Ankieta: Czy w twojej rodzinie obchodzi się Halloween?

Strona 1 z 7
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 61

Halloween w Polsce

Member
    SzczęsliwaMama

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-09-17 zobacz kalendarz

Halloween w Polsce

Drogie mamy czy u Was w domach obchodzicie Halloween? Przebieracie się? Są jakieś zabawy? Maci jakieś fajne pomysły?
    Zapraszam wszystkich a w szczególności mamy do mojego świata i rozmów na temat tego co nas otacza

szczesliwamama.blogujaca.pl

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Majka596
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Dla starszej córki robimy małą frajdę, czyli wycinamy dynię i wkładamy świeczki Na razie jest jednak zbyt mała, żeby mogła chodzić z innymi dziećmi po cukierki. Młodsza jest jeszcze za mała aby zrozumieć o co chodzi, ale dzięki starszej siostrze szybko pewnie załapie

Member
    SzczęsliwaMama

O mnie
    gotujecie jakieś dyniowe przysmaki na ten dzień/wieczór?? przebieracie dzieciaki??
    Zapraszam wszystkich a w szczególności mamy do mojego świata i rozmów na temat tego co nas otacza

Member
    sylwana01

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-02-14 zobacz kalendarz
    u nas nic takiego się do tej pory nie robiło, ale właśnie w tym roku chciałam wprowadzić kilka akcentów halloween podpowiadajcie co to może być

Senior Member Awatar Vella
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moja córka Matylda urodziła się 9 lutego 2012
    Wpisów
    1
    Oczywiście. Od 38 lat to najważniejszy dzień w roku
    X ma prześladowcę. Namolna dziewucha śledzi jego posty i wykorzystuje jego dane osobowe. Co powinien zrobić X?

Senior Member Awatar Kajoj_ek
    Mieszka w
    Będzin/Płock
    O mnie
    Jestem tym kim (czym) jestem. Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź. Oboje będziemy szc
    Data
    30.10.2011/25.10.2013/10.09.2015
    My w tym roku planujemy urządzić małemu Halloween.Wspólnie z małym zrobimy fajne stroje,może wspólne gotowanie
    heh i muszę kupić cukierków,bo dzieciaki będą biegały po osiedlu :-) Dokładnie jeszcze zobaczę,bo nie wiem kiedy pójdę do szpitala,Mam nadzieję,że wszystko pójdzie po mojej myśli

Member
    SzczęsliwaMama

O mnie
    u nas również do tej pory nic się nie robiło. W tym roku ze względu na małego chcielibyśmy urządzić małą domową imprezę myślałam o cieście dyniowym, zupie dyniowej, przebierankach ( jeszcze nie wiem co i jak) no i jakiś fajnych dekoracjach ( może zrobione własnoręcznie dynie?) sama nie wiem szukam natchnienia i pomysłów

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar karolina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-11-24 zobacz kalendarz
    Gdy mieszkałam w Gdańsku, to pierwszy raz zobaczyłam na żywo obchody tego zachodniego święta. Dzieci przebrane zapukały do nas po cukierki. Miały frajdę, jak nie wiem. Popędziłam z mężem więc i ja do sklepu po dynię. Zamierzałam ugotować zupę krem a z dyni zrobić upiorną lampę. Jako że byłam wówczas w 9 miesiącu ciąży dynią zajął się mój mąż. Podszedł do zadania z dozą niepewności i zdawał się nie zrozumieć moich komunikatów (z miąższu wybrać pestki, nadzienie skroić w kostkę, skórę zostawić w takiej formie w jakiej jest, bo będziemy wycinać twarzyczkę... Szarpał się z tym i szamotał. W końcu nadzienie z pestkami wywalił do kosza a skórę skroił w kostkę. Płakałam ze śmiechu (najpierw ze złości oczywiście).
    Całkiem mi się to święto spodobało za dystans do horroru. Jako katoliczka jednak niestety nie mogę obchodzić Halloween.

Senior Member Awatar ZielonaMysz
    Mieszka w
    Gdańsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-14 zobacz kalendarz
    Coś na pewno wymyślimy Młody jest jeszcze za mały na przebieranki i bieganie po sąsiadach z okrzykiem "Cukierek albo psikus!", ale przebierzemy go w klimacie - mam małego pomarańczowego pajacyka przypominającego dynię, poza tym planuję zrobić zupę-krem z dyni i upiec jakieś mało słodkie dyniowe ciasto,które młody też będzie mógł skosztować.
    Za rok, jak będzie starszy i bardziej ogarnięty, zrobimy jakieś wycinanki z dyni, wspólne pieczenie, zaprosimy kolegów na wspólne zabawy
    Lubię to święto, jest zabawne i na luzie, to fajna okazja żeby porobić coś fajnego, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Administrator Awatar Nowotka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    administrator

Halloween

Czy obchodzicie Halloween? Czy przebieracie dzieci? Czy szykujecie cukierki dla tych, które przyjdą do domu? Czy to wciąż obcy zwyczaj czy już się w Polsce przyjął?

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DYNIA_003_p-5816[1].jpg
Wyświetleń:	940
Rozmiar:	89.4 KB
ID:	64110

A to propozycja na śniadanie

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/...92788771_n.jpg

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów