Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Hej, co sądzicie o sesjach ciążowych?

Hej, co sądzicie o sesjach ciążowych?

Hej, co sądzicie o sesjach ciążowych? Mąż mówi, że strata kasy, ale ja bym chciała... Znalazłam tą Panią http://ewelinabaranska.pl/ Ma ktoś jakieś doświadczenia z jej zdjęciami?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    bladymargot

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-04-09 zobacz kalendarz
    Mam mieszane uczucia, ale sama mam "sesję brzuszkową" wykonaną przez swojego męża Zawsze warto mieć kilka fotek, bo człowiek zapomina jak to było, a czasami to se ne vrati

Junior Member Awatar Mitria
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-01 zobacz kalendarz
    Pojawienie się dziecka to tak duży wydatek, że mnie również się wydaje że sesja u profesjonalnego fotografa to strata kasy. Przecież można zrobić sobie tysiąc zdjęć samemu zwykłą cyfrówką i jest piękna pamiątka. Mam również wrażenie, że ludzie przywiązują teraz zbyt dużą wagę do zdjęć (pewnie z powodu fb i nk). Nie jestem przeciwniczką zdjęć, ale chyba lepiej cieszyć się życiem tu i teraz a nie obsesyjnie cykać fotka za fotką. I tak mało kto ma czas, żeby to potem wszystko oglądać

Senior Member Awatar kasiuleczka
    Mieszka w
    Stargard Szczeciński
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-02-14 zobacz kalendarz
    A ja nie mogę się doczekać swojej sesji brzuszkowej, na która mam zamiar się wybrac około 36 tygodnia ciąży. To będzie piękna pamiątka :-)

Senior Member Awatar Annikki
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą :)
    My sesję mieliśmy,ale tylko kilka zdjęć na pamiątkę do albumu,zupełnie tak samo jak zdjęcie z USG 3D zostaje na pamiątkę Na coś większego zdecydujemy się jak maleństwo już będzie z nami i troszkę podrośnie. Może po chrzcie,w plenerze? Na piknikowym kocu w pięknym słońcu. Tak mi się marzy! Póki co kilka fotek ze studia. Szczerze to nie byliśmy przekonani do końca,to miała być tylko dobra zabawa...Ale teraz kiedy już zdjęcia mamy to cieszymy się,bo to ważny dla mnie i dla nas okres,wielkie zmiany i oczekiwania i fajnie,ze będzie ładne wspomnienie.

Ale faktycznie,jeśli ktoś ma pośród rodziny czy znajomych osobę z ręką do fotografii to wspólne zdjęcie z podkreśleniem brzuszka na tle nawet ściany,czy parku jest równie dobrą pamiątką! Bo przyznam,że zdjęcia trzeba umieć robić i nawet przy dobrym aparacie samo "pstryk" nie wystarczy,a fotograf wie jak parę ustawić,uwidocznić do trzeba,a co trzeba ukryć. Jak macie parę groszy to można się skusić nawet na jedno,dwa zdjęcia w studiu,to akurat dużo nie kosztuje i zazwyczaj mieści się w cenie zdjęcia do dokumentów . Co to tego,że cyfrowych zdjęć nie ma kto potem oglądać się zgodzę w 100%. Lepiej mieć w albumie kilka z jednej uroczystości czy wydarzenia. I tak właśnie w moim albumie wylądują może 4 zdjęcia "brzuszkowe". reszta i tak by przepadła w otchłani dysku

Więc może nie sesja,ale chociaż jedno ładne zdjęcie jak za starych czasów,by nie straciło na wartości pośród kilkudziesięciu czy setki podobnych?

Junior Member
    Marta1978

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-11 zobacz kalendarz
    Dzień dobry, byłam ostatnio w bardzo dobrym studio fotograficznym www.ccfc.eu. Rekomenduję wszystkim mamom, które pragną uwiecznić piękny okres ciąży.

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Myślę, ze to fajna pamiątka. Na naszej okładce M jak mama pojawiają sie stale dziewczyny w ciazy - zawsze są szcześliwe, ze będą miec utrwalone te chwile!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    fajna sprawa, a pamiątka na całe życie osobiście robiłam tutaj http://multiarte.com.pl/ bardzo jestem zadowolona miło, bardzo dużo pomysłów ciekawych miał pan fotograf, zdjęcia bardzo szybko dostalam

Senior Member Awatar Majka596
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Nie wybrałam się na sesję brzuszkową, ponieważ nie miałam takiej potrzeby. Domowe spontaniczne fotki w zupełności mi wystarczą. Jednak mamy zrobione sesje noworodkową i świąteczną. Piękna pamiątka. Zdjecia są wyjątkowe i wiszą ma ścianach.

Jak dla mnie to super sprawa, zwłaszcza jak kiedyś za 20 lat wyciągniesz sobie taki album ze zdjęciami i już z dorosłymi dziećmi powspominasz
    Ostatnio edytowane przez moniczka24l ; 17-05-17 o 19:12

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów