Ankieta: Jakie jest twoje wesele marzeń?

Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 46

Weselne trendy

Weselne trendy

Czy waszym zdaniem wesele może obejść się bez kamerzysty? Widać że coraz więcej par decyduje się na takie rozwiązanie. Moim zdaniem wideofilmowanie jest bardzo ważna pamiątką z jednego z najważniejszych dni w życiu. Jak dla mnie kamerzysta na weselu to podstawa, a jakie jest wasze zdanie na ten temat?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar KarolaK
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą bliźniaków - chłopcy urodzili się 28.03.2012
    Nie miałam kamerzysty - uważałam i uważam to za zbędne
    w zupełności wystarczy fotograf
    36+6 tydz. 28.03.2012, CC, Filip 3300g, 51cm i 10p Apgar, Jarek 1980g, ok 47cm i 2p Apgar

https://www.facebook.com/FitTwinsowaMama?ref=hl Fit Twinsowa Mama

Senior Member Awatar mavrolaczek
    O mnie
    Jestem mamą, będę mamą.
    Na weselu kamerzysty sobie nie życzyłam i miało go nie być. Denerwuje mnie, że chodzi za młodymi i gośćmi, "zagląda" w talerz, świeci lampą po oczach a i w tańcu niejednokrotnie przeszkadza. Poza tym wiem, jak wygląda oglądanie filmu z wesela - widzi się go raz, góra dwa a później kurzy się na półce.
    Jak dla mnie wydatek, który można sobie darować.
    Niestety, u mnie kamerzysta się pojawił - teściowa "zafundowała" mi taką niespodziankę. Dość jasno i dostanie poinformowałam i ją i jego, że sobie nie życzę aby uwiecznić mnie na filmie. Jak sobie teściowa kamerzystę zamówiła, to niech ją kręci - w efekcie ona się obraziła a on próbował zrobić film z wesela na którym nie ma młodej :P
    Ubaw po pachy i tym oto sposobem moje własne wesele jest "w top 5 najgorszych dni mojego życia"

Senior Member Awatar F4rba
    Mieszka w
    Koszalin
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-10-16 zobacz kalendarz
    Nie mieliśmy kamerzysty, dla nas to był zbędny wydatek. Nawet po znajomych widzę, że większość sięga po zdjęcia, a płyta z weselem/plenerem ślubnym idzie w odstawkę. Łatwiej oglądać zdjęcia jednak.

Senior Member Awatar ZielonaMysz
    Mieszka w
    Gdańsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-14 zobacz kalendarz
    Też nie miałam kamerzysty. W ogóle nie miałam typowego wesela, był ślub, potem obiad dla najbliższej rodziny, a później impreza w klubie dla znajomych. Były zdjęcia i starczy. Też nie miałam zamiaru dawać się filmować ani potem tego oglądać. Zdjęcia chętnie sobie wyciągam od czasu do czasu, ale kto ma czas i ochotę oglądać kilkugodzinny film ze ślubu i wesela? Nuuuuuuda.
    Wesele jest (albo bywa) fajne jak się na nim jest, poje się i popije i trochę potańczy do przaśnej muzy (oby niezbyt przaśnej, bo "jesteś szalona", "kaczuchy" czy "cudownych rodziców mam" to dla mnie bariera nie do przejścia), ale oglądać to?
    Fotograf na weselu, tak, to podstawa, ale kamerzysty ani przez sekundę nie rozważałam i nikt na szczęście nie wpadł na to, żeby mi fundować takie niespodzianki

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Też nie miałam kamerzysty i tak jak mavrolaczek nie chciałam mieć, bo nie czułabym się swobodnie. Człowiek i tak jest wystarczająco spięty, a jeszcze miałby z tyłu głowy cały czas myśl, jak będzie wyglądał na filmie.

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    to ja będę wyjątkiem, jestem za kamerzystą na weselu, zdjęcia nie oddają tak uroku tych chwil, miło jest potem usiąść i obejrzeć jak było się pięknym i młodym :P w ogóle nie odczułam by kamerzysta chodził za nami krok w krok lub był natarczywy, bardzo dyskretnie kręcił film, z czego zgrał bardzo fajną całość, wspomnienia się zacierają z czasem a film zawsze można odtworzyć.teraz nie kręci się już 3-4 h filmów które nudzą się po pierwszej godzinie oglądania, nagranie jest krótkie, kościół "bardzo fajnie grał urywkami"a nie cała mszę słowo w słowo jak to kiedyś robili, jeśli nagrani ejest fachowo zrobione to naprawdę warto zainwestować w tę pamiątkę. takie jest moje zdanie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    bladymargot

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-04-09 zobacz kalendarz
    Ja miałam bez kamrzysty. I tak nikomu by się nie chciało wracać do oglądania filmu. A zdjęcia miło przerzucić w albumie. I szybciej

Senior Member Awatar ZielonaMysz
    Mieszka w
    Gdańsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-14 zobacz kalendarz
    A ja uważam, że zdjęcia właśnie dużo lepiej oddają urok ślubnych chwil niż film. Tu ktoś charknie, tam ktoś inny zrobi głupią minę. A zdjęcia to wybrane kadry, najlepsze z najlepszych, śmieszne, wzruszające, wyszukane dokładnie najciekawsze momenty.
    Poza tym nienawidzę nagranego własnego głosu, tylko bym się denerwowała, słysząc się na filmie

Hahahaha... chyba każdy tak z nas ma, że oglądając film ze sobą to od razu nie może patrzeć... wygląda się grubiej na filmie i w ogóle jak debil... taką zawsze mamy samokrytykę ja też mam samego fotografa

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów