Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Kleszcze w domu

Senior Member Awatar asiawaw
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-12-18 zobacz kalendarz

Kleszcze w domu

Czy istnieje środek na wytępinie kleszczy z domu? w niedzielę mój pies wrócił z inwezją tego paskudztwa. W nim znalazłam kilkadziesiąt. na podłódze też mi łaziły. Psa oddelegowałąm na czyszczenie do mojego taty. Dziecko zapakowałąm i nawiałam do teściów. Teraz mąż ma zadanie wytępić to co ewentualnie zostało w mieszkaniu. jakiego środka powinien użyć? Czy raid wystarczy czy może jest coś na tą okazję spacjalnego? Boję się wrócić do domu... zwłaszcza z Izabelką. Pomocy!!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    asia, spróbuj zadzwonić do weterynarza i psa najlepiej też tam wyślij, bo takie domowe odkleszczanie może nie wystarczyć. Weterynarz powinien coś zalecić na usunięcie kleszczy z domu.

Używanie znaków interpunkcyjnych nie gryzie, a ułatwia czytanie innym forumowiczom :P

Senior Member
    marza

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    trojacza mama
    napisz co z tymi kleszczami... ciekawi mnie to jak cholera bo ostatnio u siebie w domu znalazlam.. tylko ze ja nie mam jak uciec nawet....

Senior Member Awatar asiawaw
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-12-18 zobacz kalendarz
    To kup psa. - dorosłego. Tak mi powiedział weterynarz gdy za radą koleżanki powyżej do niego zadzowniłam. Kazał mi nie pojawiać się w domu bez Nanka. Pies fkatycznie jest najcieplejszym członkiem rodziny i te cholery lezą najpierw do niego. Zamontowałam mu najlepszą obrożę na ziemi. gdyby komus byla potrzebna - Preventic - dostępny tylko przez alllegro bo żadna polska firma nie chciała zainwestować w ponowną licencję tego na nasz rynek. Wróciliśmy we wtorek. Od tamtego czasu znalzałam w psie jeszcze kilka ale zdechłych - naćpały się widocznie? Nie wiem czy przylazały z mieszkania czy może pod blokiem wsiadały? Mogę narysować mapę topograficzną kleszczowiska w okolicy! Generlanie jest chyba ok. Oglądam siebie i małą codziennie. Nie kładę jej na podłodze, pilnuje by rudy nie wylegiwał się obok łóżeczka.
    Marza w żadnym wypadku nie uzywaj środków do tępienia kleszczy. Są zbyt toksyczne żebyście mogli po nich mieszkać. Pierdoły typu raid na to k... nie działają.

Senior Member
    marza

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    trojacza mama
    dobrze wiedziec... asia poprosze cie o linka na te obroze bo u mnie to kot nocleguje w domu....

Senior Member
    Mama899

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-24 zobacz kalendarz
    nie wiedziałam o tym warto poczyatc i sprawdzic czy w domu nie ma

ile ja się nacierpiałam przez kleszcze,.... a nie wiem gdzie mogłam zlapac, do lasów nie chodzę , parku nie mam w pobliżu, chociaż lekarz mówił że teraz z trawy można przynieśc... w każdym razie długo nie mogli mnie zdiagnozowac, dopiero biorezonans w lalba vita pomógł i wyszło że jestem chora. a tak bym się męczyła niewiadomo ile....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez gamala Zobacz posta
    ile ja się nacierpiałam przez kleszcze,.... a nie wiem gdzie mogłam zlapac, do lasów nie chodzę , parku nie mam w pobliżu, chociaż lekarz mówił że teraz z trawy można przynieśc... w każdym razie długo nie mogli mnie zdiagnozowac, dopiero biorezonans w lalba vita pomógł i wyszło że jestem chora. a tak bym się męczyła niewiadomo ile....
    Jesteś chora? Na co? Boreliozę czy odkleszczowe zapalenie mózgu? Jedno i drugie - nic ciekawego i chyba trudno to wyleczyć, niestety.
    A tak przy okazji - przeciwko tej drugiej chorobie można się zaszczepić, więc jak ktoś ma dużo kleszczy w okolicy, to chyba warto to zrobić.

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów
Izabela Tyszka
Izabela Tyszka instruktorka fitness

Rowerek stacjonarny

Iwona Słowińska
Iwona Słowińska mgr inż. żywienia człowieka, psychodietetyk

Prawidłowość jadłospisu u 17 miesięcznej córki

Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

prężenie się dziecka