staje koło okienka, a za chwilę ma być moja kolej i myślę sobie "no tylko cholera spróbuj", ale zawahał się, popatrzył na mój brzuszek i mówi" Proszę Pani kolej" miał dziadek fart, że się nie wrył akurat przede mną Ale są i tacy co mieli by to w nosie i to jest okropne :/
    Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
    Jestem przy Tobie od pierwszego grama.Tyś moje dziecko ... a ja Twoja mama.

Senior Member Awatar kasia.s.
    Mieszka w
    gdansk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-07 zobacz kalendarz
    Siemka ja też dziś byłam na krwi plus do tego glukoza .Wchodzi babcia i pyta czy może wejść to ja śmiało, proszę ( musiałam odczekać swoje 2 godz) na powtórne badanie.
    Po chwili wstaję idę do laboratorium a ta babcia na to ale pani mówiła,że mogę wejść patrzy na mój brzuszek i niech pani idzie, a ja na to spokojnie ja na określoną godzinę musiałam wejść.(więc ją wpuściłam).Ale mi podziękowała przynajmniej

Senior Member
    marza

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    trojacza mama
    niestety nasze posleczenstwo jest bezumyslu... bedac w ciazy strasznie zrobilam sie pyskata i walczylam wreczo swoje prawa w kolejkach czy na poczcie... i tak kiedys mialam awizo do odebrania i musialam poczekac na pania a tu wpada pan i ze on ma blizniaki w domu z zona a ja of kors przed nim bylam i szlam do okienkai zebym go przepuscila a ja na not ze nie bo ja jestem w ciazy a on z tekstem o tych swoich blizniakach... wiec ja mu odp ze mnie to nie obchodzi bo ja jestem w ciazy trojaczej i mu kopara opadala i sie zmaknal... i czesto tak mialam ze nawet w autobusie panie bily sie o miejsca...przyklad.. bylam w 5 miesiacy ciazy ( w ciazy trojaczej wygladalam jak w 7 normalnej ciazy) i mialam spory brzusio... jechalam niskopodlogowym autobusem i siedzialam na dole z brzegu a obok bylo miejsce wolne... wsiadla starsza pani i pcha sie do mnie o miejsce a ja jej tylko odchylilam nogi i mowie prosze... a tak nic nie wchodzi... wiec ja nogi chowam... a ona na to bym sie przesunela a ja mowie ze nie bo za chwile wysiadam... na to inni pasazerowie ze gowniara jestem i taka pyskata... a ja jak to ja powiedzialam jednej pani ze skoro taka madra niech sama wstanie i cisza... jak zobaczyli moj brzuch to sie juz nie stali w obronie tej staruszki tylko na tamta babe najechali a mnie juz to nie obchodzilo...

Senior Member
    marza

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    trojacza mama
    mowicie o ciazy... przyklad z zycia mojego... bedac z malzem i stadkiem na spacerze szlo starsze malzenstwo i of kors bylo" oo trojaczki" a my odpysknelismy o ufoludki..... idziemy dalej a nagle ta strsza pani podbiega i do nas czy moze sobie zdjecie z nimi zrobic?!?!?! a ja oczy jak 5 zl i mowie ze nie ma mowy zoo jest tam(pokazalam jej palcem) i tam sa malpy a moje dzieci ma zostawic w spokoju... to dopiero bylo nie kultularne...

Senior Member Awatar Paulinusia
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Urodziłam 8 lipca 2011 r.
    nieźle marza No ale niektórym tak trzeba

Ja miałam przebój wczoraj. Byłam na pobraniu krwi razem z glukozą, i już po raz trzeci i ostatni mam wchodzić, bo jak wiecie tam jest na godziny, była tylko jedna kobitka, tak po 40tce.... No wiec ja staję pod pokojem pobrań by poczekać aż ktoś wyjdzie, na co ona do mnie: że jak ja śmiem, jest KOLEJKA, i teraz ona wchodzi!! Ja jej grzecznie na to: wie Pani co, ja jestem w ciąży jak widać, nie ma dużo osób, a Pani mi tu takie rzeczy opowiada!! I dodałam, ze ja wchodzę bo mam na godzinę, bo wzięłam glukozę. Na co ona, ze mi nie wierzy i wchodzi ze mną by to sprawdzić.... No i ja zostałam "obsłużona" jako pierwsza, co nie bardzo się spodobało tej kobiecie patrząc na jej minę...

Ja to chyba mam jakiegoś strasznego pecha.... A może nie powinnam z domu w ogóle wychodzić??

Senior Member Awatar Kaspirowa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-02 zobacz kalendarz
    Miałam podobnie na pobieraniu krwi z glukozą tez bałam się wejść nagle bo by mnie ludzie wzrokiem zabili myśląc że w ciąży się tak bezczelnie wpycham poza kolejkę. wiec nie jesteś sama A jeszcze jestem oburzona zachowaniem niektórych ludzi w komunikacji. Te spojrzenia pogardliwe na mój brzuch , że mam chęć zamknąć się w domu.Ostatnio też musiałam ja sama ustąpić miejsca kobiecie w ciąży która ledwo stała na nogach i miała większy brzuch ode mnie. paranoja ;/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar villemo
    Mieszka w
    Opole
    O mnie
    Moja córeczka Lidusia urodziła się 7 lipca 2011r.
    Wpisów
    6
    Wiecie ja nie lubię wykorzystywać tego, że mam brzuszek, póki daję rade stać, to grzecznie stoję, nie mniej jednak miło jest kiedy ktoś proponuje, że mnie puści przed siebie. Ale to zazwyczaj młodzi ludzie. Jak stoję w kolejce za babciami to bawią mnie ich zaniepokojone spojrzenia jakby myślały "będzie się chciała wryć czy nie. bo jak tak, to głupio będzie odmówić"
    Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
    Jestem przy Tobie od pierwszego grama.Tyś moje dziecko ... a ja Twoja mama.

Senior Member Awatar kasia.s.
    Mieszka w
    gdansk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-07 zobacz kalendarz
    siema dziewczyny Ja dziś znowu spotkałam się z chamstwem. Odwiedziłam dziś PZU (dowiedzieć się o pieniążki z polisy jak urodzę bo z mężem mamy polisę),weszłam do środka(kolejka zakręcona) pytam się kolesia czy wszyscy do tego stanowiska, a on na to TAM JEST KONIEC KOLEJKI oczywiście lustrując mnie od stóp do głów walnął tekstem jak moje pytanie miało by go zabić. A koleś który stał za nim z żoną o kulach chciał mnie wpuścić przed siebie, ale podziękowałam i powiedziałam że postoję Wolałam się nie narażać na tamtego chama i tak mam podczas ciąży dość zmartwień

Senior Member Awatar Kaspirowa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-02 zobacz kalendarz
    Kilka osób zaczęło mi ustępować miejsca w zatłoczonych nagrzanych autobusach , jest to bardzo miłe Dobrze że istnieją tacy ludzie jeszcze na świecie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów