Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

żylaki

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Pisaliśmy o tym w sierpniowym M jak Mama. Zabiegi dopiero po zakończeniu laktacji, a tymczasem maść z kasztanowca i arniki

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Dinka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez gonia7777 Zobacz posta
    Pisaliśmy o tym w sierpniowym M jak Mama. Zabiegi dopiero po zakończeniu laktacji, a tymczasem maść z kasztanowca i arniki
    Ja cały czas będę się upierać przy tym, że to od początku dobrze żeby było prowadzone przez lekarza. Wszyscy myślą, że to tylko żylaki, a tak naprawdę leczenie żylaków czasami jest bardzo trudne szczególnie jak są już zaawansowane. Koleżanka teraz jeździ do .kriocentrum także napiszę jak rezultaty, a przyznam, że ma dość znaczną pajęczynkę na nogach.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 08-03-17 o 11:59

Administrator Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Oczywiście, lekarz powinien obejrzeć żylaki jeszcze w trakcie ciąży, ale jakiekolwiek działania (poza przepisaniem maści) będzie mógł podjąć dopiero po zakończeniu okresu karmienia.

No po to się idzie do lekarza, żeby to on zadecydował czy dopiero po okresie karmienia będzie można rozpocząć przyjmowanie takich maści. Jescze jakby ktoś chciał sobie porównać inne miejsca, w których zajmują się leczeniem takich schorzeń to niech sobie zobaczą -ja póki co jestem zadowolony.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 15-11-16 o 15:06

Member Awatar Karmelcia
    Mieszka w
    Warsaw, Poland, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-03-13 zobacz kalendarz
    Z żylakami w ciąży niewiele można zrobić. Ja za swoje zabrałam się dopiero po porodzie. W Luxmedzie zrobiłam zabieg skleroterapii - koszt 500zł, wiec nie są to jakieś kosmiczne ceny, a nogi od razu się zmieniły. Jak nie skleroterapia, to lekarz zawsze doradzi co będzie najlepsze, a wiem, że u nich w szpitalu mają kilka metod usuwania żylaków.

Krem anty-żylakowy to antidotum na między innymi zmniejszenie zastoju żylnego oraz usprawnienie pracy zastawek żylnych.

Wyciąg z motylicy, jak również jad pszczeli to rzeczywiście wybitne odczynniki.

Pajączki i zakrzepica są zasadniczo niemiłą dolegliwością.

Jest do kupienia jednak wiele środków służących, by powściągać tego charakteru schorzenie.

Kremy są dobre ale jeśli ktoś już ma żylaki to za bardzo nie pomogą. Mogą dać lekką ulgę oraz przeciwdziałać tworzeniu się nowych żylaków. Jednak na pewno nie usuną ich tak więc nie pisz głupot.
    Jest kiolka sposobów na usunięcie żylaków. Są to
    operacyjne
    skleroterapia
    oraz laserowe usuwanie żylaków
    http://clinicadermatologica.pl/dzialy/zabiegi-laserowe/

Dodam,że zabiegi powinny być dobrane przez lekarza.
    Ostatnio edytowane przez mzmz ; 09-05-17 o 13:08

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Administrator Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Ale chyba nie w trakcie ciąży, prawda?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów