Ankieta: Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży

Strona 14 z 60
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 596

Ogólnopolska kampania społeczna „Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży”

Senior Member Awatar dziudzia
    Mieszka w
    Małopolska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-28 zobacz kalendarz
    Data
    28 kwiecień 2011
    Cytat Zamieszczone przez kasiek Zobacz posta
    Odnośnie chrząkania i "babć tramwajowych", polecam ten felieton http://www.wszczecinie.pl/felietony,...,id-19040.html
    Świetny artykuł i jakże prawdziwy, żeby nie było że ktoś ściemnia!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kasia.s.
    Mieszka w
    gdansk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-07 zobacz kalendarz
    Artykół super, przypomina mi Mój Piękny Gdańsk ( no i nasze tramwaje)

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    To jest po prostu czysta esencja jazdy komunikacją miejską w Szczecinie A co do tych babć o laskach, które stoją ledwo na przystanku i jak podjeżdża tramwaj czy autobus to laska pod pachę i dzida biegiem, bo nagle nastąpiło cudowne ozdrowienie, to jest standard Jest na co popatrzeć hihhi

A wracając do życzliwości dla kobiet w ciąży. Dziś byłam bardzo mile zaskoczona w PUP.
    Przyszłam krótko po otwarciu urzędu. Przede mną były 2 osoby. Pan urzędnik wyszedł na korytarz, zobaczył mnie siedzącą z brzuchem na krzesełku, uśmiechnął się i stwierdził, że "Tą panią przepuścimy i obsłużymy pierwszą" Mina chłopaka przede mną bezcenna, zwłaszcza, że wcześniej spojrzał na mnie szyderczo z wymowną miną "ja jestem przed tobą". Pan mi wszystko przedłożył do podpisania, powiedział, żebym dostarczyła zaświadczenie od lekarza, wspomniał o dostarczeniu zaświadczenia po porodzie, aby mogli zaznaczyć, że jestem na urlopie macierzyńskim i do kiedy mi przysługuje, ustalił termin kolejnej wizyty, wystawił zaświadczenie o ubezpieczeniu, pogratulował i życzył zdrówka
    Trafiają się jeszcze sympatyczni urzędnicy

Używanie znaków interpunkcyjnych nie gryzie, a ułatwia czytanie innym forumowiczom :P

Senior Member Awatar maryla26
    Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Karolek urodził się 09.08.2011,o 1.20:)
    Artykuł pierwsza klasa!!! No i oczywiście czysta prawda. Podobnie jest w marketach, takie biedne i słabe, ale pełne wózki tak krzepko pchają, że nawet nie widzą ludzi przed sobą.....

Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    No i gratuluję tym, które trafiły na miłych i uprzejmych ludzi w kolejce

Senior Member Awatar villemo
    Mieszka w
    Opole
    O mnie
    Moja córeczka Lidusia urodziła się 7 lipca 2011r.
    Wpisów
    6
    Witam.
    Jak słyszę tekst pt "ciąża to nie choroba" to dostaję białej gorączki. Owszem ciąża, to nie jest choroba, ale bardzo wyjątkowy stan fizjologiczny nazywany przecież "błogosławionym"! Osobiście mnie troszkę krępuje gdy ludzie "nagle" zauważają mój brzuszek i ustępują mi miejsca, ale uważam, że to miłe i właściwe podejście. Obiecałam sobie, że dopóki mogę, to będę grzecznie stała w autobusie, ale rozumiem, iż są kobiety, które bardzo źle się czują w ciąży i potrzebują usiąść, a jak brzuszka jeszcze nie widać, to wszyscy się na nią krzywo patrzą, że wokół starsi ludzie stoją, a ona siedzi. Miałam tak w pierwszym trymestrze, gdyż było mi cały czas niedobrze, bolał mnie brzuch z powodu rosnącej macicy, a starsi ludzie patrzyli na mnie wzrokiem pt " ty niewychowana gówniaro". Ech, jedyne co można zrobić to nie przejmować się, przecież nie będziemy chodzić z tabliczką na szyi "przepraszam, ale jestem w ciąży", bo dlaczego mam za to przepraszać?

Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Na witaminach które kazał mi zażywać lekarz jest napisane "Przepuszczajmy, ustępujmy, pomagajmy przyszłym mamom. Odmienny stan - odmienne traktowanie". Takie hasło powinno być w każdym sklepie, autobusie, przy kasach w marketach, na pocztach czy innych urzędach........

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Niestety u nas się nic nie zmieni dopóki nasze państwo nic z tym nie zrobi. Skoro u góry nie szanują kobiet w ciąży, to ludzie sobie myślą, dlaczego oni mają to robić. Brak polityki prorodzinnej, brak tolerancji i szacunku.....Niestety, jako kobieta w ciąży bardzo nad tym ubolewam, ale nic na to nie poradzimy, my same przeciwko kilkunastu milionowemu społeczeństwu-nie do przejścia......

Senior Member Awatar villemo
    Mieszka w
    Opole
    O mnie
    Moja córeczka Lidusia urodziła się 7 lipca 2011r.
    Wpisów
    6
    Maryla masz całkowita racę, to jest niestety kolejna rzecz, która nie zachęca młodych polek do posiadania dzieci. To plus VAT na ubranka dziecięce, problemy z pracą dla młodych mam, cyrki ze żłobkiem i przedszkolem i oni się wszyscy dziwią spadkiem przyrostu naturalnego - żenada :/
    Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
    Jestem przy Tobie od pierwszego grama.Tyś moje dziecko ... a ja Twoja mama.

Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    No właśnie. Zero pomocy!!! A jak już widzę reklamę o emeryturach w której przedstawiają, że za 20 lat nie będzie miał kto pracować na nasze emerytury to mnie za przeproszeniem szlag trafia!!!!! Nic nie robią żeby było lepiej a tylko narzekają. Ja naprawdę nie dziwię się, że ludzie najpierw się dorabiają, a potem planują dzieci. Bo co tu robić jak trzeba pracować a nie ma kto z dzieciaczkiem zostać. Ja bardzo się cieszę, że mam mamę na emeryturze, bo inaczej moja pensja poszłaby na pensję dla opiekunki....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów