Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Seks analny w ciąży

Seks analny w ciąży

Jestem w 7 miesiącu ciąży i już trochę mam obawy współżyć.
    Mój partner namawia mnie na seks analny. Ja się trochę obawiam i brzydzę. Czy powinnam się zgadzać?Czy to jest bezpieczne?

2. dzieckozakupy.pl
    Seks analny jest bezpieczny pod warunkiem przestrzegania kilku podstawowych zasad związanych z zachowaniem higieny - należy w tym przypadku zawsze użyć prezerwatywy i nie powinno się wprowadzać członka do pochwy tuż po stosunku analnym, bez zmiany prezerwatywy (w odbycie znajdują się bakterie, które przeniesione do pochwy mogą wywołać infekcję). Trzeba także pamiętać o użyciu żelu nawilżającego, w przeciwnym razie taki stosunek może być bolesny zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny (tutaj warto zaznaczyć, że musi to być specjalny żel na bazie wody, a nie tłuszczu, ponieważ tłuszcz może uszkodzić lateks, z którego zrobiona jest prezerwatywa). Jednak przy dużej dozie wyczucia ze strony partnera seks analny może być bardzo przyjemnym doznaniem dla obojga partnerów.

Warto jednak dodać tutaj, że seks waginalny w ciąży nie stanowi żadnego zagrożenia nawet w dziewiątym miesiącu, chyba, że lekarz stwierdzi inaczej. Niektórzy lekarze wręcz zalecają współżycie ciężarnym kobietom, które są już po terminie porodu, w celu jego przyspieszenia.

Senior Member Awatar Vella
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moja córka Matylda urodziła się 9 lutego 2012
    Wpisów
    1
    Cytat Zamieszczone przez cynka Zobacz posta
    Ja się trochę obawiam i brzydzę. Czy powinnam się zgadzać?
    To co sama napisałaś jest najlepszą odpowiedzią na twoje pytanie. Nie, zbliżenie ma być przyjemnością, nie czymś co powoduje strach i obrzydzenie.
    X ma prześladowcę. Namolna dziewucha śledzi jego posty i wykorzystuje jego dane osobowe. Co powinien zrobić X?

hej dziewczyny poradźcie bo nie mam pojęcia co robic. na samym poczatku moja ciaza bylam zagrozona bo mialam plamienia w 5 tyg, teraz jest w 19 tygodniu i dawno jest ok, ale moj madry ginekolog stwierdzil ze lepiej nie ryzykowac z seksem jak sie pytalam w 15 tygodniu, ze niby skurcze orgazmu moge zaszkodzic co wg mnie jest totalna glupota. niewiem co robic bo po 5 miesiach mam straszna ochote na sex

Senior Member Awatar karolina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-11-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Julia29 Zobacz posta
    hej dziewczyny poradźcie bo nie mam pojęcia co robic. na samym poczatku moja ciaza bylam zagrozona bo mialam plamienia w 5 tyg, teraz jest w 19 tygodniu i dawno jest ok, ale moj madry ginekolog stwierdzil ze lepiej nie ryzykowac z seksem jak sie pytalam w 15 tygodniu, ze niby skurcze orgazmu moge zaszkodzic co wg mnie jest totalna glupota. niewiem co robic bo po 5 miesiach mam straszna ochote na sex
    Ja posłuchałabym lekarza.

Cytat Zamieszczone przez Julia29 Zobacz posta
    Jeżeli lekarz odradza Pani współżycie, to zapewne miał powód, by sądzić, że jest to wciąż ryzykowne. Jeśli ma Pani wątpliwości co do zasadności takiego zalecenia, dobrym pomysłem byłaby konsultacja z innym, niezależnym ginekologiem.

Junior Member Awatar Kawka1
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-03-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Vella Zobacz posta
    To co sama napisałaś jest najlepszą odpowiedzią na twoje pytanie. Nie, zbliżenie ma być przyjemnością, nie czymś co powoduje strach i obrzydzenie.
    Zgadzam sie. Skoro juz teraz pojawily sie w Tobie watpliwosci to nie rob niczego na sile.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Nie wyobrażam sobie seksu analnego, poza tym można uszkodzić zwieracze. No i gdzie w tym przyjemność dla kobiety.

Wynajem samochodu warszawa
    Ostatnio edytowane przez janosik83 ; 22-04-15 o 13:04

Junior Member
    Alucha

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-04-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez janosik83 Zobacz posta
    Nie wyobrażam sobie seksu analnego, poza tym można uszkodzić zwieracze. No i gdzie w tym przyjemność dla kobiety.
    Akurat tutaj nie oceniaj, bo niektórzy czerpią z takiego seksu przyjemność (kobieta jak i mężczyzna).

Ja myślę, że tak wypowiadają się tylko kobiety, które mają pewne bariery psychologiczne w tej materii. Czasami warto trochę więcej o tym poczytać i się trochę otworzyć. Penis nie jest w stanie uszkodzić zwieraczy. To jest rozciągliwa błona. Oczywiście, jeśli ktoś stosuje jakieś ogromne zabawki, to wtedy można się już tego obawiać Polecam sięgnięcie do źródeł naukowych, a nie katolickich

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów