Ankieta: Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży

Strona 11 z 60
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 596

Ogólnopolska kampania społeczna „Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży”

Senior Member Awatar dziudzia
    Mieszka w
    Małopolska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-28 zobacz kalendarz
    Data
    28 kwiecień 2011
    Z zeznaniem podatkowym miałam iść do US osobiście, ponieważ i tak jeżdżę do tego miasta do lekarzy, ale mąż pomógł mi wysłać internetem z racji że nie mam żadnych odliczeń itp... Ja staram się tak ustalić wizyty żeby się nikogo o nic nie prosić w pozostałych przypadkach pozostaje mi grzecznie czekać! Żeby później nie wysłuchiwać jak poprzednio pisałam awanturującej się i jednocześnie ciężko chorej starszej pani... a do laboratorium przychodzę na pół godziny przed końcem przyjmowania pobrań i gwarancja że nie ma kolejek!

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    broneczka

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    11.06.2011r.
    Dziewczyny do urzędu skarbowego nie musicie iść osobiście, pit może złożyć dowolna osoba, to raz, a dwa można równie dobrze wysłaś listem poleconym.

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    W mojej przychodni kolejka do laboratorium ustawia się o godzinie 7 rano, nawet przed, a raz jak czekałam w kolejce żeby się do rodzinnego zarejestrować to się dziadki o mało nie pobili, tak się kłócili kto jest za kim

Senior Member Awatar Patrycja21
    Mieszka w
    okolice Częstochowy
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-02 zobacz kalendarz
    Witam:) do tej pory nie spotkałam się z ( brzydkim traktowaniem ) jako kobieta w ciąży ale ostatnio byłam z moją mamuśką w sklepie wielkości mini marketu. była czynna tylko jedna kasa kiedy pani siadła za drugą kasą Panie Starsze za mną mało by mnie nie staranowały, żeby dostać się jako pierwsze do kasy. Gdybym była sama powiedziałabym kilka słów ale nie chciałam się kłócić bo 5 minut dłużej mnie nie zbawiło. Ale denerwuje mnie zachowanie właśnie takich Pań w podeszłym wieku same kiedyś chodziły w ciąży a teraz nie potrafią uszanować młodszej kobiety w ciąży. Następnym razem znowu Pani za kasą przy dwóch innych Paniach starszych przede mną powiedziała, żebym zawsze przychodziła na początek kolejki, żebym nie musiała tyle stać to myślałam, że wzrokiem zostanę powalona przez te Panie. Panowie są bardziej życzliwsi:)

Senior Member Awatar Joasia
    Mieszka w
    Masovia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-05-27 zobacz kalendarz
    Wpisów
    2
    Cytat Zamieszczone przez broneczka Zobacz posta
    Dziewczyny do urzędu skarbowego nie musicie iść osobiście, pit może złożyć dowolna osoba, to raz, a dwa można równie dobrze wysłaś listem poleconym.
    No właśnie nie za bardzo jest kto... Ale mąż mi uświadomił, że teraz przecież można składać przez Internet. Ba! Nawet w tv ostatnio reklamowali, żeby tak robić

Senior Member Awatar Joasia
    Mieszka w
    Masovia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-05-27 zobacz kalendarz
    Wpisów
    2
    A ja dzisiaj wygrałam ze starszyzną Otóż poszłam do kościoła do spowiedzi i, o dziwo, pani, która była zaraz następna (jedna już się spowiadała) rzekła: ja panią przepuszczę, mi się dłużej zejdzie. Aż się zdziwiłam Sytuacja zdziwiła mnie jeszcze bardziej, że za tą, jakby nie było, młodą kobietką, bo tak może trochę powyżej 30 lat miała, stała cała kolejka starszych pań No ale co, ktoś w końcu ciężarnej serce okazał to mam nie skorzystać?

Senior Member Awatar meg
    Mieszka w
    Bath, Anglia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-07-13 zobacz kalendarz
    pewnie sporo grzechów na sumieniu miała

no ja miałam niemiłą sytuację w jednej z sieci sklepów przy kasie "niby pierwszeństwa" - kobitka, z wyglądu jakieś 45/50 lat, wózkiem mnie mało co nie wgniotła w półki z batonami i gumami do żucia próbując się z boku wcisnąć w kolejkę. jak jej zwróciłam uwagę to się rzucać zaczęła, że ona tu stała, i że to nie czasy PRLowskie żeby w kolejkach przepuszczać.. no ręce mi opadły.. widać babsko nigdy z brzuszkiem nie chodziła !

innym razem spotkała mnie przyjemna sytuacja (o dziwo ! ) w przychodni - poszłam sobie z samego rana testy z glukozą zrobić (tak więc nastawiłam się, że trochę sobie tam posiedzę) w poczekalni dwóch starszych panów tylko. grzecznie zapytałam czy oni też na badania, jeden z panów niezbyt przyjemnym tonem oznajmił, że tak ale za nimi jest w razie czego jeszcze jedna pani więc ja będę czwarta. przyjęłam do wiadomości i zaczęłam się "rozpłaszczać". panowie spojrzeli na mój brzuszek i jednogłośnie stwierdzili, że powinnam jednak wejść pierwsza
    "Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje!"

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar dziudzia
    Mieszka w
    Małopolska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-28 zobacz kalendarz
    Data
    28 kwiecień 2011
    Cytat Zamieszczone przez kasiek Zobacz posta
    W mojej przychodni kolejka do laboratorium ustawia się o godzinie 7 rano, nawet przed, a raz jak czekałam w kolejce żeby się do rodzinnego zarejestrować to się dziadki o mało nie pobili, tak się kłócili kto jest za kim
    A to znam też! I jest wyścig tych starszych panów, bo kiedyś tak przyjechałam; przychodnia otwarta od 7 00, a laboratorium 7 15 i jest na piętrze, cisną się kto pierwszy ten lepszy zwłaszcza dziadki hehe aż mi się śmiać chciało na te ich wyścigi po schodach z laskami i kulami i jacy sprawni nagle!
    No i właśnie pisałam o tym zeznaniu, wysłałam i dzisiaj dokładnie mi zwrot pieniążków przyszedł!

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    dziudzia u nas w przychodni to te akcje z kolejkami do laboratorium są lepsze niż najlepsza telenowela

Używanie znaków interpunkcyjnych nie gryzie, a ułatwia czytanie innym forumowiczom :P

Senior Member Awatar maryla26
    Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Karolek urodził się 09.08.2011,o 1.20:)
    Moja znajoma w marketach gdzie są wiecznie zajęte kasy pierwszeństwa już nie prosi, nie przepycha się, od razu idzie do ochrony i z tym właśnie panem podchodzi do kolejki i to on robi jej miejsce. Nie przejmuje się komentarzami tylko się z nich śmieje. Po mnie jeszcze nie widać więc nie korzystam z przywilejów. Ale kilka razy miałam okazję być świadkiem takich sytuacji, jedna z nich też supermarket i też kasa pierwszeństwa, jako że jest to też kasa do 10ciu artykułów to stanęliśmy z mężem przy niej. Przed nami z 5 emerytów/emerytek, za nami staje pani z dość pokaźnym brzuszkiem i dosłownie z kilkoma artykułami w ręce. Mój mąż mówi jej żeby poszła do przodu na to ci wszyscy przed nami z gębą na nas, no to mój mąż im powiedział, że to kasa pierwszeństwa dla ciężarnych, z dziećmi czy nie niepełnosprawnych a o emerytach nikt nie wspominał, pani przy kasie skomentowała to uśmiechem i poprosiła ciężarną do przodu....
    Kilka lat temu też przepuszczałyśmy kobietkę w ciąży w kolejce i bardzo obruszył się na to pan mający ok 50 lat. Na to koleżanka mu powiedziała, że ciągle jęczą, że nie ma kto na emerytury pracować, ale niech się nie dziwi skoro kobiet w ciąży się nie szanuje to wszystkim się odechciewa w ciąże zachodzić jeśli przed ich oczami stoi wizja zmagania się codziennie z nieżyczliwością i obojętnością.....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów