Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Kłykciny w ciąży.

Junior Member
    Patusia18

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-10-11 zobacz kalendarz

Kłykciny w ciąży :(

Czy któraś z was miała kłykciny ? Czy miałyście skierowanie na cc ? czy rodziłyście naturalnie ?
    Pozdrawiam.

Czekamy na Ciebie córeczko ;*

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    edaaa23

O mnie
    szczesliwa mamusia!
    hey patusia )
    1.08 trafilam na porodowke z rozwarciem i reg skurczami ... mialam rodzic naturalnie a w ostatniej chwili okazalo sie , ze mam klykciny!!! szok dla mnie, bo codzinnie od 27go bylam badana gin i nic nie stwierdzono...

udzodzilam przez cesarskie ciecie dla dobra maluszka !

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Patusia, czy lekarz nie zaproponował ci leczenia? Chcesz to tak zostawić az do porodu?

Junior Member
    Patusia18

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez asia Zobacz posta
    Patusia, czy lekarz nie zaproponował ci leczenia? Chcesz to tak zostawić az do porodu?
    17 sierpnia idę do ginekologa i zobaczę co mi zaproponuje...oczywiście chce coś z tym zrobić ! i to jak najszybciej....bo to wirus hpv który wywołuje raka szyjki macicy a moja prababcia na to umarła...

Junior Member
    Patusia18

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez edaaa23 Zobacz posta
    hey patusia )
    1.08 trafilam na porodowke z rozwarciem i reg skurczami ... mialam rodzic naturalnie a w ostatniej chwili okazalo sie , ze mam klykciny!!! szok dla mnie, bo codzinnie od 27go bylam badana gin i nic nie stwierdzono...

udzodzilam przez cesarskie ciecie dla dobra maluszka !
    Dziękuję za odp, podobno nie każdy lekarz chce robić cc z powodu kłykcin...a przecież to zagraża dziecku.

Senior Member Awatar aleked
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-03-04 zobacz kalendarz

kłykciny kończyste... what?

Witajcie,

łapiecie różne wirusy okolic intymnych podczas ciąży? U mnie jest jakaś masakra - jak nie drobna opryszczka to wspomniane w tytule kłykciny kończyste. Oczywiście stresuję się od razu, bo pojawiają się obawy dotyczące zagrożenia dzidziusia. Niby po wstępnych badaniach wszytko jest ok, ale zostałam skierowana do Poradni Schorzeń Sromu - mam nadzieję, że pomoże mi tam ktoś to wyleczyć...

Zastanawiam się czy mogę korzystać z morza i basenu - w piątek wyjeżdżam i takie tez uciechy na miejscu będą czekać...

Z tego co mi wiadomo to nie powinnaś korzystać z wymienionych przez siebie atrakcji...
    Miałaś może sprawdzane pH pochwy? Podobno w ciąży odczyn zmienia się czasem z kwaśnego na zasadowy i własnie dlatego mnożące się bakterie i wirusy, wywołują różne infekcje( nie wiem czy to tylko dotyczy pochwy, czy także okolic).
    Alicja - 30.11.2011r,14:42, 2300g, 50cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)
    Kornelia - 30.11.2011r, 14:44, 2360g, 49cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)

Agata - 30.11.2012r, 21:03, 4340g, 57cm, 10 pkt w skali Apgar, 40tc (SN)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleked
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-03-04 zobacz kalendarz
    Nie miałam robionych takich badań. 26go mam wizytę u mojej gin to wypytam. Wczoraj byłam awaryjnie u innej i nie zapytałam o kąpiele, zapomniałam. OMG, tydzień na wakacjach, a ja nawet do wody nie wejdę? Obawiam się, że nie wytrzymam...

Zapisałam się do ww. poradni, ale termin mam dopiero na 17.10 (wcześniejszy na 22.09, ale ja 23.09 dopiero wracam). Wiem tyle, że kobiety w ciąży są bardziej podatne na różnego rodzaju wirusy.

Administrator
    admin

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    administrator
    Jesteś pewna, że to kłykciny? Kłykciny pojawiają się 2–3 miesiące po stosunku z osobą zakażoną więc Twój partner tez prawdopodobnie ma tego wirusa więc powinniscie sie leczyć razem. Więcej na ten temat znajdziesz tu http://www.poradnikzdrowie.pl/seks/c...ych_37652.html

Member Awatar wusia
    Mieszka w
    Łaziska Górne/ Tychy
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2012-10-15 zobacz kalendarz
    Data
    15.10.2012
    Wpisów
    3

wymrażanie kłykcin w ciąży

Witam.
    Jestem w 7 tygodniu ciąży i w piątek mam mieć wymrażane kłykciny.
    Czy któraś z was miała przeprowadzany ten zabieg?
    Czy jest bezpieczny dla dziecka?
    No i czy jest bolesny?
    Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam
    Wusia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów