Strona 615 z 5230
Pokaż wyniki od 6,141 do 6,150 z 52291

Mamusie, marzec 2014

Senior Member Awatar ninette
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-04 zobacz kalendarz
    Aga a mogłabyś podać przepis na strogonoffa? mam kawał wołowiny zamrożony, to może zrobię

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar CzarnaAga
    Mieszka w
    Gdansk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-07 zobacz kalendarz
    Malinko ... przesliczny brzusio
    ........
    ja przed ciaza nie mialam ani wkleslego ani wypuklego pepka taki normalny... teraz zrobila mi sie tulejka jak to moj Maz mowi i czesto wlasnie do pepka cos gada jak by to jakis glosniczek do maluszka byl. czarnej lini jeszcze nie mam.

brodawki na piersiach ogromne! tez mi sie to nie podoba. poki co nie sciemnialy.

Zanetko tak ja sie tak czuje... moze jeszcze nie dynie ale melona na pewno i mam wrazenie jak bym miala podwojny tylek

Senior Member Awatar Vivien
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-03-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ninette Zobacz posta
    to ja jakaś dziwna jestem..
    ani mi cycki nie urosły (szkoda)
    ani nie mam linii
    ani ciemniejszych włosków
    A ja mam zupełnie odwrotnie:

cycki urosły i w końcu je mam !!!!( cieszę się póki mogę )
    i krecha również coraz bardziej widoczna
    tylko te włoski się nie wpasowują

Mieszka w
    Gdansk
    O mnie
    jasne

miesko kroje drobniej niz na normalny gulasz... w paszeczki jak do chinskiego dania { szybciej robi sie miekkie i przyjemniej sie je takie cienkie} podsmazam na malej ilosci oleju jak sie zarumieni zalewam woda, dodaje kostki, ziele, pieprz ostra papryke itp tylko nie sole bo od tego trwadnieje miesko.
    cebulke i czosnek kroje w kosteczke podsmazam a pieczarki w talarki i dusze do momentu az ucieknie woda.
    do miesa dodaje cebule i tak dlugo gotuje az miesko jest prawie miekkie ... potem dodaje pieczarki i troche przecieru pomidorowego. i tak jeszcze dusze az mieso bedzie sie rozplywalo w ustach. pod koniec jesli trzeba dosalam.

zazwyczaj robie strogonoffa na czerwonym winie ... mieso ma niesamowity winny smak i szybko kruszeje. ale nie mialam otwartej butelki no i ja zamierzam zjesc troszke tego mieska ze wzgledu na anemie wiec sobie podarowalam wino{ choc i tak alkochol by wyparowal ale po co kusic}

Senior Member Awatar aisza
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-03-02 zobacz kalendarz
    Witam mamusie. Ja po wczorajszej wizycie u mojej ginekolog i miałam akurat usg. Wszystko w porządku , wczoraj w 23 tygodniu i 3 dniach mała ważyła 642 g rośnie nam księżniczka. Uśmiałam się trochę, jak położna chciała tętno małej sprawdzić ,to dobre 5 minut jak nie więcej się natrudziła, tak się wierciła nasza kruszynka. Dostałam też skierowanie na morfologię, mocz i tą sławną glukozę, ja mam na 75 g, ale zrobię 19 , bo mąż ma wtedy wolne i bliżej do wizyty na 27. Dużo już macie dziewczyny ciuszków dla swoich skarbów, ja też w następnym tygodniu muszę się wybrać trochę poszaleć, co prawda dostałam trochę rzeczy od brata i bratowej męża, ale są trochę większe i tak się cieszę będą na później zresztą, jak pomyśle ile trzeba dzidziusiowi, to wszystko się przyda. Ja też teraz pomykam tylko w leginsach tak najwygodniej. Rybencja zazdroszczę Wam już tych wakacji, my się chyba wybierzemy na parę dni nad Solinę jeszcze z bratem i bratową męża i ich teraz prawie rocznym Karolkiem, będzie wesoło z dwoma bobasami, bo to w miarę niedaleko od moich teściów, więc i trochę do nich. Chrzest też myślałam koniec maja, czerwiec, początek lipca i pewnie jakoś tak zrobimy, będzie cieplutko. Ja dziś na obiadek zjadłam placki ziemniaczane z gulaszem i sosem z jogurtu naturalnego z czosnkiem, to miała mała tam smaki haaa. Miłego dnia i smacznego obiadku

Mieszka w
    Gdansk
    O mnie
    super Aisza... piekne wiesci Nam przynosisz.... kolejna ksiezniczka... yupi!!!

Senior Member Awatar aisza
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-03-02 zobacz kalendarz
    A co do pępka to też mam głęboki ale lekko podniósł się do góry, kreskę mam tylko bardzo leciutką, cycki też się na początku trochę uwypukliły, jednak teraz już na razie stoją w miejscu tylko sutki duże i też mi się średnio podobają.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Natalia127
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-22 zobacz kalendarz
    Data
    27.03.2014
    Super rośnie Ci dziewczynka Aisza Fajnie, że w tym miesiącu masz kolejną wizytę, ja dopiero 3 grudnia niby to niedaleko ale już się doczekać nie mogę

Senior Member
    Malwika

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-03-09 zobacz kalendarz
    ja nie wiem, jak u was, ale ja czuje ze ten czasu teraz tak szybko leci, dopiero byl poniedzialek i czekalam na wtorkowa wizyte, a teraz juz jest czwartek. weekend zleci mi niesamowicie szybko, bo od jutra zaczynamy szkole rodzenia. i pozniej w sobote jeszcze do poludniai tak do konca miesiaca. a w tygodniu to ciagle jkies szperanie po necie i szukanie wyprawki dla maluszka. naprawde magiczny czas a jak swieta nadejda to dopiero pieknie bedzie, a brzuszki nasze beda juz na pewno duuze i beda sie pieknie prezentowac przy wigilijnym stole

Senior Member Awatar Honorcia:)
    Mieszka w
    Podlasie
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-03-04 zobacz kalendarz
    i ja mam wizytę we wtorek teraz będe mieć co dwa tygodnie bo muj gin zwolnienia wystawia co 2 tygodnie( wiadomo kasa)
    jak o tych wizytach to mi odrazu przypomina sie moja pierwsza wizyta na usg! Oczywiście piękne dwie kreseczki na teście, test beta hcg pozytywny , radośc niesamowita i wizyta u gina... a tu.. człowiek( wizyta prywatna)którego nazwisko nie zapomne do końca życia po badaniu stwierdza, że oczywiście jest pęcherzyk ale.. zarodka nie ma...tak się zdarza, są miliony przyczyn, wczesne poronienie, on ma takich przypadków miliony , żebym się nie obwiniała, tak się zdarza, trzeba zrobić łyzeczkowanie za 2 tygodnie i za 3 miesiące możemy się starać znów!Za 5 dni zaprasza na wizytę, żeby potwierdzić diagnzę ale on daję 5 % szans ze cokolwiek się zmieni do tego czasu. Ile ja się wypłakałam w tym gabinecie!! Powiedział ze jeżeli w poniedziałek okaże się że jednak zarodek jest to za każdą łże mnie przeprosi, ale żebym się nie nastawiała tylko się pogodziła z tym. Matko ile ja wypłakałam ! szok!! Mąż płakał, ja płakałam, cały wieczór , cała noc... od samego rana patrzałam w niebo i żegnałam się z moją mała istotka....
    po pracy mąż wsadził mnie w samochód, zabra mnie do ginekologa w innym mieście z najlepszym sprzętem w województwie( podobno i co?? pierwsze zerknięcie na ekran a tam... bijące ładnie serduszko! Dziewczyny lekarz ten nie dał wiary jak tamten mógł tak się pomylic!! Zwłaszcza że to nie była wczesna ciąża, a juz późniejsza, gdzie dla Oleńki biło serce!!
    Nerwy odchodziły mi cały tydzien!! wizyta kontrolna po tygodnu, wszystko dobrze..ale krwiak obok łożyska. Według lekarza na tle nerwowym choć przyczyn mogłoby być tysiące. A dziś juz 23 tydzień....
    Oczywiscie bylismy u tamtego gina co mi dał taką diagnozę, przepraszał i stwierdził ze się nie myli ten co nic nie robi...żalu nie mam do niego, choć w miejscowosci gdize on przyjmuje nie będe rodzić choćby mnie siła tam wieźli...
    najważniejsze że Oeńka jest z nami, choć jeszcze 4 miesiące temu yślałam o najgorszym..
    ale się rozpisałam...

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów
Izabela Tyszka
Izabela Tyszka instruktorka fitness

Rowerek stacjonarny

Iwona Słowińska
Iwona Słowińska mgr inż. żywienia człowieka, psychodietetyk

Prawidłowość jadłospisu u 17 miesięcznej córki

Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

prężenie się dziecka