Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Odparzone wargi sromowe u 9 miesiecznej dzeiwczynki

Senior Member
    miska1234

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 3 grudnia 2012

Odparzone wargi sromowe u 9 miesiecznej dzeiwczynki

Witam. Moja coreczka jutro ma 9 miesiecy...
    Mam problem dzis strasznie poplakiwala i katastrofa byla przy zmianie pileuchy, corka w ogole nie chciala sie dotknac... Wargi sromowe tak zaczerwienione... A na pieluchach nie oszczedzam i zmieniam jej czesto... Ale mimo tego takie odparzenie ;( corka dopiero sie uspokoila jak jej podalam lek przeciwbolowy IBUM... Jestem teraz w Niemczech i znacie moze jakies produkty ktore jej ulza ? Jak jej to nie zniknie to oczywiscie sie wybieram z mala do lekarza... Zrobila dzisiaj dwie luzniejsze kupy i wydaje mi sie ze to przesto, teraz zabkowanie itp...

2. dzieckozakupy.pl
    Administrator Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    To pewnie typowe odparzenie, na które powinno pomóc wietrzenie pupy i smarowanie kremami z tlenkiem cynku. Ale jeśli nie zniknie, to pokaż to lekarzowi, bo może przyplątała się jakaś infekcja drożdżakowa (takie małe dziecko łatwo zarazić, wystarczy przewijać nie umywszy sobie uprzednio rąk)

Senior Member Awatar Nadulina
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-12-02 zobacz kalendarz
    Polecam sudocrem, podobno bardzo skuteczny. Mam synka, więc nie wiem dokładnie jak to jest z dziewczynkami. Ale ogólnie pieluszki jednorazowe mają w sobie tyle chemii,że się nie dziwię, to wcale nie musi być wina biegunki.

Junior Member
    mariolalenka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-09 zobacz kalendarz
    Sudocrem jest najlepszym kremem na odparzenia. Nie wywołuje podrażnień, ponieważ jest hipoalergiczny, więc bez problemu możesz go stosować u niemowlaka. Najbardziej opłaca kupić się opakowanie 400g Kiedy oparzenia już minął i tak warto smarować skórę dziecka, aby zapobiec następnym.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 21-04-17 o 09:42

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez miska1234 Zobacz posta
    Witam. Moja coreczka jutro ma 9 miesiecy...
    Mam problem dzis strasznie poplakiwala i katastrofa byla przy zmianie pileuchy, corka w ogole nie chciala sie dotknac... Wargi sromowe tak zaczerwienione... A na pieluchach nie oszczedzam i zmieniam jej czesto... Ale mimo tego takie odparzenie ;( corka dopiero sie uspokoila jak jej podalam lek przeciwbolowy IBUM... Jestem teraz w Niemczech i znacie moze jakies produkty ktore jej ulza ? Jak jej to nie zniknie to oczywiscie sie wybieram z mala do lekarza... Zrobila dzisiaj dwie luzniejsze kupy i wydaje mi sie ze to przesto, teraz zabkowanie itp...
    wietrzenie i mąka kartoflana!

Senior Member Awatar Neri
    O mnie
    Mama niezwyklej trojki !!!!
    Z tą mąką ostrożnie. Może podraznic miejsce intymne, ,,wejść ,, tam gdzie nie powinna. Proponuję częste wietrzenie , przemywanie warg sromowych tylko woda (a nie chusteczkami) . I nanieść cienką warstwę Sudocremu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów