Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Sen o dziecku

Senior Member Awatar Kawka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa mama dwójki

Sen o dziecku

Witam wszystkich,

Jestem ciekawa, czy śniło Wam się, że będziecie mieli dzidziusia?
    Mi się śniło, że szłam obok klasztoru. Tam duży, złoty pies (jakby labrador) złapał mnie za rękę i poprowadził do zawiniątka. Popatrzył się na mnie z miną "zajmiesz się tym dzieckiem, bo ja nie jestem w stanie?" Ja natychmiast chwyciłam je i przytuliłam do siebie i ze wzruszeniem odpowiedziałam tak.
    Mojej mamie też się śniło przed ciążą ze mną i z bratem

Czy też tak miałyście?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Tak. Nie raz mi się sni, że rodzę drugie dziecko.
    Raz mi się śniło, że urodziłam bliźniaki - nagle i nawet pieniędzy na wyprawkę nie miałam odłożonej.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa mama dwójki
    Mi chodzi o taki sen zwiastujący ciążę

Senior Member Awatar mavrolaczek
    O mnie
    Jestem mamą, będę mamą.
    Mi kilka razy przed zajściem w ciążę śniło się, że mam dziecko. Bardzo tego nie lubiłam, przygnębiały mnie te sny. Nie traktowałam tego jako zapowiedzi ciąży a raczej przejaw moich niespełnionych pragnień.
    Później, w pierwszych miesiącach ciąży, kilka razy śniły mi się "złe rzeczy" - na szczęście żadna z nich się nie sprawdziła.

Są kobiety, które w jakiś sposób od pierwszych dni wiedzą, że są w ciąży. Znam dwie, które od razu wiedziały, że będą miały dzidziusia - mimo że żadne badanie nie było w stanie tego faktu wykryć Zapewne ta wiedza też może być wyrażona poprzez sny To chyba wynika z dużej wrażliwości albo intuicji, sama nie wiem. Taka fajna, tajemnicza sprawa

Senior Member
    Mama899

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-24 zobacz kalendarz
    snu nie miałam ale często mi się śniło że nasz mały wypada z łóżka

Senior Member
    MisiaD

Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem mamą dwóch urwisów
    mnie się sniło że jestem w ciąży ale nie jak w niej byłam a nie wiedziałam...teraz często sni mi się że mój Kacperek sam w domku zostaje cały dzień, głodny z przesiusiana pieluszką a ja mam problem bo np tramwaj nie przyjeżdża...okropne są te sny i kilka razy takie miałam

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez Kawka Zobacz posta
    Mi chodzi o taki sen zwiastujący ciążę
    Ja dziękuję bardzo jakby to miał być sen zwiastujący.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa mama dwójki
    Sny, o których piszecie, to raczej obawy podświadomości. Jak byłam w ciąży, to mi się śniło, że byłam w ciąży. Teraz zdarza mi się śnić, że córeczka płacze, więc kładę ją obok siebie i boję się, że zasnę, a ona spadnie

Mojej mamie się śniło, podobnie jak mi, że dostanie pod opiekę dziecko, jeszcze zanim dowiedziała się o ciąży.

Ja po tym moim śnie miałam przeczucie, że noszę w sobie życie. Raz podbiegłam kawałek do autobusu i brzuch zaczął mnie boleć. Pogłaskałam go i pomyślałam "Przepraszam Cię, moje maleństwo, już nie będę biegać" i przestało boleć. Kilka tygodni później dopiero zrobiłam test i wyszedł wynik pozytywny

Poza tym słyszałam, że Matkę z Dzieckiem zawsze łączy więź podświadomości, dlatego Mama wie, czego Dziecko potrzebuje po płaczu, a później co Dziecko ukrywa.

Senior Member Awatar Ashley88
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-08-09 zobacz kalendarz
    Mi się nie śniło ale moim 2 znajomym i mojej mamie, że będę w ciąży no i proszę - jestem

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa mama dwójki
    To gratulacje! mi się śniła koleżanka z dzieckiem, mam nadzieję, że to ona będzie w ciąży, a nie ja :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów