Strona 1 z 9
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 82

Tanie i sprawdzone sklepyinternetowe z art dla dzieci mamy itp.

Junior Member
    lila26

Mieszka w
    sierakowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2010-12-08 zobacz kalendarz

Tanie i sprawdzone sklepyinternetowe z art dla dzieci mamy itp.

Witam mamusie

Szukam dobrych i tanich sklepów internetowych, bo nie mam cazsu latać po sklepach.
    Ja mogę wam polecić sklepik który istnieje od niedawna ale cieszę się. że go znalazłam.
    www.ebambino.pl
    Mają duży asortyment różnych firm,
    -rzeczy dla dziecka pieluszki, mleko, kosmetyki, obiadki itp
    - płyny potrezbne w domu
    - art. higieniczne dla kobiet
    No a ceny?! Same spójrzcie , jak dla mnie niskie.
    Ceny pieluszek zaskakują a na dodatek mają taką skarbonkę i oddają 3 % ceny za zakup pieluszek. I można je wydać na następne zakupy.

A wy macie jakieś sprawdzone sklepy? Dla mamy cieniącej czas i pieniądze??

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    ewka_m16

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-10-31 zobacz kalendarz

Dobry sklep z odzieżą ciążową i nie tylko znajdziecie tutaj:

http://www.sweetmama.pl/?

Polecam, bo odzież jest naprawdę dobrej jakości w przystępnych cenach!

Pozdrowionka.

Senior Member
    Mama899

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-24 zobacz kalendarz
    oo dziękuje za ten adres bardzo fajna odziez

Ja również polecam stronę www.sweetmama.pl. Ostatnio zamówiłam sobie u nich przepiękną, elegancką sukienkę, która przyda mi się na eleganckie wyjście w gości, oto ona: http://www.sweetmama.pl/sukienki-cia...ba-czarny.html. Zajrzyjcie na tą stronę. Jest tam wiele ciekawych, praktycznych, oraz eleganckich strojów dla przyszłych mam.

Witajcie drogie mamy Nazywam się Iza i co prawda dopiero planuję dołączyć do Waszego grona, ale od jakiegoś czasu w mojej głowie pojawił się plan stworzenia sklepu internetowego poświęconego tylko i wyłącznie Wam... Szukając podobnych miejsc, zauważyłam, że w większości przypadków sklepy dla kobiet w ciąży skupiają się na dzieciach...oliwki, kremy itd... ale Wy też przecież jesteście ważne i w tym pięknym okresie, jakim jest ciąża również powinnyście wyglądać i czuć się wyjątkowo!!! Chciałabym się od Was dowiedzieć, czy gdyby powstał sklep, oferujący kosmetyki i produkty tylko dla Was (oczywiście tylko i wyłącznie takie, które nie szkodzą maluszkom ), to czy korzystałybyście z jego usług? Jakie produkty chciałybyście w nim kupić? Może chciałybyście, aby jakąś linię produktów wprowadzić na polski rynek, aby była dostępniejsza? Jakie inne produkty, poza kosmetykami, chciałybyście zobaczyć w takim sklepie? Może słodycze przeznaczone specjalnie dla Was, opaski przeciw mdłościom, inne gadżety? W kilku numerach "M jak mama" widziałam kilka razy artykuły na temat tego typu produktów (np. nr 5/2012 i 9/2013). Czy któreś z nich szczególnie przypadły Wam do gustu? Proszę, podzielcie się ze mną swoimi uwagami, a jeśli mój pomysł wypali i uda mi się otworzyć mój wymarzony sklep, to z pewnością otrzymacie rabaty na zakupy w nim Piszcie wszystko, co tylko przyjdzie Wam do głowy Pozdrawiam serdecznie, Iza

Senior Member
    Mama899

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-24 zobacz kalendarz
    polecam wam sklep internetowy www.sisibabycare.pl znajdziecie w nim wszystko co jest potrzebne dla waszego maluszka w bardzo atrakcyjnych cenach sama tam kupowałąm więc serdecznie polecam

Junior Member
    _Lena_

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-05-16 zobacz kalendarz
    Witam, ja polecam www.ibobo.pl można tam nabyć pampersy, proszki, płyny do prania i wiele innych rzeczy potrzebnych dla naszych maluchów. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez _Lena_ ; 04-02-14 o 15:53

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    dzięki za wszystkie sklepy

Nowe życie, w nowym świecie - moja historia na blogu http://reklamywsieci.bloog.pl/.
    Ostatnio edytowane przez SzefLeanne97 ; 15-06-15 o 17:49

Dzięki za linki, na pewno się przydadzą

Senior Member
    sisibabycare_pl

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-12-17 zobacz kalendarz
    czy znacie jakiś sprawdzony sposób na rozstępy ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów