Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Bóle kręgosłupa

Member
    Mamutka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-10-15 zobacz kalendarz
    Oj tez mnie kręgosłup zaczął dawać się we znaki od 7 miesiąca ciąży - już wtedy miałam ogromniasty brzuch. Jak dzieciaki się urodziły wcale lepiej nie było. Cały obowiązek opieki spadł na mnie - mąż dużo pracuje. 3/4 dnia na nogach do tego bieganie w nocy od jednego do drugiego aż w końcu kręgosłup mi się zbuntował i każdy nawet najmniejszy ruch przynosił straszny ból. Mąż mi załatwił rehabilitację z dojazdem do domu -medikar home bo ja niestety nie miałabym jak wychodzić jeszcze z wózkiem. A tak to miałam wizyty w określonych godzinach jak wiedziałam, ze dzieciaczki będą spać po jedzonku.

2. dzieckozakupy.pl
    Jestem w 6 miesiącu z bliźniakami... ciężko mi niezmiernie... kręgosłup nie daje rady... na masaż jeżdżę raz w tygodniu, do tego basen ( po nim czuje się nieziemsko odprężona) a do tego ciepłe kąpiele z dodatkiem olejków eterycznych, potem jest ok... ale w ciągu dnia MASAKRA jakaś...

U mnie zaczęło się w ciąży a udało mi się bólu pozbyć dopiero 2 lata po. To coś okropnego. Chodziłam na rehabilitację, masaże, nawet dokupiłam kilka zabiegów w Natural Medical żeby jakoś poprawić sytuację i tu dopiero pomogły mi zabiegi magnetoterapii, mają tam nowe urządzenie viofor, podobno leczy nawet sportowe kontuzje.

bóle kręgosłupa

Oo, a cóż to takiego ta magnetoterapia? Pytam, bo kuzynka teraz chodzi na rehabilitację do Centrum Rehabilitacyjnego RST z powodu bólu pleców. Szukałam tego na ich stronie - http://rehabilitacja-rst.pl/, ale nic nie znalazłam o magnetorepii. To jakieś urządzenie masujące?

A próbowałyście wykorzystać masaż na ból pleców? Muszę Wam powiedzieć, że to na prawdę działa i przynosi efekty! Dobry masażysta potrafi zaproponować najlepszą metodę, dedykowaną specjalnie dla Nas. Ja osobiście bardzo polecam skorzystanie z usług gabinetu warszawskiego - http://medicaspa.pl/nasza-oferta/mas...saz-klasyczny/ . Na pewno nie zaszkodzi, a rozładuje napięcie mięśni i pomoże Wam się zrelaksować. Świetnie, że są takie metody.

Czasami problem może dotyczyć czegoś poważniejszego, dlatego ja tak, czy inaczej wolałabym udać się na specjalistyczne badania. Będąc w ciąży też odczuwałam ogromny ból kręgosłupa, a problem po porodzie nie ustąpił. Dopiero po wizycie i rehabilitacji u ortopedy Adriana Stępińskiego z Poznania zaczęłam odczuwać sporą ulgę. Wam też radzę udać się na taką wizytę. Tu macie stronę tego specjalisty http://adrianstepinski.com/.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów