Ankieta: Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży

Strona 10 z 60
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 596

Ogólnopolska kampania społeczna „Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży”

Junior Member Awatar karmen
    Mieszka w
    Zduńska Wola
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-06-07 zobacz kalendarz
    Moi sąsiedzi są przykładem,że zdarzają się życzliwi, sympatyczni starsi ludzie
    I dlaczego wszyscy nie są tacy? Tylko pozazdrościć sąsiadów i oby tak dalej i oby jak najwięcej takich ludzi nas otaczało

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    joana87

Mieszka w
    ul. A.Mickiewicza 10/1 Mirsk 59-630
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-07-06 zobacz kalendarz
    Również popieram. Chciałam dodać, że problem ten dotyczy nie tylko naszego kraju. Mentalność ludzi, a w szczególności młodzieży -nawet w zachodnich krajach- jest naprawdę niewyobrażalnie egoistyczna. Dzieci nie są nauczone ustępować miejsca. Serce mi się krajało, gdy widziałam ledwo stojących staruszków, a 12-13 latkowie obracali tylko głowę w drugą stronę. Zdawało się, że nikt nie widzi w tym nic złego. Doszło do tego, że ja Polka w ciąży ustąpiłam miejsca (na które sama musiałam cierpliwie czekać, aż się zwolni). Naprawdę przykre.

Senior Member Awatar kasia.s.
    Mieszka w
    gdansk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-07 zobacz kalendarz
    Hejka a propos kombatantów i mundurowych( zapomniałam poprzednio dodać że pan policjant śpieszył się zrobić badania okresowe,bo był na patrolu właśnie)to żadnej informacji czy naklejki tam nie było że wchodzą pierwsi a o kobietach w ciąży nie wspomne

Senior Member
    edysiia

Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-12 zobacz kalendarz
    Wpisów
    1
    Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży Takie plakaty powinny wisieć w każdym środku komunikacji miejskiej i w każdej przychodni ! W autobusach, tramwajach, pociągach powinny być specjalne miejsca dla kobiet w ciąży. Są te miejsca dla osób słabszych oznaczone obrazkiem starszej osoby z laską ale nie każdy wie, że te miejsca przysługują również kobietom w ciąży. Co więcej, nawet jak w autobusie jest jakaś starsza osoba to Ci co siedzą na miejscu właśnie przeznaczonym dla tych osób miejsca i tak nie ustąpią a co dopiero mówiąc o ustępowaniu miejsca dla ciężarnych.. Dlatego w każdym środku komunikacji miejskiej powinny być wyraźnie oznaczone miejsca dla kobiet spodziewających się dziecka.

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    Odnośnie miejsc dla kobiet w ciąży w pociągach lub komunikacji miejskiej. 2 tygodnie temu wracałam pociągiem z Chojny do Szczecina (około 70 km, 75min jazdy pociągiem). Była to niedziela, pociąg jechał z Wrocławia do Szczecina i miał jedynie 3 wagony w składzie. Gdy wsiadłam w Chojnie to jedyne miejsca były w przejściu między przedziałami przy drzwiach wejściowych. Jakimś cudem udało mi się przepchnąć pod ścianę i całą drogę do Szczecina mogłam stać oparta o ścianę, zawsze to lekki odpoczynek dla kręgosłupa. Kiedy wysiadłam w Szczecinie musiałam usiąść bo byłam po prostu ledwo żywa. Ludzie jechali ściśnięci jak sardynki w puszce,.

Senior Member Awatar Joasia
    Mieszka w
    Masovia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-05-27 zobacz kalendarz
    Wpisów
    2
    Ja tak się zastanawiam czy któraś z "cięższych mam" czyli tych, które mają już co nosić, mają za sobą stanie w skarbówce żeby pit odnieść? Ja pewnie będę musiała iść, bo mąż pracuje... Przeraża mnie myśl o tym: mega wysokie schody, długa kolejka, 3 krzesła do siedzenia (na szczycie schodów) i wredni ludzie. Jea... Nie mogę się doczekać

Senior Member
    rilla

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-05-12 zobacz kalendarz
    Dobrze by było gdyby takie plakaty wisiały też w urzędach itd. w mniejszych miastach.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    rilla ja w Szczecinie, który jak by nie patrzeć jest bardzo dużym miastem nie spotkałam nigdzie takich plakatów. Poza kasami w marketach dla ciężarówek i osób niepełnosprawnych nie widziałam ani na poczcie ani w żadnym urzędzie informacji, że kobiety w ciąży są poza kolejnością obsługiwane

Junior Member
    ninka

Mieszka w
    Bartoszyce
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-04-09 zobacz kalendarz
    Chciałabym podzielić się z Wami czymś co mnie dzisiaj bardzo zasmuciło. Jestem w 38 tygodniu ciąży. Z niecierpliwoscią czekam na rozwiązanie.Wczoraj lekarz skierował mnie na ostatnie badania - takie podstawowe krew, mocz. W tym celu udałam sie do szpitala i tu spotkało mnie ogromne rozczarowanie. około 25 osobowa grupa ludzi zareagowała na moją prośbę ominięcia kolejki obelgami pod moim adresem. Dotychczas nie korzystałam z tego przywileju, gdyż czułam sie dobrze to po pierwsze, po drugie przy małej ilości ludzi czekałam. dzisiaj nie było nawet gdzie usiąść. Najbardziej rozczarowal mnie Pan koło 50-tki, który mi złowróżył, wypominał swoje choroby i takie tam. Nie wiem czy to mój obecny stan wywołał u mnie taką dziwną reakcję, ale najzwyczajniej w swiecie rozpłakałam sie jak małe dziecko. nie mogłam sie opanować. Chyba jestem teraz po prostu przewrazliwiona, ale silnie wpłynęło na mnie te wydarzenie, po powrocie do domu długo bolał mnie brzuch - nie mieści mi sie w głowie dlaczego ludzie sie tak zachowują. Czy to jest powód, aby kogokolwiek tak traktować. W mojej miejscowości nie ma plakatów informacyjnych, akcji tolerancyjnych, nie tylko dla kobiet w ciaży ale także dla osób niepełnosprawnych. Po rozwiązaniu zamierzam blizej sie temu przyjrzeć , bo niewątpliwie jest to problem - wszechogarniająca znieczulica!!! pozdrawiam

Senior Member Awatar inga
    Mieszka w
    małopolska
    O mnie
    27.04.2011 Iza i 1.12.2014 ;-)
    ja jak ide na krew to jak widze kobiety w ciazy to nie wchodze bo i głupio z reszta szybko to idzie nawet ale np 13 kwietnia mam sie zgłosic do pup i tam napewno czekac nie bede poprostu właze i mam w dupie co ktos bedzie mowił ja bardzo zle znosze tłumy ludzi szczegółnie stanie czekanie jest mi zaraz słabo . a najgorsze sa srate baby bo siedza i gdekaja ze a to a tamto a same miały po 6 dzieci i napweno było im ciezko . ale nie pamieta wół ....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów