Cytat Zamieszczone przez F4rba Zobacz posta
Jako fizjoterapeutka polecam rehabilitacje. Unieruchomiona noga jest jednak słabsza, dodatkowo jeśli syn źle ustawia nogę to też jest jakiś sygnał, ze coś może być nie tak i trzeba uważać, żeby tego nie utrwalił. Zawsze możesz spróbować rehabilitacji, a jesli coś Cię zaniepokoi to możesz przerwać.
Z jednej strony dziwi mnie to, że żaden lekarz nie zaproponował autorce posta, by poszła z dzieckiem na rehabilitacje, ale w sumie mi też nikt nie proponował, a córka też miała nogę w gipsie. Sama powiedziałam do lekarza, a raczej zapytałam, kiedy jego zdaniem powinnam iść z dzieckiem do fizjoterapeuty. Oczywiście odpowiedział na pytanie, ale skierowania na NFZ nie dał. Z reszta.,.. ja i tak nie chciałam, bo już miałam wybrane miejsce gdze będziemy się rehabilitować czyli Fizjomed w Krakowie. A wracając do tematu, to też polecam autorce udać się na wizytę do dobrego rehabilitanta i ustalić jak dalej postępować, by z tego nie bylo jeszcze wiekszych problemow. Wiadomo, ciało dziecka jest jeszcze delikatne, wiec trzeba dmuchac na zimne.