Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Sesja ciążowa

Junior Member Awatar angelaxd92
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-06-16 zobacz kalendarz

Sesja ciążowa

Polecam wszystkim przyszłym rodzicom sesje ciążową.
    Do puki się na nią nie zdecydowałam, krępowałam się zmian na moim ciele, a że to już moja 2 ciąża to mam tez niedoskonałości po pierwszej ciąży. Razem z partnerem poszliśmy na taką sesję i oboje jesteśmy pod wrażeniem jaka to świetna zabawa i jak zbliża partnerów w tym wyjątkowym stanie do siebie. Czuje się teraz piękna mamą, oraz nie wstydzę się już pokazywać swojego ciała, ponieważ gdy oglądam zdjęcia widzę że niedoskonałości wcale nie są tak widoczne jak myślałam, a ciało kobiety w ciąży może naprawdę wyglądać pięknie i seksownie.
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	e (1).jpg
Wyświetleń:	392
Rozmiar:	77.0 KB
ID:	65800   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00098.jpg
Wyświetleń:	327
Rozmiar:	84.4 KB
ID:	65801  

2. dzieckozakupy.pl
    bardzo ładne szczególnie to drugie zdjęcie, ja też sesję ciążową jak najbardziej popieram i uważam ja za piękną pamiątkę, robiłam u Pani Dominiki z domi-foto w Krakowie i efekty są cudowne bardzo lubię te zdjęcia

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Ładne, ale dlaczego w samej bieliźnie?!

ja też robiłam sobie sesję zdjęciową, dokładnie tutaj http://multiarte.com.pl/, też w bieliźnie, nie wiem, co cię ak dziwi gonia wtedy brzucholo widać przecież

Też robiłam sesję u Pani Dominiki! Rewelacyjny fotograf, to trzeba przyznać. Ogólnie takie sesje są dla mnie wspaniałe, dla kobiety to coś wielkiego

Administrator Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Ja jeszcze w sprawie tej bielizny - o ile rozumiem, czemu kobieta na zdjęciu może być w bieliźnie (choć sama akurat nie zrobiłabym sobie takiego zdjęcia), o tyle nie mam pojęcia, czemu w bieliźnie jest partner, który przecież w ciąży nie jest

Gdybym miała taką możliwość to tez bym skorzystała.
    aktywna staraczka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Bardzo fajna opcja można potem powspominać tak wspaniałe chwile jak bycie w ciąży.
    Ostatnio edytowane przez raoonicc4 ; 13-01-17 o 13:09

Member Awatar krystyna.prost
    Mieszka w
    Gdańsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-01 zobacz kalendarz
    Świetne inspiracje! Teraz to już na pewno zdecyduję się na podobną sesję, kiedy tylko brzuszek trochę podrośnie Pierwszy raz ta myśl zakiełkowała u mnie kiedy oglądałam sesje ciążową.

A moim zdaniem to średnio estetyczne, ale nie krytykuje osób, które marzą o takiej sesji. Ich wola.
    aktywna staraczka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów