Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Jaki termometr bezdotykowe?

Senior Member Awatar Lucky
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    13.11.2011r. i 13.11.2013 <3
    Data
    13.11.2011/17.11.2011 13.11.2013/13.11.2013

Jaki termometr bezdotykowe?

Jaki termometr bezdotykowy polecacie?

Wiem, ze nie są one w 100% dokładne, ale poszukuję takiego który jest najbardziej dokładny, z którego jesteście zadowolone i jaki mogłbyście polecić?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    mama87

Mieszka w
    Słupsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-27 zobacz kalendarz
    Data
    27.09.2013
    Zdecydowanie polecam TermoFlash firmy Novamed,Jest bardzo dokładny.Używają takich w wielu szpitalach.Ja za swój zapłaciłam prawie 300zł ale teraz cena na stronie producenta wynosi 175zł.

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Mieliśmy Baby Ono. Od urodzenia Jasia.

Teraz będę zmieniać na Brauna Termoscan.
    Polecono mi na innym forum.

Senior Member Awatar Neri
    O mnie
    Mama niezwyklej trojki !!!!
    Ja używam termometru elektronicznego do czoła i ucha z funkcją głosową BabyOno
    (http://www.blizejciebie.pl/termometr...838_468,2062,1) i jestem zadowolona. Pomiar jest szybki i mój synek nawet nie zdąży zaprotestować Zawsze kilka razy mierzę temperaturę i jak dotychczas pokazywał mi tą samą wartość, więc ufam że jest dobry pozdrawiam

Administrator Awatar Nowotka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    administrator

Przegląd termometrów dla dzieci. Tekst w M jak mama 11/2013

Termometr jest niezbędny w każdym domu, w którym jest dziecko. Przedstawiamy najpopularniejsze modele i czym się różnią. Polecamy!

A jakie są wasze doświadczenia - jakich termometrów używacie? Bezdotykowe, elektroniczne. w smoczku?

my mamy termometr thermo touch plus z chicco też mam taki spoósb na sprawdzanie dokładności termometru mierze kilka razy;]mierzy dokładnie,działa bez zarzutu, jest dobrze wykonany, zapamiętuje wyniki no i przede wszystkim szybko mierzy, co jest dużym plusem u małych dzieci

Nasi klienci chętnie wybierają termometr Visiomed. Wyposażony jest w podświetlany monitor LCD i sygnał dźwiękowy. Może być również stosowany do mierzenia temperatury pokarmu w butelce, temperatury wody do kąpieli lub temperatury pokojowej.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej ja mam w domu http://www.uniformix.pl/product-pol-...VAMA-Free.html Bardzo wygodny i poręczny . Kiedyś miałam taki zwykły ale obecnie od jakiegoś czasu używam tego i jestem bardzo zadowolona. Bardzo szybko i wygodnie można mierzyć temperaturę.

o kurde, ale drogie ceny tych bezdotykowych, ja kupiłam za 20 zł Geratherm Rapid i jest bardzo dokładny, no i cenowo wypada lepiej

Member
    szabrówka

Mieszka w
    Solec Kujawski, Poland
    ja mam z gerathermu non contact, jest bardzo dobry, ale margareta, ty coś chyba pomyliłaś, bo bezdotykowe to są za najmniej 100zł.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów