Strona 1166 z 1534
Pokaż wyniki od 11,651 do 11,660 z 15338

Mamusie 2014 - Styczeń

Senior Member Awatar Dredzik
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-01-09 zobacz kalendarz
    Basia5 dla mnie to dziwne, że sama masz sobie to pobrać ?? Zrób tak jak on Ci kazał mnie to mają pobrać w mojej przychodni i byłam pewna, że to pobiera się z pochwy.

A to moje ubranka na wyjście.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN0509.JPG
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	81.6 KB
ID:	66029Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN0510.JPG
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	79.9 KB
ID:	66030
    Do tego nosidełko z osłonką na wierzchu i do samochodu.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar basia5
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 08.01.2014
    Data
    08.01.2014
    no sama mąż mi to rano zrobi i zobaczymy

Senior Member Awatar wander
    O mnie
    Basia ale to powinno byc z pochwy bo flora na zewnatrz warg sromiwych jest zmienna bo sie myjemy czesto, no i odbyt, chodzi o otwory ciala, czyli to co z nas wychodzi i moze miec bakterie. Tylko jedna masz ta wymazowke? No to ja ci proponuje abys przejechala od lechtaczki na odsunietych wargach wewnetrznych az do odbytu by dotknac, to bedzie najbardziej wiarygodne. Pamietaj tylko by sie wczesniej nminimum 12 h a najlepiej 24 nie myc.

Mi w lab pobierali z glebszych czesci.
    Lilianka 3520g, 54cm, 10 pkt, SN

Senior Member Awatar basia87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-01-25 zobacz kalendarz
    Używałam kapturków z aventu i coś pamiętam że były 3 rozmiary, ja akurat najmniejszego używałam bo mi położna w szpitalu poradziła a kapturki ogólnie mój mąż wybierał
    Samej wymaz bym miała robic...nie słyszałam żeby gdzieś tak było

Senior Member Awatar matylda31
    Mieszka w
    Irlandia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-12-24 zobacz kalendarz
    hejka dziewczyny!! u mnie tez sie duzo dzieje widze tak samo jak u was....... bylam w czwartek w szpitalu na usg moja mala ma juz 3kg ja juz nie mogę ledwo chodzę ....... a na usg im odpłynęłam tzn zemdlalam na lezaco ... jak mnie ocucily to mialam wiatraki na mnie skierowane i bylam na łóżko praktycznie na siedząco nie wiem dlaczego ale ostatnio wszedzie gdzie bym nie byla na badaniach czy wizytach to mi brzuch gniota a on i bez tego mnie boli.... we wtorek mam nastepna wizyte ale juz w klinice i juz sie boje zeby aby sie mnie nie dotykali bo chyba tym razem zacznę rodzic...... juz bym chciała byc po wszystkim

Senior Member Awatar olafasola
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-01-08 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny ja wczoraj w nocy spałam super ciekawe jak dzisiaj będzie.
    Gosia mała jest piękna i super że mogłaś w końcu wziąć ją w ramiona.

Co do ubranek na wyjście to Asika ma racje z tymi warstwami, moim zdaniem Martyna troszkę za cienko chce ubrać małego body krótki rękaw, powinien być długi. ale to moje zdanie

Basia5 dziwne że lekarz kazał Ci to samej zrobić, po pierwsze ciężko Ci będzie samej, po drugie nie wiadomo czy z pochwy dokładnie i dobrze to zrobisz. Z odbytu to łatwizna bo przecież nie wkłada się tego tylko pociera o odbyt ale do pochwy to trzeba wsunąć. Mi lekarz pobrał a z racji że była już godz. 18 to ja na drugi dzień to zaniosłam.

Zmykam się kąpać i spać jutro chce rano wstać bo będę mężowi tort robić bo ma urodzinki i jakiś fajny obiad chce przygotować, tylko jeszcze nie mam pomysłu co zrobić..
    dobranoc :*

3700 g i 56 cm szczęścia - 08.01.2014

Senior Member Awatar matylda31
    Mieszka w
    Irlandia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-12-24 zobacz kalendarz
    musze i ja sie wybrac po te nakladki na sutki ale nie mam kiedy bo jak tylko chwile pochodze to mnie ciagnie tak w dol ze az mnie kuje w cipie ...dosłownie... w samochodzie ledwo dostaje do pedalow juz bo musialam fotel odsunac troche bo brzuch bym miala na kierownicy a mam za krotkie nogi tak zle i tak nie dobrze eeehhhh jestem juz zmeczona

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar wander
    O mnie
    Kurcze ja przygotowalam body krotki rekaw, pajac taki welurkowy, i puchowy kombinezon, dodatkowo kocyk ocieplany i fotelik ma daszek jak gondola, wiec chyba wystarczy. W dodatku to wyjscie tylko na parking. Jak bedzie -10 to kaze mezowi wziac cos wiecej ale jak okolo 0 to wydaje mi sie ze nie ma sensu. Ja bym sie w takim kombinezonie siedzac nieruchomo w fotelik zagotowala chyba.
    Lilianka 3520g, 54cm, 10 pkt, SN

Senior Member Awatar Asika
    Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-01-30 zobacz kalendarz
    Wiecie, ja mam termin na 30 stycznia. Z USG wychodzi, że będzie dwa tyg szybciej, ale wiecie jak to jest Dlatego w moim przypadku, w momencie wyjścia ze szpitala, może być nawet -15/20, więc ja się przygotowuję na zimno, zimno

A jak ja mam trafić w rozmiar tych kapturków, wydaje mi się, że mam małe sutki, ale jak się okaże, że są średniej wielkości ?!

Senior Member Awatar Veroni
    Mieszka w
    Górny Śląsk
    O mnie
    a drugie 11.01.2014
    Data
    7.03.2011
    Co do kapturków to ja ich używałam w szpitalu po pierwszym porodzie.
    W ogóle nie wiedziałam że coś takiego jest a pomogła mi położna bo miałam płaskie brodawki i mała nie umiała złapać, więc położna mojego męża po kapturki posłała... miałam o tyle łatwiej że powiedziała patrząc na mnie jaki rozmiar ma kupić i stąd wiedziałam że potrzebujemy rozmiar M... Sprawdziły się super.
    Dariusz ur. 11.01.2014, g.13:47 waga 3080g, 56 cm CC

Agatka ur. 07.03.2011 , g.11:05 waga 2780 g 53 cm, CC

url=http://slub-wesele.pl/][/url]

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów
Karolina Solecka-Rzytka
Karolina Solecka-Rzytka psycholog, psychoterapeutka

Jem w stresie

Iwona Słowińska
Iwona Słowińska mgr inż. żywienia człowieka, psychodietetyk

Zmiana mleka

Rita Calderaro - Poczmańska