Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Opieka nad dziadkami...

dziatki to piękna, stara nazwa dzieci. Bardzo ciekawe, że ją stosujesz

2. dzieckozakupy.pl
    Administrator Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Zwłaszcza w tym kontekście, prawda?

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    SŁuchajcie, bedzie ciężko, ale co robić? Przecież włąsnymi rodzicami trzeba sie zająć, to chyba jasne! A domy opieki to nie rozwiazanie, lecz ostateczność.

Administrator Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Domy opieki są nieludzkie. W życiu nie oddałabym tam rodziców. Oczywiście są sytuacje ciężkie- wiem, bo sama niedawno przez taką przechodziłam - ale wtedy można wynająć kogoś do pomocy w trudnych albo krępujących sytuacjach - na przykład firmę pielęgniarską.

Mieszka w
    Warszawa
    WQiem, domy opieki są rózne. Ja musiałam sie zająć swoimi dziadkami, bo na miejscu z rodziny byłam tylko ja. Nie mieszkalam z nimi, ale byłam u nich kazdego dnia. Było trudno, choc mieszkali 3 ulice dalej, ale ja pracowałam, miałam małe dzieci itd. Moze jakby byli u nas, byłoby łatwiej...

Ola505, w takich sytuacjach warto pomyśleć o tym w jakim miejscu Twoi rodzice mieliby najlepszą opiekę. Nie zgodzę się z tym, że domy opieki są nieludzkie, w wielu takich miejscach starsze osoby czują się lepiej niż w mieszkając u dzieci. Jest im zapewniana rehabilitacja. Pomiędzy mieszkańcami mogą utworzyć się przyjaźnie. Dużo zależy również od tego w jakim wieku są Twoi rodzice.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 29-03-16 o 10:49

Senior Member Awatar Mariaszka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2002-12-19 zobacz kalendarz
    Najlepiej dać się wypowiedzieć w tej kwestii osobom starszym. Ja osobiście uważam, że nie jest to zły pomysł, jeśli się jest osobą samotną.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Oddanie bliskiej osoby do domu opieki to nie jest łatwa decyzja. Zanim się ją podejmie należy zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi opcjami i wybrać tą która będzie dla naszych rodziców/dziadków najlepsza. O tym co powinien oferować dobry dom seniora możesz poczytać sobie tutaj http://blogstyle.pl/co-powinien-oferowac-dom-seniora/ tu znajduje się wiele ciekawych informacji, które pomogą dokonać właściwego wyboru.

Senior Member Awatar hipcia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-11-07 zobacz kalendarz
    Dla mnie liczy się przede wszystkim dobro bliskiej osoby. Wiedziałam, że nie jestem w stanie zapewnić należytej opieki dlatego razem z babcią postanowiłyśmy, że przez jakiś czas zamieszka w Domu Rodzinnym w Nowym Dworze Mazowieckim. Miała tam dwuosobowy pokój z łazienką, który ja opłacałam 2700zł na miesiąc i naprawdę rewelacyjne warunki bytowe oraz medyczne. Często ją odwiedzałam, poza tym miała towarzystwo więc samotna nie była. Kilka miesięcy tylko tam przebywała, jak nabrała sił to wróciła do nas

Mieszka w
    Warszawa
    We Francji są takie bloki, w których na parterze jest gabienet lekarski, stołówka i portiernia. Na piętrach normalane mieszkania do wynajęcia, kawalerki, w których mieszkają starsi ludzie.Żyją normalnie, wychodzą z domu, robią zakupy, spotykają sie ze znajomymi. Jak im sie nie chce gotować, to opłacają stołówke. Portier ma klucze do kazdego mieszkania, jak cos sie dzieje, to mozna go powiadomić i przyjdzie z lekarzem lub pielęgniarką. To jestpomysł, bo jest opieka, ale i swoboda i normalne życie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów