Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Obowiązkowy Sex...

Senior Member Awatar Manna
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Mama Dawidka

Obowiązkowy Sex...

W chwilach kiedy dziecko już śpi,partner/mąż ogłada mecz ja siedzę i zastanawiam się nad najbardziej oczywistą rzeczą w kochającym się związku.Czy Sex może być traktowany jak obowiązek??
    Po dniu pełnym różnych zadań-sprzątania,prania,gotowania,zmywania,bawienia się i ogólnej pracy pozostaje jakieś miejsce na sex?
    Praktycznie u mnie każdy dzień wygląda tak samo i tak samo jak przedwczoraj,wczoraj,dziś i jutro nie będę mieć ochoty na sex!I co tu robić?Zmusić się-dla dobra sprawy,dla zapewnienia o swoim uczuciu drugą osobę?Szczera rozmowa też nie pomaga,kłótnie tylko pogarszają!Może Wy znacie jakiś złoty środek na "Obowiązkowe Dolegliwości".

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    bladymargot

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-04-09 zobacz kalendarz
    Jeżeli masz poczucie, że zapinkalasz od rana do wieczora, a tu partner jeszcze ma "oczekiwania", to porozmawiaj z nim szczerze i upewnij się, że on naprawdę rozumie, że jesteś zarobiona. Poproś go, żeby Cię odciążył, bo to jest kluczem do Twojego ożywionego i spontanicznego podejścia do seksu.

Nam kobietom się wydaje, że sygnalizujemy takie rzeczy jasno, a ostatecznie się okazuje, że jednak nie dość jasno...

Gdyby problem oczekiwań rozmijających się z faktycznymi możliwościami kobiet co do energii na seks, to określenie "obowiązek małżeński" nie istniało by. Co można z tym zrobić? Spróbować wyrównać zmęczenie partnerów i wymagać też od męża.

Senior Member Awatar bananowaDama
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-02-27 zobacz kalendarz
    Tu nie chodzi o chęci, zmęczenie itd Też mam problem, bo nie mam ochoty, ale wiem jedno : żony ciągle określają seks jak obowiązek, jak coś co muszą zrobić i znowu patrząc na startujących mężów przewracają oczami.. czemu nie myślimy o seksie jak o PRZYJEMNOŚCI ? jak o czymś co odrywa od codziennego zgiełku ? przecież seks rozluźnia i dzięki niemu czujemy się szczęśliwsze ? A może po prostu źle nam w łóżku ?

Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Mama Dawidka
    A może to po prostu zwykły strach?-przed kolejną ciąża i jej następstwami-OBOWIĄZKAMI!A może po prostu nie potrafimy być takie jak kiedyś?Wiadomo ciało po ciąży się zmienia i nasze nastawienie psychiczne także-mamy więcej dystansu do siebie i do otoczenia ale czemu nie potrafimy czuć się dobrze w tych sprawach?

Senior Member Awatar alex123
    Mieszka w
    Francja, Polska
    Nie potrafie wyluzowac sie tak jak kiedys........ kiedys, gdy nie bylo dzieci.
    Teraz seks nie jest taki jak dawniej, ale tylko z mojej strony. Moj maz chcialby czesto i wszedzie gdzie sie da. A ja juz tak nie potrafie. Wszystko mnie rozprasza, nasluchuje czy dzieci sie nie budza, czy wylaczylam pralkei piekarnik, nawet zastanawiam sie nad lista zakupow na jutrzejszy dzien.
    Mysle o wszystkim, tylko nie o sobie. Nie skupiam sie na swoich przyjemnosciach ........... bo juz chyba nie potrafie. To , ze seks jest przyjemnoscia pamietam z czasow, kiedy pod poduszka nie znajdowalam resorakow dzieci .

Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Mama Dawidka
    "Mysle o wszystkim, tylko nie o sobie. Nie skupiam sie na swoich przyjemnosciach ........... bo juz chyba nie potrafie. To , ze seks jest przyjemnoscia pamietam z czasow, kiedy pod poduszka nie znajdowalam resorakow dzieci . "

I czy to jest właśnie cała kwintesencja "naszego" problemu?

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Nie ma czegoś takiego jak seks z obowiązku. Dla mnie to prymitywna metoda zaspokojenia potrzeb tylko i wyłącznie faceta.

Myślę, że każda matka, zmęczona matka - przechodzi dokładnie to samo.
    Ja lubię seks rano - ale to tez nie zawsze wychodzi, bo trzeba to robić bardzo,bardzo rano,kiedy wiemy, że nagle w trakcie nam się nie obudzi.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar bananowaDama
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-02-27 zobacz kalendarz
    Aleks, a próbowałaś jakoś podkręcić libido ? Na mnie działają opowiadania erotyczne, zawsze to coś i ochota też jest. Seks jest wyrazem uczucia i gdy on się kończy to do rozpadu związku też nie jest daleko.. bo osoby się po prostu od siebie oddalają, i jedyne co ich łączy to codzienne sprawy i dzieci..

Senior Member Awatar alex123
    Mieszka w
    Francja, Polska
    bananowaDama to nie jest tak, ze ja nie mam potrzeby seksu. Ja chce to robic, ale nie potrafie sie uwolnic od tysiaca innych mysli, ktore w tej chwili powinny byc gdzies daleko
    Jestesmy razem 11 lat i od 5 lat jestesmy rodzicami, uczucia miedzy nami sa wieksze niz na poczatku ale seks przestal byc przynajmniej dla mnie najwazniejszy.

Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Mama Dawidka
    Cytat Zamieszczone przez Pandora Zobacz posta
    Nie ma czegoś takiego jak seks z obowiązku. Dla mnie to prymitywna metoda zaspokojenia potrzeb tylko i wyłącznie faceta.

Myślę, że każda matka, zmęczona matka - przechodzi dokładnie to samo.
    Ja lubię seks rano - ale to tez nie zawsze wychodzi, bo trzeba to robić bardzo,bardzo rano,kiedy wiemy, że nagle w trakcie nam się nie obudzi.
    No właśnie zaspokajanie potrzeb tylko i wyłącznie faceta!=Sex z obowiązku przysłowiowa "Pańszczyzna"-Mój facet chciałby mnie zaspokoić seksualnie ale ja potrzebuję raczej zaspokojenia duchowego.Może kiedyś uda nam się wyrwać z tego stanu rzeczy i ponownie będzie cieszyło nas to co kiedyś a ile to potrwa? może do 18 dziecka??

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów