Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Jakie mleko na zaparcia??

Member Awatar Monic85
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-29 zobacz kalendarz

Jakie mleko na zaparcia??

Witam,

Mój synek zaczął 7 miesiąc i wciaz walczymy z zaparciami. Wogole nie robi kupki sam, muszę mu masowac brzuszek i przytrzymywac nóżki to wtedy robi z moja pomocą. Jesteśmy na mleku nan pro 1 i teraz chce przejść już na mleko następne ale jakie? Lekarz wogole sie nie przejmuje zaparciami, radzi śliwki, winogrona - a po nich nie ma kupki... Dużo daje do picia i tez nic, teraz lekarka zapisała lactulosum ale nie chce małego przyzwyczajać do lekarstw.. Moze poradzicie jakie mleko mogę wypróbować???

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Monic85
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Od kilku dni podaje małemu mleko hipp bio combiotik 2 i już w pierwszym dniu była normalna kupka i zrobił ja sam polecam więc to mleczko.
    Pozdrawiam

Administrator Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Monic, polecasz sama sobie mleko?

Member Awatar Monic85
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kasia Zobacz posta
    Monic, polecasz sama sobie mleko?
    Hihi nikt mi nie odpisał więc wyprobowalam mleko hippa i sie problem skończył wiec polecam innym mamie, które maja podobny problem choć wiem ze każde dziecko jest inne i co innego moze zadziałać

Junior Member
    ronami@o2.pl

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-04 zobacz kalendarz
    My również mieliśmy problem z zaparciami tzn. nasza maleńka miała problem z kupką i mieliśmy tzw. "kupkę rodzinną".
    Na szczęście nasza znajoma poleciła nam mleko Enfamil.

Zaczęliśmy podawać jej te mleko i problem się skończył po 3 dniach.
    Obecnie nasza pociecha ma 14 miesięcy i cały czas jest na tym mleku, także szczerze polecam.

Member Awatar Aku.mulator
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-11-20 zobacz kalendarz
    Wpisów
    1

Zaparcia u niemowlaka

Witam,

czy słyszała któraś z was o czymś takim jak moczeniu smoczka w soku z jabłek 100% ? lub o wodzie angielskiej do mleka?
    Ma to niby pomóc w robieniu kupki..
    Mój maluszek strasznie płacze jak puszcza gazy, a jak robi kupke to jest ryk że szok..

może mi ktoś coś doradzić?

Senior Member Awatar Majka596
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Nie słyszałam o takiej metodzie, zwłaszcza u tak maleńkiego dziecka. Myślę, że może to bardziej zaszkodzić jak pomóc. Twój maluch jak większość niemowlaków w tym okresie ma problemy brzuszkowe. Może powinnaś spróbować podać mu inne mleko, bo być może to obecne powoduje takie wzdęcia i również możesz poratować go specjalnymi kropelkami na brzuszek, podawanie herbatki koperkowej pomaga przy wydawaniu gazów.
    Dziecko przy wypróżnianiu i wydawaniu gazów nie powinno płakać, powinno dawać mu to ulgę. Moja młodsza córeczka w pierwszym miesiącu miała wzdęcia (nie była to kolka) i objawiało się to tym, że gazy kumulowały się w brzuszku i dopóki nie wyszły to marudziła w określonych godzinach w nocy (na szczęście bez płaczu). Pomagała herbatka koperkowa i musiała po prostu z tego okresu wyrosnąć, na początku organizm dziecka jeszcze dojrzewa i nie zawsze działa poprawnie. Warto skonsultować to z pediatrą.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Aku.mulator
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-11-20 zobacz kalendarz
    Wpisów
    1
    Mały juz pije specjalne mleko.. NAN sensitive.. mamy kropelki bobotic forte.. herbatke koperkowa i ulatwiajaca trawienie tez.. od jakiegos czasu maly nie chce pic mleka.. najada sie tylko raz w nocy okolo 1.. je wtedy 120 - 130.. a przez caly dzien je po 10 max 50... z przerwami po 5 godzin.. Ajak chce go nakarmic to albo jest placz albo usmieszki i bawienie sie smoczkiem. Byłam u lekarza i kazala isc do laryngologa - nie bardzo rozumiem dlaczego, mowila ze przy ulewaniu moglo mu cos tam wleciec, ale to dlatego nie chce jesc ? i jeszcze badanie moczu musimy zrobic.. w krwi wyszlo ze ma malo hemoglobiny..

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Aku.mulator Zobacz posta
    Witam,

czy słyszała któraś z was o czymś takim jak moczeniu smoczka w soku z jabłek 100% ? lub o wodzie angielskiej do mleka?
    Ma to niby pomóc w robieniu kupki..
    Mój maluszek strasznie płacze jak puszcza gazy, a jak robi kupke to jest ryk że szok..

może mi ktoś coś doradzić?
    Może mały płacze, bo kupkę ma za twardą? To możliwe, jeśli karmisz mieszanką. Może powinnaś dopajać wodą albo herbatką koperkową (bez cukru - cukier może powodować wzdęcia)

Administrator Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    A może on ma alergię? I stąd te problemy? W takim przypadku mleko sensitive nie pomoże.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Tagi dla tego wątku

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów