Ankieta: Twoje dziecko jest ochrzczone, bo

Strona 7 z 13
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 123

Nie ochrzczę dziecka!

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez JLMania Zobacz posta
    Szkoda sobie strzepic jezyka... mozesz sobie dalej mnie obrazac, to jest wlasnie poziom ktory reprezentujesz- byle komus dowalic nawet jesli kompletnie nie masz racji...
    wiesz, normalnie zaczne zaraz szukac w googlach skad wywodzi sie moja religia bo nie mam pojecia a i jeszcze sprawdze czy na pustyni naprawde z nieba leciala kaszka manna:P
    Nikogo nie obrażam.

Religii też nie obrażam.
    Mam prawo napisać, że dla mnie Bóg chrześcijański to starzec w brodzie, tak samo jak marysklbn miała prawo napisać, że to Twór. Bo to są - uwaga! - nasze odczucia.

I podobnie jak uważam, że to dorośli powinni się chrzcić tak jak Jezus.

Widzisz - punkt widzenia zalezy od punkt siedzenia.

A gdybać co by było gdyby moje dziecko umarło nie zamierzam.

Same piszecie głupoty, zarzucacie wierzącym brak logicznego myślenia i kilka innych kwestii. Ale oczekujecie by inni szanowali Wasza religię.

Dobranoc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    JLMania

O mnie
    Jestem mama, moje dziewczynki urodzily sie 03.06.2013
    Cytat Zamieszczone przez Andree Zobacz posta
    Z tego co zauważyłem to nikt z wierzących nie obraził wiary innych forumowiczek, natomiast niewierzący obrazili katolików różnymi sformułowaniami.
    teraz jest nagonka na katolikow:P jestesmy ufoludami bo dalej wierzymy podczas gdy inni uwazaja to za brednie... Szczerze, mam to gdzies, ja nikomu wiary nie narzucam, a to co gadaja ci ktorzy o niej pojecia nie maja a sie madruja to jednym uchem wpuszczam a drugim wylatuje

Cytat Zamieszczone przez alex123 Zobacz posta
    A ja kolejny raz pisze, ze wierze w Boga. I jestem w tym konsekwentna, dla mnie wiara w Boga to jedno, a kosciol i ksiedza to drugie. Nie wmawiajcie mi , ze jak nie przyjmuje komuni, jak nie dostalam rozgrzeszenia to znaczy, ze nie wierze w Boga.
    Alex chodziło mi o ten zwyczaj dawania prezentów czy ubierania choinek, w tej sprawie jestem akurat po Twojej stronie Również miałem kiedyś niemiły incydent przy konfesjonale, ale można trafić na różnych księży, oni są tylko łącznikiem między nami a Bogiem .

Cytat Zamieszczone przez Pandora Zobacz posta
    Nikogo nie obrażam.

Religii też nie obrażam.
    Mam prawo napisać, że dla mnie Bóg chrześcijański to starzec w brodzie, tak samo jak marysklbn miała prawo napisać, że to Twór. Bo to są - uwaga! - nasze odczucia.

I podobnie jak uważam, że to dorośli powinni się chrzcić tak jak Jezus.

Widzisz - punkt widzenia zalezy od punkt siedzenia.

A gdybać co by było gdyby moje dziecko umarło nie zamierzam.

Same piszecie głupoty, zarzucacie wierzącym brak logicznego myślenia i kilka innych kwestii. Ale oczekujecie by inni szanowali Wasza religię.

Dobranoc.
    niestety w dzisiejszych czasach trzeba myśleć na wyrost, nigdy nie wiemy co i kiedy kogo spotka.

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    teraz jest nagonka na katolikow:P jestesmy ufoludami bo dalej wierzymy podczas gdy inni uwazaja to za brednie... Szczerze, mam to gdzies, ja nikomu wiary nie narzucam, a to co gadaja ci ktorzy o niej pojecia nie maja a sie madruja to jednym uchem wpuszczam a drugim wylatuje
    No wiec proszę mi pokazać w którym momencie napisałam coś, co uznałaś, że jest nieprawdą?
    Słucham.
    Nie licząc ironicznej kwestii starca z brodą mieszkajacego w chmurkach (swoją droga to mieszkanie w chmurkach to moje dziecko wymyśliło jakiś rok temu ;-) ).

Cytat Zamieszczone przez Andree Zobacz posta
    niestety w dzisiejszych czasach trzeba myśleć na wyrost, nigdy nie wiemy co i kiedy kogo spotka.

Moje dziecko walczyło miesiąc na Intensywnej Terapii o życie.
    Dość przeszliśmy.
    I wracać do tego tematu nie zamierzam.
    Ostatnio edytowane przez Pandora ; 06-12-13 o 22:21

Senior Member
    JLMania

O mnie
    Zyczylas nam dobranoc, wiec dobranoc
    Koniec tematu. Bez sensu ta dyskusja i tak nigdy do porozumienia nie dojdziemy. My swoje, wy swoje, a prawda jest taka ze wszyscy mamy racje tylko nie zapominajmy o tym ze poglady innych trzeba szanowac.
    A ja nigdy nie napisalam ze niewierzacy mysla nielogicznie-wyrazilam swoje zdanie na temat wiary i odpowiedzialam na kilka krzywdzacych sformulowan na temat ludzi wierzacych i ich religii.

Koniec tematu. Bez sensu ta dyskusja i tak nigdy do porozumienia nie dojdziemy. My swoje, wy swoje, a prawda jest taka ze wszyscy mamy racje tylko nie zapominajmy o tym ze poglady innych trzeba szanowac.
    A ja nigdy nie napisalam ze niewierzacy mysla nielogicznie-wyrazilam swoje zdanie na temat wiary i odpowiedzialam na kilka krzywdzacych sformulowan na temat ludzi wierzacych i ich religii.
    popieram w 100%

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.

Starą prawdę Ci powiem:

,,Prawda jest jak dupa, każdy ma swoją!".

Senior Member
    JLMania

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Pandora Zobacz posta
    Starą prawdę Ci powiem:

,,Prawda jest jak dupa, każdy ma swoją!".
    no i tak ma byc

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    no i tak ma byc
    Na dokładkę powiem, że mojemu dziecku się Bóg z Troskliwymi Misiami skojarzył. I wytrwale szukam fajnej Biblii dla dzieci.

A teraz serio lecę, bo jutro rano muszę bardzo wcześni wstać.

Ahoj!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów