Strona 19 z 20
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 194

Jak się przygotować do ciąży?

Junior Member Awatar Madzia-mama
    Mieszka w
    Trójmiasto
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-10-04 zobacz kalendarz
    Jeśli chcemy mieć dzidziusia warto na kilka miesięcy przed zajściem w ciąże zmienić dietę na zdrowszą, brać witaminy a także rzucić palenie (aby dzidziuś zdrowo się rozwijał).
    Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się drobnymi rzeczami.

Informacje i chorobach i zdrowiu dzieci tutaj

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    mieszka

O mnie
    Staram się o ciążę
    oczywiście, że tak zdrowy styl życia to podstawa, uzupełnianie niezbędnych witamin też jest bardzo ważne, a poza tym zdrowy rozsądek, nie można przeginać w żadnym kierunku.

Znowu macie rację Jest to równie ważne jak branie witamin. Warto też zadbać o kondycję fizyczną i potem w ciąży kontynuować. Łatwiej wtedy urodzić i pozbierać się po porodzie. Spacery, basen, lekka gimnastyka. Kręgosłup potem za to podziękuje. Zdrowe odżywianie, witaminy, kwas foliowy - ja brałam Folik Mama, zero używek i zdrowa dawka ruchu i będzie dobrze

Cytat Zamieszczone przez WEROikusia Zobacz posta
    Znowu macie rację Jest to równie ważne jak branie witamin. Warto też zadbać o kondycję fizyczną i potem w ciąży kontynuować. Łatwiej wtedy urodzić i pozbierać się po porodzie. Spacery, basen, lekka gimnastyka. Kręgosłup potem za to podziękuje. Zdrowe odżywianie, witaminy, kwas foliowy - ja brałam Folik Mama, zero używek i zdrowa dawka ruchu i będzie dobrze
    Ja tak na prawdę witamin nie brałam ale za to starałam się dobrze tzn. zdrowo odżywiać , dobre nawyki do dzisiaj mi zostały z czego bardzo się cieszę.

Senior Member
    mieszka

O mnie
    Staram się o ciążę
    nawet kwasu foliowego nie brałaś, przecież to podstawa, ciężko w naturalny sposób uzupełnić braki kwasu foliowego.

ja przede wszystkim dbałam o to co jem, nie żywiłam się jakimiś gotowymi rzeczami, tylko starałam się przygotowywać każdy posiłek z starannościa

Senior Member
    mieszka

O mnie
    Staram się o ciążę
    a suplementy brałaś? podstawa to kwas foliowy, trzeba go brać żeby wykluczyć wady cewy nerwowej u naszego malucha, który wykształca się w pierwszych tygodniach życia naszego malucha.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    I tutaj dobrze jest wiedzieć jaki kwas foliowy brać, bo jest to zależne od tego czy ma się mutację mthfr, która nie daje objawów... Ja mam taka mutacje i muszę brać inną formę i dawkę kwasu foliowego. Dodam, ze ta mutacje wykryto mi po 2 poronieniach

Fajnie, bardzo dobre rady. Właśnie zaczynam przygotowywać się pozdrawiam.

Senior Member
    mieszka

O mnie
    Staram się o ciążę
    to koniecznie musisz pamiętać o foliku, musisz uzupełniać braki kwasu foliowego, żeby nie narażać swojego dziecka na wady układu nerwowego.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów