Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

A może lista sklepów nie przyjaznych kobietom w ciąży i z dziecmi???

Senior Member Awatar Monniq
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2012-01-08 zobacz kalendarz

Exclamation A może lista sklepów nie przyjaznych kobietom w ciąży i z dziecmi???

Witam

W sobote wybrałam sie z synkiem do sklepu na ulicy Wolskiej w Lublinie, żeby kupić 2 dzbanki na soki lub wode,dzien był bardzo gorący a ja nie miałam z kim zostawić dziecka.
    Wniosłam wózek po schodach,po czym zabrałam sie za robienie zakupów,trwało to wszystko niecałe 10 minut,bo maluch w wózku zacza sie niecierpliwic,zatem udaliśmy sie do kasy.Ponieważ przy kasie stala jedna osoba ktora była obslugiwana,postanowilam nie tarabanic sie na prawą strone z wózkiem i nie tarasować wejścia,zanim ta Pani odeszła po owej prawej stronie zrobiła sie kolejka 6-osobowa,a PANI EKSPEDIENTKA ze złośliwa miną i takowym tonem głosu oznajmiła mi że kolejka jest po prawej stronie i abym udała sie na jej koniec.Wiec spokojnie przecisnelam sie przez tych wszystkich ludzi którzy uporczywie gapili sie w sufit,potracilam jakas wystawe i stanelam na koncu.Postanowiłam sie nie klucic i odczekac spokojnie,ale kiedy dotarłam do kasy,PANI EKSPEDIENTKA nie zaszczyciła mnie nawte spojrzeniem czy tez słowem,w milczeniu czekała az zaplace rachunek.Nie wytrzymałam i zapytałam grzecznie czy zawsze wypycha z kolejki matki z dzieckiem na co Pani mnie zignorowała i przeszla do nastepnej osoby
    Kochane M jak Mama a może by tak zrobić liste nieprzyjaznych miejsc dla matek??? Jakas wielka czerwona naklejke z przekreslonym wózkiem??,Wtedy wiedziałybysmy gdzie napewno nie wchodzic.
    Ja naprawde nie domagam sie specjalnego traktowania,jedynie szanowania i traktowania mnie jak człowieka.Zapewniam was ze gdybym znała imie i nazwisko PANI EXPEDIENTKI nie zawachałabym sie go tu umieścić.!!.A dodam że obsługa w tamtejszym sklepie zawsze była niezwykle uprzejma,i pomocna. Czyzby cos sie zmieniło?.

JESTEM PROSTYM PYTANIEM TY JESTES NA NIE ODPOWIEDZIA

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Monniq
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2012-01-08 zobacz kalendarz
    widze że ten temat nie jest nikomu bliski.
    To dobrze, że macie tyle szczescia i trafiacie na uprzejmych ludzi.
    Pozdrawiam

JESTEM PROSTYM PYTANIEM TY JESTES NA NIE ODPOWIEDZIA

Senior Member Awatar madziula
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-05-18 zobacz kalendarz
    Ja w Lublinie unikałabym sklepów AGD EURO RTV. Niestety będąc już w zaawansowanej ciąży byłam bardzo brzydko potraktowana i czekałam na obsłużenie mojej sprawy aż 1,5 godziny. Z resztą tam zawsze jest dupna obsługa. Sklepy 5-10-15 i te wiecznie plotkujące ekspedientki. Nie dziwię się, że w Plazie musieli zamknąć ich sklep. Przy takiej obsłudze to i H&M by poszło z torbami. Sklep Baby Fant... Porażka. Jestem dość wymagającą klientką bo sama przez długi czas pracowałam w handlu i pod względem kontaktu z klientem zawsze dawałam z siebie 100%.

Moje Kochane Maleństwo 9 tc - na zawsze w maminym serduszku :*

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    ja miałam raz taką sytuację w Warszawie w Tesco, staliśmy z dzieckiem w wózku w kolejce do kolejki uprzywilejowanej . Przed nami było kila osób które wcale nie wyglądały na uprzywilejowane osoby. Ponieważ mały zaczął się niecierpliwić przeprosiłam osoby przede mną ,ze chcę przejść do kasy jako pierwsza bo jestem z wózkiem, na co pani przede mną że ona też ma wózek (sklepowy przed sobą) ręce mi opadły, ekspedientka poprosiła nas do kasy i wszyscy się przesunęli.

Myślę,że trudno będzie zrobić taką listę bo obsługa w sklepach jest zmianowa, dużo zależy od pracowników i ich chęci pomocy.

Wielki apel do kasjerów przy kasach uprzywilejowanych by sprawdzali kto stoi w kolejce i po prostu miłym gestem zachęcali kobiety ciężarne, z dziećmi i inwalidów do podejścia bez kolejki, a oni niestety często obsługują po kolei i trzeba odczekać swoje Więc pytanie po co takie kasy???

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Cytat Zamieszczone przez bąbelek Zobacz posta
    ja miałam raz taką sytuację w Warszawie w Tesco, staliśmy z dzieckiem w wózku w kolejce do kolejki uprzywilejowanej . Przed nami było kila osób które wcale nie wyglądały na uprzywilejowane osoby. Ponieważ mały zaczął się niecierpliwić przeprosiłam osoby przede mną ,ze chcę przejść do kasy jako pierwsza bo jestem z wózkiem, na co pani przede mną że ona też ma wózek (sklepowy przed sobą) ręce mi opadły, ekspedientka poprosiła nas do kasy i wszyscy się przesunęli.

Myślę,że trudno będzie zrobić taką listę bo obsługa w sklepach jest zmianowa, dużo zależy od pracowników i ich chęci pomocy.

Wielki apel do kasjerów przy kasach uprzywilejowanych by sprawdzali kto stoi w kolejce i po prostu miłym gestem zachęcali kobiety ciężarne, z dziećmi i inwalidów do podejścia bez kolejki, a oni niestety często obsługują po kolei i trzeba odczekać swoje Więc pytanie po co takie kasy???

Dokładnie...Ludzie są niecywilizowani jeśli chodzi o przepuszczanie innych w kolejce, pomimo kas pierwszeństwa...
    W TESCO za każdym razem, jak jestem udaję się do tej kasy, jednak pomimo zaawansowanej ciąży nikt nigdy mnie nie obsłużył w pierwszej kolejności...
    Więc po co te kasy, skoro każdy chce być uprzywilejowany ?
    [/url

[/url]

Junior Member
    sagra80

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-02-02 zobacz kalendarz
    A ja myślę, że to nie jest kwestia sklepów jako sklepów tylko ludzi, którzy tam pracują oraz ludzi,którzy robią tm zakupy. Są osoby bardziej i mniej empatyczne, a czasem ktoś może mieć po rprostu gorszy dzień albo być zmęczony. Ja póki co nie spotkałam się z nieprzyjemnymi sytuacjami nigdzie. Wręcz przeciwnie, mam 5 miesięczną córeczkę i już kilka razy zdarzyło mi się, że ludzie przepuszczali nas w kolejce w sklepie czy lekarza. Więc myślę, że nie jest aż tak źle.

Junior Member Awatar MosiaP
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-10-12 zobacz kalendarz
    Poczta. Upał. 7 miesiąc ciąży.
    1. Oczywiście 10 minut czekania aż pani laskawie mnie obsluzy. Nastepne 5 az ogarnie 15 innych spraw przy wysylce mojego listu. Zrobilo mi sie przez ten czas tak slabo, iz usiadlam na niskim parapecie. Blada, zlana potem. Ciężko bylo nie zauważyć, że tam prawie schodze. A 'uprzejma' pani zza szybki krzyczy jeszcze abym wziela wkoncu reszte. Na szczęście obok jest znajoma fryzjerka u, ktorej lezakowalam przez nastepna godzine...
    2. Zima. 3-miesieczny synus w wozku.
    3 osoby wpakowaly mi sie w kolejke. Starszy Pan, ok niech bedzie. Kobietka kupujaca gazete.. niecierpliwie sie ale poczekam. Ale jak juz 3 kobieta perfidnie wepchala sie zanim zdolalam ruszyc wozek to malo tam armagedonu nie wywolalam. Cudowna pracownica poczty obrzucila mnie jedynie oburzonym wzrokiem, choc widziała, ze bylam
    pierwsza. Eh. Wystarczy, ze ludzie beda przyjazni wobec kobiet w ciąży lub mam z dzieckiem a miejsca automatycznie tez sie takie stana.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów