Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Mąż jest bardziej oschły w łóżku, dlaczego? Czy przez prace w delegacji?

Junior Member
    magic

O mnie
    Jestem mamą

Mąż jest bardziej oschły w łóżku, dlaczego? Czy przez prace w delegacji?

Jestem dobiero 4 miesiace po slubie. przed slubem bylo wszystko super. Nie mielismy za bardzo warunków ale sex byl udany. Zgrywaliśmy sie. Po slubie mieszkam z Nim, On niestety zaczął pracować w delegacjach. wraca na kilka dni po miesiącu poza domem. Myślalam ze po takim czasie bedzie chciał się mna nacieszyc. Mamy 2letnie dziecko. Wszystko sie uklada. Mąż chce drugi dziecko ja czekam az bedziemy miec lepsze warunki. Jak wraca z pracy. Czuje ze mnie kocha, jest naprawde tolerancyjny. Mam swoje humory dziecko przechodzi bunt ale on sie nie zniecheca. Wiem ze nas kocha tylko nie wiem czy fizycznie mu sie juz nie podobam, czy powinnam cos zmienic w sobie. Zawsze mowil ze podobam mu sie taka jaka jestem (nie naleze do szczuplych i nie nalezalam ale mowi ze takie lubi) mowil ze problemem jest dla niego tylko to ze ja sie sobie nie za bardzo podobam. Ze nie chce siadac mu na kolanach bo sie boje ze jestem za ciezka. a poza tym to On nie ma zastrzeżeń. Tylko nie rozumiem dlaczego nie ma takiej ochoty na zblizenia jak kiedys.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar bananowaDama
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-02-27 zobacz kalendarz
    Prosta przyczyna : facet nie ma ochoty nalegać, bo Ty cały czas pewnie narzekasz na siebie i swoje ciało, ma dość ciągłego zapewniania CIe o tym ,że mu się podobasz.. Daj spokój !! Wrzuć na luz, nikt nie chce być z kimś kto ciągle jest smutny i narzeka, napewno jesteś piękną kobietą, pokaż to sobie i jemu a Wasz związek odżyje

magic, bardzo często to, co dla nas jest ogromnym problemem w kwestii naszego wyglądu, dla mężczyzn jest... niezauważalne. Naprawdę! Oni nie widzą naszego "strasznego" cellulitu, dodatkowej fałdki, a 3 kg w jedną, czy w drugą stronę nie robią im żadnej różnicy. Wielu mężczyzn natomiast często podaje kobiecy brak pewności siebie i swojej atrakcyjności jako czynnik zniechęcający.

Zmniejszona ochota na seks u mężczyzn może mieć inne przyczyny, niż u kobiet. Osłabiająco na męskie libido działa przede wszystkim stres - możliwe, że Pani mąż jest przemęczony pracą w takim "wyjazdowym" trybie i nadmiarem obowiązków, a po powrocie marzy głównie o tym, by się wyspać i odpocząć. Kolejną ważną kwestią zdaje się być fakt Waszego wspólnego zamieszkania - z Pani wypowiedzi wnioskuję, że przed ślubem nie mieszkaliście Państwo razem. Nawet wieloletnie pary często skarżą się na pogorszenie częstotliwości i/lub jakości współżycia po wspólnym zamieszkaniu. Kiedy nie mieszkamy z partnerem, seks jest czymś, co pojawia się okazjonalnie i nieczęsto (napisała Pani, że przed ślubem nie mieliście Państwo warunków do częstych zbliżeń - to także jest ważne), a więc jest niezwykle atrakcyjny i ekscytujący. W momencie wspólnego zamieszkania to się zmienia - seks możemy uprawiać niemal zawsze, staje się codziennością i nie przynosi już tak wielkich emocji. To "opadnięcie emocji" zdaje się działać silniej na mężczyzn, którzy w seksie poszukują właśnie intensywnych przeżyć i wrażeń (podczas gdy kobiety stawiają na czułość i bliskość). Myślę, że rozmowa z partnerem powinna być w tym przypadku podstawą - bardzo ważne jest, by opowiedziała Pani mężowi o swoich odczuciach. Być może nie ma on po prostu pojęcia o tym, jak jego postawa jest odbierana przez Panią i dlatego dystans między Wami się pogłębia. Warto, by poznała Pani punkt widzenia męża.

Junior Member
    magic

O mnie
    Jestem mamą
    Nie narzekam na okrągło, staram sie o tym nie mowic

Junior Member
    magic

O mnie
    Jestem mamą
    Stres jest na pewno, mąż nie pracuje w sposob jaki by chcial, musi wyjezdzac bo mamy kredyt na głowie. Chciałby pracowac na miejscu.A do tego jeszcze atmosfera nie jest u Niego w pracy najlepsza. W domu po powrocie wyspi sie i ma spokoj ale czasem zamiast siedziec z nami na gorze to robi cos przy domu zeby tate odciazyc. Brakuje nam troche wspolnie spedzonego czasu na leniuchowaniu. Nie wiem jak go zachecic. Wczesniej bylismy zgrani, normalnie mnie zaspokajał a teraz, ze tak powiem szybko konczy i juz po zabawie. Da sie to jakos zmienic? Nie wiem czy zaczyna stronic przez to ze nie moze mnie zaspokoic i stres czy jest cos jeszcze poza tym

A czy próbowała Pani porozmawiać o tym z mężem i zapytać go o przyczyny, dla których mniej chętnie niż dawniej spędza czas z Panią i dzieckiem? Czy mówiła Pani mężowi o tym, że Wasz seks w obecnej postaci nie satysfakcjonuje Pani?

Junior Member
    magic

O mnie
    Jestem mamą
    Tak, mowił, ze musi cos przy domu zrobic bo go caly miesiac nie ma i nie umie tak usiedziec w miejscu. A co do drugiego pytania, to nie musialam mowic. Sam zauważył. Po prostu nie udaje i widzi ze "skonczyl za wczesnie". Pozniej rozmawialismy o tym, ze za rzadko jestesmy tak BLISKO i dlatego tak krotko to trwa. Ake kiedys tez nie moglismy sobie pozwolic na zblizenia codziennie i jakos było inaczej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    To, że podczas Waszego zbliżenia mąż szybko osiąga orgazm prawdopodobnie spowodowane jest długą przerwą we współżyciu. Przedwczesny wytrysk często bywa przez mężczyzn traktowany jako "wstydliwa przypadłość", co może skutkować tym, że mężczyzna unika rozmów na ten temat i czuje się skrępowany. Jednak warto o tym rozmawiać, ponieważ droga do kobiecego orgazmu wiedzie nie tylko przez stosunek, ale także przez rozmaite pieszczoty, seks oralny. Udany seks to przede wszystkim dialog między partnerami - szczera rozmowa o naszych upodobaniach, pragnieniach. Dzięki rozmowie łatwiej będzie Państwu "zgrać się" w sypialni. Uważam, że postawienie na szczerość zawsze się opłaca - dzięki niej Pani mąż może dowiedzieć się, że "szybki koniec" nie musi być wcale końcem Waszych pieszczot, że wzrost częstotliwości współżycia wiąże się najczęściej z wydłużeniem czasu trwania stosunku, a także możecie Państwo odkryć nowy wymiar bycia ze sobą - czułe pieszczoty i długa gra wstępna bardzo zbliża do siebie partnerów i przede wszystkim przyczyni się do wzrostu Pani poczucia satysfakcji z Waszego życia seksualnego (a co za tym idzie, również do wzrostu poczucia satysfakcji i motywacji do inicjowania zbliżeń u Pani męża).

Junior Member
    magic

O mnie
    Jestem mamą
    ""szybki koniec" nie musi być wcale końcem "
    teoretycznie tak, ale moj mąż PO pada i zasypia
    porozmawiamy na pewno ale jednak jeden problem pozostaje...

W takim przypadku dobrym rozwiązaniem może być "odwrócenie kolejności" - najpierw mąż dba o Pani przyjemność i pieści tak, jak Pani lubi aż do orgazmu, a dopiero potem sam szczytuje podczas stosunku.

Jedno zdanie z Pani wcześniejszej wypowiedzi przykuło moją uwagę: "Wczesniej bylismy zgrani, normalnie mnie zaspokajał a teraz, ze tak powiem szybko konczy i juz po zabawie." Czy "wcześniej" to znaczy przed ślubem? Czy coś innego zmieniło się od tamtej pory, oprócz Państwa wspólnego zamieszkania?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów