Strona 726 z 2275
Pokaż wyniki od 7,251 do 7,260 z 22748

Kwietniówki 2014

Senior Member
    kalinosia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-03-27 zobacz kalendarz
    to chyba my kwietniowki 2013 bylysmy jeszcze bardziej rozgadane bo bylo ponad 5000 stron, a do tego jeszcze dzxiewczyny pozniej czesc postow usuwaly

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar wiolet86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-24 zobacz kalendarz
    A ja mam zryw i piore, piore i sprzatam... Chyba wije nasze gniazdko:-)

Senior Member Awatar Natuśka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-06 zobacz kalendarz
    daria tak na dobrą sprawę to za poród w terminie niektórzy lekarze przyjmują nawet 36/37 tydzień także mnie już trochę przeraża fakt że za 2, 3 tygodnie mogę zacząć rodzić i będzie to całkowicie normalne dlatego trochę już zaczynam nerwowo wszystko ogarniać

Senior Member Awatar poprostumadzia
    Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-04-12 zobacz kalendarz
    Poszłam do lekarza, zbadał. To jeszcze nie poród, ale jak sie nasili albo zwiększy częstotliwość to mam sie zgłosić. Mój ginek zaraz do domu idzie, wiec teraz to juz do jutra muszę wytrzymać.

Senior Member Awatar Blabla
    O mnie
    Jetem mamą i tak sobie gadam :)
    Laski ciaza mnie rozbraja..... wypluskalam sie w wannie, ogarnelam sie bo jutro wizyta i co? i jestem taka zmeczona jakbym z 5 ton piasku przerzucila hehe a mialam chatke ogarnac......

Kalinosia hehe czyzbys pisala do nas z pracy??

Natuska z tymi nosidelkami to niektore sa drogie i z dobrej firmy a nadal nieodpowiednie dla dziecka. Zwroc uwage zeby material pod dupka i w kroku dziecka byl dosc szeroki i siegal po kolanka. Dzieki temu jak dziecko zalozysz to nie wisi na waskim pasku w kroku, tylko ma pozycje jakby siedzialo - nozki i bioderka szeroko tzw pozycja zabki my mielismy dwa nosidelka i zadne sie nie nadawalo do uzytku takze nie uzywalam tylko oddalam, bo mielismy pozyczone/darowane

Agnienia no w porownaniu z innymi miesiacami malo produktywne jestesmy ale to chyba tez nas za duzo nie ma, bo wiekszosc mam tylko czyta a nie pisze - Niedobre WY

Poprostumadzia Ty sie nie wyglupiaj, mialas czekac min do 34 tyg jeszcze pare dni Ci zostalo. Trzymaj sie dzielnie. A co do noszenia to moj zabek mial zwykle raczki w gorze w chuscie, sam sobie je wyciagal.

O mnie
    Daria hehe ale przeciez meza zawsze mozesz zaspokoic a poza tym u Was zakazu nie ma, to chociaz troche sie posmyrajcie pod kolderka, od razu Wam bedzie lepiej ja wlasnie chuste bardzo wykorzystywalam zima, malego sobie platalam chusta na ciuchach, a na nas obu zakladalam moja kurtke, nie bylam w stanie sie dopiac, ale maly byl w kombinezoniku a mnie grzal od przodu, takze spokojnie dawalismy rade, jak bardziej wialo to trzymalam kurtke i nas okrywalam. Mysle ze teraz nie bede miec problemu bo mam kurtke ciazowa takze palnuje ja wykorzystac w kolejnej zimie tez A jeszcze co do nosidelek to ja tez zobacze jak mi z ta chusta idzie i nadal sie nastawiam ze moze i tak nosidelko kupimy bo wtedy tatus moze malego troche ponosic a nie tylko ja a w chuste mi sie opetac nie da

Senior Member
    kalinosia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-03-27 zobacz kalendarz
    Blabla tak pisze z pracy teraz mam okres posuchy w pracy i mam wiecej czasu ale za 20 minut ide juz do domu do mojej Łusi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar poprostumadzia
    Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-04-12 zobacz kalendarz

Senior Member Awatar ola1144
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-04-18 zobacz kalendarz
    Blabla- czuje sie opierdzielona przez Ciebie... :P :*

O mnie
    Poprostumadzia wlasnie tak zerkneam na Twoje nosidelko i to jest wlasnie jedno z tych ktorych nie zaleca sie dla dziecka

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów
Izabela Tyszka
Izabela Tyszka instruktorka fitness

Rowerek stacjonarny

Karolina Solecka-Rzytka
Karolina Solecka-Rzytka psycholog, psychoterapeutka

Jem w stresie

Iwona Słowińska
Iwona Słowińska mgr inż. żywienia człowieka, psychodietetyk

ciąża a karmienie

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz: