Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Jaki termometr bezdotykowe?

Senior Member Awatar hipcia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-11-07 zobacz kalendarz
    Ja w necie kupiłam ten termometr http://www.mango.pl/zdrowie_i_uroda/...unkcyjny_ft_65 . Jestem zadowolona, bateria długo trzyma, jest dokładny i szybko mierzy temperaturę. A cena jest naprawdę dobra, bo w aptekach takie sprzęty najczęściej powyżej 200 zł

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    anettula

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-31 zobacz kalendarz
    Z bezdotykowych termometrów polecam ten marki Sanity. Jest bardzo prosty w obsłudze i dokonuje szybko pomiaru. Nie mam problemu, żeby zmierzyć temperaturę dziecku.

Member
    Derek

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2006-08-17 zobacz kalendarz
    Jak dla mnie liczy się precyzja pomiaru i jakość wykonania tego typu termometrów, a te cechy posiada ten produkt: http://geratherm.pl/produkt/geratherm-non-contact/ niemieckiego producenta o pięcioletniej gwarancji, która pozwala spać spokojnie. Poza tym, posiada on ciekawą funkcję wskaźnika gorączki na wyświetlaczu ciekłokrystalicznym.

Junior Member
    anna62

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-12-10 zobacz kalendarz
    THERMOFOCUS – termometr w pełni WŁOSKIEJ PRODUKCJI. Długo się wahałam – cena w granicach 160 zł wydawała mi się początkowo zaporowa. Kiedy jednak Kasia kolejny raz zachorowała i znów niedowierzałam wskazaniom kupionych wcześniej termometrów, zdecydowałam się na zakup poleconego termometru (THERMOFOCUS 0700A2, czyli najtańszego modelu). Termometr mierzy w sekundę (tak jak niektóre produkty konkurencji) ale ten pomiar jest faktycznie w 100 % wiarygodny. Urządzenie posiada jakiś system pozwalający na kalibrację względem temperatury otoczenia, co pozwala uniknąć sytuacji jakie zdarzały mi się w przeszłości, czyli NIBY różnej temperatury za każdym pomiarem, spowodowanej zwyczajnie brakiem kalibracji.
    Swój thermofocus kupiłam w sklepie medycznym www.medyczny-sklepik.pl (dokładny link do działu termometrów to: http://medyczny-sklepik.pl/p/1638/62...-medyczne.html

termometr

Przeglądam właśnie termometry pod kątem mojej córeczki i chyba zdecyduję się na termometr multitemp sanity. Jest dokładny, można nim mierzyć temperaturę dziecka, pomieszczenia a nawet płynu w butelce. Jest to termometr bezdotykowy.

Myśmy kupowali do domu niedawno termometr MiniTemp SANITY. Pomiar bardzo dokładny i co najważniejsze szybki. Zrobiłam mały test, najpierw zmierzyłam rtęciowym co trwało 10 minut, a później tym cyfrowym co trwało sekundę i wynik był taki sam.

,,
    Ostatnio edytowane przez klaudia33 ; 30-01-16 o 08:47

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    ja mam INTEC HM688B ale zazwyczaj jeszcze mierzę dla pewności rtęciowym. Jak na razie pokazują taką samą temperaturę co mnie zaskoczyło, że rtęć jest pod tym względem taka dobra. Niestety takie termometry kosztują swoje... :/ ale wolę zapłacić 130 zł niż 15 zł za elektroniczny. Teraz jest na promocji na ziko: http://www.e-zikoapteka.pl/termometr...troniczne.html

Dostałam na prezent od teściowej termometr nonContact Geratherm. Tani nie był, sama bym sobie pewnie nie kupiła, także fajnie że dostałam go w prezencie. Błyskawicznie mierzy temp., zapamiętuje ostatnie 30 pomiarów, ma bardzo przydatne podświetlenie w przypadku gorączki. Warto poszukać, może gdzieś akurat będą mieli w promocji, bo z tego co ja widziałam to nowy kosztuje koło 130 zł.

Jak na razie to sobie chwalę model nonContact od Geratherm. Dostałam na niego 2 lata gwarancji ale przedłużyłam do 5 lat, więc już dość sporo. Póki co bateria trzyma bez zarzutu i faktycznie pomiar jest ekspresowy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów