Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Bóle kręgosłupa

Member Awatar Karmelcia
    Mieszka w
    Warsaw, Poland, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-03-13 zobacz kalendarz
    Ja mam też problemy z kręgosłupem ehh

2. dzieckozakupy.pl
    Mi także często doskwiera ból kręgosłupa... najczęściej podczas "tych dni", chodzę na basen, na masaż, rozciągam się, rozgrzewam bolące miejsca. Biorę jakiś tabletki ale często nie pomagają przy silniejszych bólach, ostatnio znalazłam w internecie info o opaskach magnetycznych i na podczerwień, te na podczerwień to coś takiego http://xeniapolska.com/opaska-na-brzuchkregoslup/ czy ktoś już używał takich opasek? Jeżeli miałyby pomóc chętnie jakąś taką bym zakupiła
    Ostatnio edytowane przez lissa80 ; 19-08-14 o 09:01

a może spróbujesz elektrostymulacji? mi to bardzo pomogło, choć na początku byłam scepytcznie nastawiona.

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Słyszałam jeszcze, że działa kinezjotyping - to takie plastry łagodzące ból pleców, nieszkodliwe dla ciężarnych mam. Większosć gabinetów reahbilitacyjnych to robi.

Mnie też często bolały plecy i ani stać ani siedzieć ani leżeć. Nie mogłam przez to nawet spać ani funkcjonować. Dopiero rehabilitacja tutaj http://rehapro.com.pl/ mi pomogła gorąco polecam

Senior Member
    Milla

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-27 zobacz kalendarz
    Niestety problemy z kręgosłupem ma bardzo wiele osób, winę za to ponosi nasz tryb życia, często siedzący i ze zlą postawą, a potem plecy bolą niestety. Trzeba byłoby to po prostu zmienić i więcej ćwiczyć.

Senior Member Awatar Myszka19
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Milla Zobacz posta
    Niestety problemy z kręgosłupem ma bardzo wiele osób, winę za to ponosi nasz tryb życia, często siedzący i ze zlą postawą, a potem plecy bolą niestety. Trzeba byłoby to po prostu zmienić i więcej ćwiczyć.
    Jak najbardziej się zgadzam. W moim przypadku również bóle kręgosłupa były spowodowane zmianą pracy. W pracy praktycznie cały dzień siedzę. Kiedy siedziałam po 7-8 godzin dziennie to kregosłup bolał mnie niesamowicie. Polepszyło się to od kiedy staram się co jakiś czas robić sobie przerwę oraz przejść się trochę po biurze. Dzięki temu kregosłup juz mnie nie boli:
    http://bolkregoslupa.net.pl/

W niektórych przypadkach bóle kręgosłupa mogą być spowodowane dyskopatią.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    W bólach i skrzywieniach kręgosłupa pomocna może okazać się także terapia manualna. Jest bardzo skuteczna w leczeniu zaburzeń czynności układu ruchu. Z takowej metody można skorzystać na przykład tutaj, jeśli jesteście z południa kraju: http://rehabilitacja-rst.pl/services...nualna-krakow/.
    Warto postarać się o skierowanie, bo ośrodek ma podpisaną umowę z NFZ.

Senior Member
    mieszka

O mnie
    Staram się o ciążę
    ja też przy ostrych bólach kręgosłupa przez siedzący tryb życia musiałam chodzić do fizjoterapeuty, zdecydowałam się na Lux Med bo mam tam wykupiony pakiet zdrowotny przez mojego pracodawcę, jestem bardzo zadowolona z opieki, mam rehabilitacji, super rehabilitanta a co najważniejsze widzę efekt mojej pracy.

Junior Member
    foxi

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-01-06 zobacz kalendarz
    Och ten kręgosłup, a wszystko przez siedzący tryb życia (praca). Ja zauważyłam też ,że problem pojawił się jak miałam zbyt wysoko ustawioną poduszkę do spania - zmieniłam to i jest lepiej.Ponadto zaczęliśmy chodzić na basen. Może niezbyt regularnie ale już to pomogło. Zastanawiałam się także nad jakąś rehabilitacją w najbliższym czasie i niewykluczone ,że by zadbać o swój kręgosłup wystarczy jechać na wakacje do Jastrzębiej Góry - https://www.primaveraspa.pl/cennik-p...owy-kregoslup/.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów