Ankieta: Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży

Strona 13 z 60
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 596

Ogólnopolska kampania społeczna „Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży”

Senior Member Awatar meg
    Mieszka w
    Bath, Anglia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-07-13 zobacz kalendarz
    w takich dużych supermarketach jest najgorzej.. ale ja to nie mam siły z ludźmi się kłócić... przykre to trochę jak starsze kobiety, które też kiedyś chodziły z brzuchem nas traktują..
    "Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje!"

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    meg, z drugiej strony w takim hipermarkecie możesz się dopomnieć o to pierwszeństwo bo taka kasa jest, a w małych sklepach czy supermarketach niestety nie ma
    Starym numerem oczywiście jest też odwracanie głowy i udawanie, że ja brzucha tej pani nie widzę

Używanie znaków interpunkcyjnych nie gryzie, a ułatwia czytanie innym forumowiczom :P

Senior Member
    rilla

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-05-12 zobacz kalendarz
    Ja wczoraj poszłam do sklepu mięsnego po zakupy i jak stałam w kolejce to zrobiło mi się trochę słabo. Zobaczyła to kobieta, która stała przede mną (ok. 40 lat) i mówi, że nie wyglądam za ciekawie i mnie przepuści. W szoku byłam, że są jeszcze takie osoby. Podziękowałam i kupiłam co trzeba. W sumie szybko poszło bo były trzy sprzedawczynie wiec tamta nie musiała też długo czekać.

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    W supermarketach zawsze najbardziej mnie wkurzało to, że jest specjalna kasa dla kobiet w ciąży, a albo jest nieczynna, albo jest czynna tylko właśnie ta i kolejka na maksa i nikt nie się nie kwapi, żeby kobietę w ciąży przepuścić. Raz mi się tylko zdarzyło, że kobieta przede mną akurat kogoś przepuściła, po czym spojrzała na mnie i powiedziała: "Ojej, a pani w ciąży, panią też powinnam przepuścić". Na szczęście czułam się wtedy dobrze, więc podziękowałam z uśmiechem. Najgorsze były dla mnie początki, kiedy to miałam mdłości, zwłaszcza jak byłam głodna, a ciąży jeszcze nie było widać. Wtedy raz właśnie w kolejce w markecie myślałam, że zaraz wyciągnę jakąś bułkę z tych, które trzeba było jeszcze "skasować"...
    Natomiast raz mile byłam zaskoczona w kolejce do ortopedy (bo w 6 miesiącu zdarzyło mi się kostkę skręcić...). Na kontroli byłam już w 8 miesiącu, a wiadomo, do ortopedy na NFZ kolejki zawsze nieziemskie. I jeden starszy pan (w kołnierzu ortopedycznym) mówi: "Tą panią przepuścimy, prawda? Bo jeszcze ojcem chrzestnym będę musiał zostać"
    Oczywiście znalazła się jedna kobieta, która się nie zgodziła, na szczęście cała reszta zgodziła się z moim "obrońcą"

Senior Member Awatar meg
    Mieszka w
    Bath, Anglia
    O mnie
    ta, te numery z odwracaniem głowy to mnie rozbrajają... któregoś dnia stałam sobie w sklepowej kolejce, dosyć długa była bo dwie kasy czynne tylko, a przede mną same starsze kobitki.. jak już doszło do skasowania moich zakupów to kasjer stwierdził, że powinnam była podejść to by mnie obsłużył poza kolejnością - a ja na to "wie pan, nie chciałam się pchać bo tak to już jest, że wszyscy się gapią ale nikt brzucha nie widzi"... bo taka prawda ! wszyscy mi się w sklepach przyglądają ale jak zauważą brzuchol to odwracają głowy tak jakby się bali, że zaraz sobie zażyczę by mnie przepuszczono
    "Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje!"

Senior Member Awatar Ollie
    Mieszka w
    Piła
    O mnie
    Jestem mamą, Patryś urodził się 30 lipca 2011 roku :)
    Ja dziś miałam nieprzyjemną sytuacje w tramwaju jak jechałam na zajęcia. Siedziałam sobie na miejscu przeznaczonym specjalnie dla kobiet w ciąży i osób z dziećmi i czytałam notatki na ćwiczenia, aż na którymś przystanku wsiadł jakiś facet, wcale nie wyglądał staro, mógł mieć ok. 45 do 50 lat, stanął nade mną, i zaczął chrząkać. Na początku nie zwróciłam uwagi, bo byłam skupiona na notatkach, ale w końcu to usłyszałam i podniosłam ze zdziwieniem głowę, a on na mnie patrzył jakbym była winna wojnie światowej :/ Fakt, że nigdzie nie było wolnego miejsca, ale na innych siedzeniach też siedziało kilka młodych osób, to nie wiem, dlaczego na mnie się uparł ;/ Nic się nie odezwałam, tylko specjalnie pogładziłam dłonią brzuch i wróciłam do notatek. Wtedy usłyszałam parsknięcie/prychnięcie w stylu "no co za bezczelna!" i jakieś mruki pod nosem. Niby nic się nie stało wielkiego, ale i tak już nie mogłam się skupić na czytaniu przez tego faceta ;/

Senior Member Awatar kasia.s.
    Mieszka w
    gdansk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-07 zobacz kalendarz
    hejka ja niedawno też miałam akcje typu '"chrząkanie mi nad uchem" jak jechałam do miasta.A najlepsze było to że babcia stała tak z 10 minut nademną.

Innym razem mąż wraca z pracy i zajął dla mnie miejsce w busie, miał podobną sytuację do mojej. Ja wracałam od siostry i wsiadłam do busu ze 3 przystanki po mężu, podeszłam do niego ten wstał, a ja usiadłam. Myślałam, że tą babcię szlak trafi.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Joasia
    Mieszka w
    Masovia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-05-27 zobacz kalendarz
    Wpisów
    2
    Właśnie, zauważcie, że one nie podejdą do do jakiegoś licealisty w spodniach z krokiem w kolanach i czapce z daszkiem, tylko do kobiety w ciąży albo kogoś starszego...

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    Odnośnie chrząkania i "babć tramwajowych", polecam ten felieton http://www.wszczecinie.pl/felietony,...,id-19040.html
    Ollie, trzeba było się pana zapytać czy ma ochotę ponosić za Ciebie brzuch to Ty mu wtedy miejsca ustąpisz

Używanie znaków interpunkcyjnych nie gryzie, a ułatwia czytanie innym forumowiczom :P

Senior Member Awatar meg
    Mieszka w
    Bath, Anglia
    O mnie
    gdybym takie chamskie chrząkanie nad głową usłyszała to zaproponowałabym pastylki do ssania na gardło..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów